Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

prośba do bogaczy z 18 gospodarki świata

IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.11, 20:58
    prosze w imieniu biednej grecji , hiszpanii i irlandii o wpłaty na miedzynarodowe konto od Panstwa . Dla Was absolwentów wielkich polskich uniwersytetów zapewne obce są takie słowa jak bieda czy nędza -jednak to dotyka tak nieodległe przecież kraje

wspomózcie wpłatą

euro konto 10 0000 003000 37 89 3339999 2202000 33333

z dopiskiem: pomoc wielich polskich magistrów dla biedaków z grecji i hiszpanii
    Edytor zaawansowany
    • rabart 14.06.11, 21:12
      Dochody budżetu Hiszpanii:
      $515.8 miliardów

Dochody budżetu Polski:
      $91.23 miliardów

Nie będę wspominał o stanie infrastruktury, lepszym klimacie i niższych cenach produktów żywnościowych. Hiszpania sobie poradzi, Polska nigdy zaś się nie zmieni...
      --
      Praca to śmierć duszy.

Następujące osoby zostały przeze mnie wykasowane:ka-mi-la789,rabatr,qvintesencja,annajustyna.Nie widzę waszych komentarzy,więc możecie sobie darować odpisywanie na moje.
    • Gość: pomoc.pl IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.11, 21:31
      człowieku wy macie wszyscy studia !!! macie zabezpieczone 100 lat w dorobycie a biedoki z hiszpanii są bez szkoły albo taki bidul jak irlandia to samo . wrzuc chociaż na darmowe obiady dla greków sam mając pewnie dwa tytuły mgr i szanse na stanowisko dyrektora bo przeciez po to sie je konczy . już nie bądzcie taką zamkniętą bezduszną elitą ! od tych trzech literek przed nazwiskiem pieniadze zupełnie wam w głowie zamieszały
    • rabart 14.06.11, 21:47
      A-Grecy i Hiszpanie ogrzewanie w zimie mają daleko na liście potrzeb. W Polsce te opłaty zjadają znaczną część budżetu
      B-ceny w Hiszpanii i Grecji są podobne lub niższe od Polskich przy wyższych zasiłkach i pensjach.
      C-Bezrobocie jest podobne jak w Polsce.
      --
      Praca to śmierć duszy.

Następujące osoby zostały przeze mnie wykasowane:ka-mi-la789,rabatr,qvintesencja,annajustyna.Nie widzę waszych komentarzy,więc możecie sobie darować odpisywanie na moje.
    • Gość: heh IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.11, 22:13
      A- ale za to ile wydają w Hiszpanii na olejki do opalania, a w Irlandii na parasole! Dodatkowo muszą więcej pić, bardziej podlewać uprawy, więcej pieniędzy pzeznaczają na okiennice i rolety...
      B- no pewnie, że tak, przecież sam byłeś, wszystko widziałeś! Nie rozśmieszaj mnie :) Nie masz pojęcia o cenach tam :) Jak chcesz, mogę ci wysłać zdjęcia z półek w byle markecie, przelicznik na euro sobie znajdziesz, zobaczysz ile razy więcej wyjdzie :)
      C- no pewnie, że jest podobne, kilka procent większe tylko, ale co to jest kilka procent, kiedy mówimy o kilkunastu milionach mieszkańców.

Krótko mówiąc, brednie. Ale warto sobie ponaginać rzeczywistość, pprzedstawić Polskę najgorzej jak tylko można. Tymczasem rabarcik18mln osób rano do pracy wstaje, może chwycisz łopatę i dołączysz? Może chociaż puszek pozbieraj, 2-3 dni i będzie nawet to upragnione 100PLN :) A skoro tak ci źle - wyjedź! W urzędach szukają ludzi do Niemiec na szparagi i do Norwegii na truskawki, płacą za przejazd, za wyżywienie i za noclegi. Na co czekasz, wyjeżdżaj do raju!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka