• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Transcom CMS Wrocław windykacja Dodaj do ulubionych

• IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.07.11, 10:55
    Witam!
    Dostałem propozycję pracy w w-w firmie w charakterze negocjatora telefonicznego. Ma to być praca dla studenta, na wakacje. Wiem, że nie zarobię kokosów i że jest tam wynagrodzenie prowizyjne, ale wolę negocjować z dłużnikami przez telefon, niż wciskać ludziom garnki/telefony/noże w jakimś call center :P :P :P

Czy ktoś mógłby napisać coś o pracy w w-w firmie? Niewiele znalazłem, a były to głównie ogólnikowe narzekania, jak zawsze.

Interesują mnie przede wszystkim:
    1. Godziny pracy
    2. Mniej-więcej wynagrodzenie
    3. Atmosfera
    4. Warunki pracy

Z góry dzięki i pozdrawiam!
    Edytor zaawansowany
    • Gość: agnieszka IP: *.ip.netia.com.pl 12.07.11, 19:04
      Ja pracowałam w firmie Transcom jako negocjator przez ok. 4 miesiące była to także praca tymczasowa, wiadomo kokosów tam się nie zarobi ale praca nie jest zła. Można zdobyć pierwsze doświadczenie, pośmiać się z dłużników, ludzie też całkiem sympatyczni. Jak się ma dobre wyniki to i łatwiej wynegocjować urlop w dogodnym terminie. Na pewno jest bardziej efektywna i w lepszych warunkach niż jakie call center co wciska ludziom telefon komórkowy.
    • Gość: pracownik transcom IP: *.internetunion.pl 18.07.11, 17:58
      1. od poniedziałku do piątku 7-14, 7-16 bądź 12.30 - 21.30, 14.30 - 21.30
      na 4 tygodnie pracy, masz 2 tygodnie po 9 h i 2 tyg po 7 h
      2. wynagrodzenie omówisz na rozmowie kwalifikacyjnej
      3. nie jest zla, teamlederzy i SV są w porzadku, negocjatorzy przewarznie w młodym. Wiadomo jak w każdej pracy sa czasami spięcia. Moim zdaniem jak na taką firme nie jest zła.
      4. z tym już gorzej, słyszysz innych operatorów, jak prowadza negocjaje, ale to kwestia przyzwyczajenia. Musisz walczyć o stanowisko, bo nie ma przypisanych danemu operatorowi. Krzesła zużyte, ale kompy działają :D
      • Gość: Myśliwy IP: 31.61.94.* 14.10.11, 10:11
        I będziesz następną ,,szmatą,,nękającą przez telefon porządnych ludzi.....
        • Gość: negocjator IP: *.play-internet.pl 17.10.11, 17:43
          Porzadni ludzie splacaja swoje zadłużenie:-)
        • Gość: WINDYKATOR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.11, 09:08
          Jakich porządnych ludzi? Nieodpowiedzialnych, często oszustów i kretaczy nazywasz porzadnymi ludźmi? A moze Ty też przetrzymujesz pieniądze w brew czyjejs woli...
          • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 02:43
            Nie każdy jest oszustem,a pomyślałeś że dany człowiek został wykorzystany i oszukany i szuka pomocy której w naszym kraju nie znajdziesz jeżeli nie masz pleców
            • Gość: Someone IP: *.internetia.net.pl 16.11.11, 22:59
              Jeżeli ktoś został oszukany, może zgłosić sprawę na policję i do prokuratury.
              Dla firmy windykacyjnej przedstawione zawsze dokumenty powodują wstrzymanie procesów windykacyjnych.
      • Gość: groman IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.10.13, 11:52
        pracowałem w tej firmie,nie polecam jej zwłaszcza studentom zaocznym którzy płacą za moeszkanie i studiują bowiem nie będą mieli wplnego w dniach kiedy im pasuje lecz muszą się dostosować do grafiku.[Jedyne wolne jak masz zajęcia na uczelni co musi być potwierdzone prZez dziekanat,że w tych dniach i godzinach masz zajęcie- inaczej nie dostanoesz wolnego] a co do płacy to okoł 5 zł brutto i ZADNEJ PREMII chyba że jesteś kapusiem to wtedy możesz liczyć na jakiś grosz dodatkowy.Zero socjalu.krzesła niewygodne i sież tak przez 8 czy 9 godzin to sam zrezygnujesz i ciągłe straszenie przez TL.NIE POLECAM PRACY W TRANSCOMIE NIKOMU
    • Gość: Gdańsk IP: *.tmark96.revers.nsm.pl 20.01.14, 21:49
      a w Gdańsku wygląda to tak:
      ha te te pe /forum.trojmiasto.pl/TRANSCOM-WW-Co-myslicie-o-pracy-w-tej-firmie-t128687,1,30.html
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.