Forum Praca Praca
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Za granicę po figę z makiem

  IP: 2.26.67.* 01.09.11, 11:50
  Jak by Tusk spelnil wszystkie obietnice przedwyborcze wtenczas Polacy nie musieli by wyjezdzac!!Ale Tusk nic nie zrobil dla Polski przez 4lata!!
  Obserwuj wątek
   • stanczykowo Re: Za granicę po figę z makiem 01.09.11, 13:43
    Uprzejmie przypominam, że największa liczba wyjazdów miała miejsce w latach rządów PiS. Która to partia do tej pory chwali się, jak to zmniejszyła bezrobocie, zapominając dodać, że wszystkie utworzone miejsca pracy okazały się być... na wyspach. Niemcy otworzyli ostatnio swój rynek pracy i teraz mają zmartwienie, że jakoś się Polacy nie garną. Ciekawe dlaczego?
    Natomiast skrajną naiwnością jest wiara w obietnice przedwyborcze JAKIEJKOLWIEK partii i dokonywanie wyborów na tej podstawie.

    Każdy jest kowalem własnego szczęścia, jak i rzeźbiarzem własnej udręki.
    • rabart Re: Za granicę po figę z makiem 01.09.11, 15:03
     Niemcy otworzyli ostatnio swój rynek pracy i teraz mają zmartwienie, że jakoś się Polacy nie garną. Ciekawe dlaczego?
     Brak znajomości języka, plus ci co mieli możliwość wyjechać już dawno wyjechali,poza tym słabe oferty pracy w Niemczech.

     --
     Po latach bezrobocia, wysyłania setek CV według najlepszych wzorów, roznoszenia CV, wysyłania na adresy firm, po prostu... przestałem liczyć na znalezienie pracy.
     Pracy nie ma i nie będzie :(
   • Gość: stanczyk Za granicę po figę z makiem IP: *.xninet.com 14.10.11, 11:25
    Za granicę można wyjeżdzać, ale nie w ciemno! Jak ktoś jedzie w ciemno gdzieś, robić coś, zarabiać ileś to nic dziwnego, że okazuje się, że ląduje nie wiadomo gdzie i musi harować od świtu do nocy. Najlepiej wyjeżdzać ze sprawdzoną agencję, jak nie z polecenia, to chociaż poczytać coś w necie, na forach mnóstwo jest opisów różnych agencji.
   • Gość: WitoldM Za granicę po figę z makiem IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.12.11, 19:47
    Osoby jadące do pracy za granicą „w ciemno” powinny koniecznie, jeszcze przed wyjazdem, stworzyć listę adresową potencjalnych pracodawców z regionu, do którego się wybierają. Lista taka powinna zaczynać się od przedsiębiorstw, które mogą zatrudniać pracowników na stanowiskach pracy odpowiadających Twojemu doświadczeniu zawodowemu i wykształceniu. Na takiej liście w dalszej kolejności powinny się także znaleźć firmy, o których powszechnie wiadomo, że zatrudniają wielu pracowników niewykwalifikowanych (np. sieci handlowe, bary szybkiej obsługi, etc.) – w takich przedsiębiorstwach istnieje zazwyczaj wysoka rotacja pracowników, dlatego też stosunkowo najszybciej i najłatwiej jest znaleźć w nich pracę. Lista taka może się także przydać osobie, która jeszcze przed wyjazdem znalazła pracę za granicą. Niestety zawsze może się okazać, że nie jest to praca odpowiednia, bądź pracodawca się rozmyślił i pojawia się pilna potrzeba znalezienia nowej pracy. Źródło - www.praca5.pl/praca-za-granica
  Inne wątki na temat:

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka