• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Kronospan Pustków - jak jest ? Dodaj do ulubionych

• IP: *.net155.okay.pl 20.09.11, 18:41
    Witam,

W przyszłym tygodniu mam zaproszenie na rozmowę (biuro, stanowisko kierownicze, "piętro wyżej" od zajmowanego obecnie)
    Warto ?
    Jaka atmosfera ? (czytałam parę starych wątków o Kronospanie i cóż... nie zachęcają :(
    Ale rachunki płacić trzeba, jeść trzeba i może coś się zmieniło od czasu ostatnich postów ?
    No i jak płacą ?
    Jest sens wychodzić z "własnych, dobrze znanych śmieci" (fakt, kiepsko płatnych) i ryzykować ?
    Czy to może - jak usłyszałam od znajomego skok na główkę do basenu bez wody :)))
    Ja - mimo wszystko - chciałabym coś zmienić. Warta skórka za wyprawkę ?

Napiszcie coś proszę obecni i "byli"
    KM
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Katka IP: *.net155.okay.pl 24.09.11, 07:17
      Up :)
      Naprawdę nikt tam nie pracuje ?
      Napiszcie coś ludziska....
      • Gość: Bruinen IP: *.pl 16.11.11, 22:27
        I jak, wybrałaś się na rozmowę? Jak poszło?
        • Gość: operatror prasy IP: *.dynamic.mm.pl 19.11.11, 17:39
          Większego obozu pracy nie widziałem w moim dorosłym życiu. Nie polecam nikomu tam pracować. Kierownictwo to same oszołomy dla których liczą się tyko pieniądze, pracownikami wogole się nie przejmują. A pan dyrektor (Niemiec) robi to samo z nami co jego dziadek w 1939. Nie wiadomo dlaczego PIP wogole tam nie interweniuje, już tyle było skarg, pewnie dostają łapówki. Nie polecam lepiej stanąć pod gminą po zasiłek.
          • Gość: były KRONOLUDEK IP: *.tktelekom.pl 10.04.12, 18:21
            "Operatorze prasy" ja...były Kronoludek... zgadzam sie z Tobą w 100%
    • Gość: lunka IP: *.play-internet.pl 30.07.13, 23:52
      I jak poszło? . mnie też chcą zwerbować jak ciebie . Czytałam inne forum tam jest podobno niezły Sajgon . Ja nie mam trochę ochoty ryć po innych i być rytym i być katem psychiatrycznym . Dyscyplina owszem musi być ! Ale jak czytam na tamtych ludziach tam tak jakby ktoś prowadził eksperymenty psychicznie... I tamci ludzie... Zal mi ich... raczej się tam nie nadaję ,nie mam genów takiego kata.Chyba że coś się zmieniło ... Napiszcie
      • Gość: Były pracownik IP: *.eurocash.pl 28.08.13, 13:55
        Pracowałem w Grupie KRONO ale w innej lokalizacji ,bardzo długo, niezła jazda :).
        Jak rano nie będziesz mógł się zalogować do systemu to znaczy że już nie pracujesz :)
        Później masz 5 minut na zabranie wszystkiego z biurka w obecności Pani z kadr , a później już nikt o Tobie nie będzie pamiętał bo rotacja jest bardzo duża.
        powodzenia :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.