GOMAR Pińczów

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.cdma.centertel.pl

Proszę o informację o tej firmie, interesuje mnie wszystko na temat pracy jako Przedstawiciel Handlowy,
    • IP: 80.249.4.*

Gość: były 18.01.12, 20:45 Odpowiedz
      odradzam
      daj sobie spokój
    • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: Op 18.01.12, 21:29 Odpowiedz
      Nie wiem dokładnie, jak to wygląda wśród handlowców, ale ogólnie rzecz biorąc, firma nie cieszy się zbyt dobrą opinią wśród pracowników (przynajmniej na linii produkcyjnej).
      Jakiś czas temu rozmawiałam z dyrektorem, dyrektorem handlowym na Polskę oraz kadrową.
      Podczas gdy dyrektor mówił, że firma stawia na rozwój i być może będzie tworzyć za jakiś czas więcej stanowisk biurowych, tak dyrektor handlowy twierdził, że robią cięcia i w jego dziale będą szykować dużą redukcję. Kadrowa nie wiedziała nic i ograniczała się do powtarzania, że Gomar jest tak nietuzinkową firmą, że nawet najzwyklejszy pracownik linii doskonale zna co najmniej dwa języki obce i firma jest w pełni samowystarczalna (zapewniam, że nie koloryzuję o tych językach).
      Z tego, co mówiło kilku byłych pracowników, to kto może - ten ucieka do Gacek. Ile w tym prawdy, nie wiem. Jeśli ktoś ma możliwość, to wyjeżdża do większego miasta i tam szuka, ale wiadomo, że nie każdy z pracowników tak może zrobić. Znam opinię tylko kilku byłych pracowników fizycznych, żadnego handlowca.
      Na mnie osobiście kadra wywarła wrażenie dość neutralne. Firma sama w sobie, jak to firma - zarabiać musi i podejrzewam, że przedstawiciele lekkich planów nie mają.
      Powodzenia życzę.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.