Praca w Raypath Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dostałem propozycję współpracy w Raypath. W związku z tym moje pytanie kieruję do osób które są konsultantami lub miały styczność z tym systemem MLM: czy rzeczywiście można na tym zarobić, czy opłaca się zainwestować w ten zestaw startowy? Pytam osoby które mają jakieś doświadczenie osobiście a nie takie które coś słyszały od koleżanki znajomej...
    • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 12.11.11, 12:44
      Podbijam, nikt nic nie wie?
    • Gość: MAR IP: *.bialystok.vectranet.pl 18.06.13, 10:37
      Działalnosć jest dobra moim zdanie. WAŻNE, aby działac w grupie, która jest odpowiedzialna i pogłębiajaca swoje wiadomosci. KONSULTANT, który Cie wprowadza - ma duzy wpływ na Twoją przyszłosć. Rozpoznaj z kim masz do czynienia
    • Gość portalu: niezdecydowany napisał(a):

> Dostałem propozycję współpracy w Raypath. W związku z tym moje pytanie kieruję
      > do osób które są konsultantami lub miały styczność z tym systemem MLM: czy rzec
      > zywiście można na tym zarobić, czy opłaca się zainwestować w ten zestaw startow
      > y? Pytam osoby które mają jakieś doświadczenie osobiście a nie takie które coś
      > słyszały od koleżanki znajomej...

Jeśli lubisz wciskać ludziom towar i w ten sposób zarabiać na życie... Albo szukać naiwnych, którzy kupią zestaw startowy i sprzedadzą trochę towaru zanim machną ręką na taki "biznes"... Pamiętaj, że będziesz musiał ich łudzić wielkimi zarobkami.

S.
      --
      Polen, Polen, über alles! (pol. Polska jest najważniejsza!)
      Polen, erwache! (pol. Polsko, obudź się!)
      • Gość: jacek IP: *.um.bydgoszcz.pl 10.09.13, 16:25
        Czesc nie radze kupowac tego zestawu. To oszusci , szukajacy naiwnych ludzi. Pomysl kto kupi zestaw szmat za ponad 2000 tys. zlotych................ gdzie znajdziesz drugiego naiwniaka. Spłacisz zestaw startowy skladajacy sie z 3 zestawow i zostaniesz z tymi zestawami, chyba,ze wydasz rodzinie, albo rodzina z litosi odda Tobie cześć kasy... To tyle...Przemysl ta decyzje- nie warto w to wchodzic! Decyzja nalezy do Ciebie.
        • Gość: Ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.13, 18:33
          Pracuję w tej firmie od pięciu lat. Gdyby czyściki się nie sprzedawały to firma juz by nie istniała a w tym roku obchodzi 20-lecie. Mamy świetny produkt którego się nie wstydzimy bo oferujemy klientom zamiennik za chemię, która jest bardzo droga i niszczy powierzchnie oraz truje ludzi. Mam samych zadowolonych klientów z którymi jestem w stałym kontakcie i nie są to ludzie naiwni czy niedorozwinięci tylko którzy dali się naciągnąć tylko ludzie szczęśliwi bo nie trują się chemią i oszczędzają pieniądze. Krytykę słyszę tylko od osób, które nie mają czyścików bo nie wiedzą co stracili. Też się z tego śmiałam że koleżanka dała się naciągnąć dopóki nie zobaczyłam prezentacji i sama zaczęłam używać a po miesiącu używania weszłam do współpracy i nie żałuję. Praca w tej firmie daje nam szansę na zmianę życia na lepsze dopóki nie spróbujemy to nie wiemy ale jak się boisz to stój dalej w miejscubo ja zwiedzam świat.
          • Gość: butapren IP: *.hsd1.tn.comcast.net 30.12.13, 00:47
            Czym "Raypath" rozni sie od takiego "Amway"?

P.S. Kolejna "piramida" i system dla oszustow!
          • Gość: butapren IP: *.hsd1.tn.comcast.net 30.12.13, 00:49
            "nie są to ludzie naiwni czy niedorozwinięci tylko którzy dali się naciągnąć tylko ludzie szczęśliwi bo nie trują się chemią i oszczędzają pieniądze."

A co zawieraja Wasze produkty, sama wode?
          • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.14, 20:37
            dziewczyno nie wiem co za bajki piszesz niestety także weszłam do tej firmy a teraz co mam z tego ? jeden wielki kredyt zrobilam 27 spotkań i co ani jeden zestaw się nie sprzedał .
            • Gość: ernesta IP: *.146.76.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.02.14, 12:50
              Ze zestaw sie nie sprzedal w twoim przypadku, majac tyle pokazow to szczerze ci wspolczuje. Myslalas dlaczego sie nie sprzedal? Produkt jest rewelacyjny, bardzo praktyczny, wnosi nam duze oszczednosci do domu a wynosi brudy ,bakterie, wirusy, roztocza. Jestesmy przez to zdrowsi. Produkt daje nam wiele innych korzysci z posiadania jego, sama dobrze wiesz, bo zdecydowalas sie na zakup i jestes jego uzytkownikiem. By zaprezentowac to co potrafi, przekazac zalety klientowi, trzeba wiedziec jak. Na to skladaja sie rozne rzeczy, przede wszystkim ktos kto nie jest lubiany, nie budzi zaufania, niestosownie sie ubiera na pokazy, ktos kto odpycha nie ma szans ze to sprzeda,ktos kto nie ma dosc kultury, oglady w prowadzeniu profesjonalnego dialogu itp. Po to sa szkolenia. firma organizuje te szkolenia dla konsultantow, na ilu takich bylas? Czy nie jest tak ze nie przykladasz sie do tego caloksztaltu? Zastanow sie co jest nie tak? moze akurat problem tkwi w czym innym. Warto sie zastanowic nad soba i wyciagnac wnioski, porozmawiaj ze swoim liderem, z pewnoscia ci pomoze. a moze za malo wiary w siebie i wlasne mozliwosci? ja jestem konsultantem od pol roku, chodze na pokazy, i z kazdym miesiacem, jest coraz lepiej,tez popelniam bledy, tez mialam swoje niepowodzenia, ale wiem ze jak sie ogarnie teorie (bledem jest stukanie klientowi jej na pamiec)i praktyke (mysle ze piec odbytych pokazow juz nam cos uswiadamia) do tego wyglad, usmiech, szczera sympatia jaka powinna bic w strone klienta od ciebie i ta wiarygodnosc ze jestes 100% uzytkownikiem tego, to wszystko do kupy to twoja sprzedaż. Zmien to cos co ci psuje sprzedaz a zarobisz i to porzadnie. Zobaczysz ze tak sie stanie tylko musisz cos sobie uswiadomic, zmienic to, my wszyscy przeciez uczymy sie na bledach. a te 27 pokazow to w ciagu jakiego czasu zrobilas? Ile robisz w tygodniu? powodzenia:)
            • Gość: ana IP: *.play-internet.pl 02.08.14, 20:29
              Witam wszystkich,
              Pracuje w Raypath od wrzesnia 2013 r. Ta firma pomaga mi wyjsc z powaznych problemow finansowych. Na 27 spotkan, 0 sprzedazy? Szok... gdzies robisz blad, az nie moge uwierzyc. Umiesz tekst? Od A do Z. Pewnie NIE. Albo zle umawiasz spotkania. Pogadaj z menadzerem, musi Ci pomoc.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.