Re: C- Trade Sp. z.o.o / Centro Dodaj do ulubionych

Podzielam opinię Kejt.

Mam 12 letnie doświadczenie na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży w branży retail fashion/ shoes.

Sama forma zaproszenia na rozmowę jest daleko nieprofesjonalna. Telefon o 19:00 w poniedziałek- rozmowa we wtorek- pozostawiam bez komentarza.

Zdecydowałem się jednak- wierząc, że to może być ciekawy projekt.

Rozmowa- to ciągłe udowadnianie "prowadzącej", że ma większą wiedzę, brak umiejętności słuchania- ciągle przerywa etc.
Istotnie- firma nie oferuje narzędzi pracy, podstawowych takich jak komputer, telefon czy w końcu samochód. Firma nie "zna" swoich długoterminowych celów. Wynagrodzenie- "obrzydliwie" niskie.
Firma za to oferuje region sprzedaży- "Cała Polska"- więc zapomnij o jakimkolwiek życiu prywatnym- mieszkasz tam, gdzie się zatrzymasz, często pracujesz w soboty- "otwarcia", w tygodniu masz pełne ręce roboty- więc nie odbierzesz dnia wolnego za sobotę. Cały czas w pracy, mając rodzinę, będąc w związku- zapomnij o tych relacjach.
firma oczekuje, że się relokujesz do Warszawy- więc z takim wynagrodzeniem, przygotuj się na to, że wyłożysz kupę pieniędzy na mieszkanie, w którym Cię nie będzie bo od poniedziałku do soboty- włóczysz się po kraju i sypiasz w hotelach.

Podzielam również opinię Kejt- jeżeli ktoś posiada w chwili obecnej pracę nawet za 3000,00 netto- powinien zostać w swojej firmie.

Zasięgnąłem opinii znajomych na temat firmy C-Trade, nie należy się spodziewać profesjonalizmu- chyba nic co "rosyjskie" nigdy nie będzie kojarzyło się z czymś atrakcyjnym.

Fakt- szkoda poświęconego czasu, bo jest najważniejszy oraz pieniędzy na dojazd- ja jestem z Dolnego Śląska, zdecydowałem się IC (intercity) czas jazdy w jedną stronę 5 H, godzina rozmowy, powrót 5 H- koszt 300,00 zł.

"Prowadząca" stwierdziła, iż jest zainteresowana moją kandydaturą oraz umówiła się ze mną na kontakt w ciągu tygodnia- choć nie specjalnie chciałbym, aby zadzwoniła, jednakże termin minął 7 dni temu- kolejny brak słowności.

Nie polecam wybrania się na rozmowę- chyba, że masz sporą ilość wolnego czasu i pieniądze dla Ciebie nie mają znaczenia:)

Pozdrawiam,

Paweł
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.