Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Praca w SWISS / Jubiler Wawa - opinie.

IP: *.nette.pl 08.05.12, 15:10
    Tak jak w temacie, czy ktos mial cos wspolnego z ta firma, ma jakies opinie czy informacje? Prosze o pomoc.
    Obserwuj wątek
      • Gość: onq Re: Praca w SWISS / Jubiler Wawa - opinie. IP: *.icpnet.pl 22.08.12, 11:48
        tak, ja pracuje. podstawa minimalna, więc nie opłaca się być na L4. z premi wyciąga się drugą podstawę więc miesięcznie nie wyjdziesz mniej niż 2 tys. jest to praca w c.h więc wiadomo że weekendy też czasami jesteś w pracy. praca zmianowa. atmosfera przynajmniej w swissie u mnie bardzo dobra. dużo papierkowej roboty, dużo biurokracji ale przynajmniej przy wypełnianiu tabel czas strasznie szybko w pracy leci.

pozdrawiam
        • Gość: lipo Re: Praca w SWISS / Jubiler Wawa - opinie. IP: *.galileusz.pl 27.06.13, 12:19
          pracowalam tam poltora roku. powiem tak:
          biurokracja, pelno papierow, paczki, maile - sklep internetowy, dostawy, zamowienia, obsluga klientow, czasu nie ma zeby zjesc, nie mowiac o toalecie, wychodzisz do wc musisz pisac maila do regionalnego o tresi: WYJSCIE 10 MINUT - TOALETA
          szok!!!
          pelno roznych tabelek, raporcikow, konczysz o 21, ale czasami o 21.30 sie wychodzi zeby to wszystko zdazyc powypelniac, liczenie, kiepski program sprzedazowy, musisz w pamieci liczyc te wszystkie grosiki, bo program nie pokazuje reszty
          wymagaja pucowania WSZYSTKIEGO , za kazdy krzywo stojacy zegarek - potracenie, za zle ustawiony datownik czy godzine - potracenie, regionalni robia testy niespowidziewane, za bledy potracenia z pensji, <3 potracenia = niedlugo dostaniesz wypowiedzenie>
          wizyty tajemniczych klientow czy regionalnych na porzadku dziennym
          wymagaja utargów a kiedy niby obslugiwac klientow kiedy w tym czasie musisz odebracv dostawe,wyslac paczki, porobic setke innych zadan wyslanych w mailach z biura firmy
          czasami 12h nie starcza, a przewazniejest sie samemu na zmianach
          chore wytyczne, chore grafiki
          w grudniu 10-12 dni POD RZAD az do samej wigili, po 12g dziennie
          nie wierzycie?
          sprawdzcie w grudniu ze codziennie przez 2 tygodnie siedza tam cale zespoly, dzien w dzien wszyscy na sklepie, nie ma czasu przygotowac sie do swiat, a do wigili zasiadasz padniety po 14 dniach pracy po 12h, kodeks pracy nie jest uwzgledniany
          chore grudniowe wytyczne
          pensja zalezna od planu, plus swojej prowizji
          odpowiedzialnosc materialna, wyliczanie sie nawet z reklamowek i pudelek
          potracenie ze zamiast 15 tasm swiss, na sklepie bylo 13, wiec potracenie za ten jeden rulonik
          glancowanie gablot, naprawde 12h na to wszystko to za malo
          i ciagle stres czy przypadkkiem nie obslugiwalam tajemniczego klienta czy kogos podstawionego od kierownika...
          nieraz zostawalam po pracy po 21 i jeszcze pucowalam szkielka i gabloty, podczas gdy inni juz dawno zamkneli butiki, bo w ciagu dnia mialam wysyp ludzi, wysylania paczek, zamowien czy dostaw
          nie polecam, bylam tam za dluuuuugo... zniszczylam se nerwy
          • Gość: frambuesita Re: Praca w SWISS / Jubiler Wawa - opinie. IP: *.sattom.pl 03.08.13, 00:27
            Może jak trafisz do jakiegoś supermarketu, gdzie zamiast paczuszki z zegarkiem będziesz przerzucać palety z browarami i ważyć ziemniaki , zamiast kilku gablotek szorować metry podłogi i regałów i obsługiwać nie kilka bądź naście klientów dziennie a kilkaset , gdy spędzisz dobę na inwentaryzacji i to za dużo mniejszą kasę (tam zazwyczaj nie ma prowizji), to może zmienisz zdanie. Mam tylko wrażenie, że idąc tam do pracy, myślałaś, że będziesz tam siedzieć (w wielu sklepach nie ma nawet krzesła) i pachnieć, ale niestety trzeba też czasem popracować. I nie wierzę, że każdego dnia miałaś taką harówę. Są takie dni kiedy można dać na luz, a to , że trzeba się wywiązywać z pewnych obowiązków jest logiczne. To asortyment większego kalibru, który bez zadbania o jego wystawiennictwo, czystość, bez zabiegania o klienta sam się nie sprzeda.
      • okorzeniewski Re: Praca w SWISS / Jubiler Wawa - opinie. 07.11.19, 09:57
        Uwaga na Butiki SWISS.
        Dostałem rok temu w prezencie zegarek kupiony w butiku Galeria Warmińska w Olsztynie. Zegarek nie chce chodzić jak tylko ja zakładam go na rękę. Zwróciłem się do Butiku i cóż, miło przyjęli do naprawy, miło zwrócili mnie zegarek z komentarzem że wymienili cały mechanizm. Niestety zegarek nadal nie chce chodzić jak zakładam go na rękę. I tak to trzy razy z rzędu. Próbowałem zwrócić zegarek, nieskutecznie.
        Nikomu nie radzę korzystać z Bucików tej SWISS.
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka