Forum Praca Praca
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Kierownik Sklepu Lidl

  08.06.12, 21:26
  Witam Was.
  Dostałem się na drugi etat rozmów na kierownika sklepu w Lidlu do Jankowic.
  Czy ktoś może z Was drodzy forumowicze byli na rozmowach w w/w firmie.
  Chciałbym się dowiedzieć od Was jak przebiega tam rozmowa jakich pytań można się spodziewać. Jak się najlepiej zaprezentować aby dobrze wypaść.
  Edytor zaawansowany
  • Gość: Gosc IP: *.play-internet.pl 08.06.12, 21:47
   Lidl robi bokami i nie stac go nawet na licencje na sprzedaz alkoholu...
  • Gość: monik IP: *.aster.pl 11.08.12, 23:08
   Egzaminem się nie mart. Najważniejsze abyś wszystkich równo podp.....alał do kierownika. Na puławskiej jest gość M.C. który został zksII po tym jak najeb...... jak szpadel w dzień wolny, puścił pawika w makarony. Dwa dni później żałorzył koszulę. Wybacz, ale dla mnie to jest obraza osób które zdały egzamin, a także KS sklepu i KRS (wiedzieli o całej sytuacji) i akceptują takie zachopwanie. Podp.... wszystkich a potem możesz nawet pawika puścić i taki h... ci zrobią.
  • Gość: Mariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.12, 02:53
   w odniesieniu do odnotacji jaka powstała na mój temat. Myśle że słowa które padły na forum nie do końca wiążą się z prawdą. Jeżeli chodzi o odpowiedzialności za swoje czyny krs o raz ks wyciągaja poważne konsekwencje za takie zachowanie pracownika. i Nie ważne czy jest to zastępca, czy pracownik sklepu. do państwa wiadomości. Nie jestem osobą która donosi na współpracowników. A jeżli chodzi o osobę która napisała ten post. ta osoba nie zdała egzaminów za zks. Z Wyrazami szacunku do tej osoby. i do osób które czytały ten post. Nigdy nie ukrywałem odpowiedzialnośc za swoje błedy ale oczernianie innych osób, które mija się z prawdą jest... Pozostawie tą ocenę Panstwu. Pozdrawiam
  • Gość: ona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.12, 22:28
   cześć,

   Czy mógłbyś mi powiedzieć jak wyglądał 1szy etap rozmów w lidlu? mam za kilka dni spotkanie i jestem bardzo ciekawa. Z góry dziękuję.
  • Gość: Tom IP: *.adsl.inetia.pl 09.07.13, 11:28
   Witam,
   wiem, że już jakiś czas minął, ale czy możesz mi napisac cos nt. drugiego etapu w Jankowicach na stanowisko kierownika sklepu? Jadę tam w piatek
  • josephg 05.11.14, 01:04
   "Zajmuję raz jeszcze stanowisko, aby nie heroizować narodu polskiego i pozbyć się sentymentalnego do niego stosunku.(...) Historia tego narodu musi dobiec kresu." - Goebbels, 3 października 1939.

   lidl.podserver.info/?

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka