Forum Praca Praca
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Biznes wkracza na uczelnie

  IP: *.164.255.202.awist.pl 19.06.12, 10:32
  Moim zdaniem dużo lepiej samemu startować ze swoim biznesem lub w inkubatorach. Chociaż z mojego doświadczenia wiem, że nie ma sensu pchać się w akademickie inkubatory przedsiębiorczości. Całkiem fajny projekt zapowiada się w Krk - Małopolski Park Technologii Informacyjnych - młody biznes IT w końcu będzie miał się gdzie wybić.
  Edytor zaawansowany
  • Gość: Krajowy_frajer IP: *.opoczno.mm.pl 19.06.12, 19:00
   Ach organizują BYZNESY finansowe, obracanie nieistniejącą gotówką, dymanie ludzi na instrumentach finansowych czy "inwestycjach" Ludzie, pomyślcie co ta banda wytwarza za wartość dodaną dla Kraju i obywateli? Będzie to hodowla akwizytorów placówek bankowych, którzy pozbierają kasę od jeleni, a centrala wytransferuje to do Hiszpanii, czy USA. Gdzie tu innowacje, patenty... To tylko fikcja, liczby w tabelkach.
   Gdyby biznes współpracował z wynalazcami, innowatorami. Były by wymierne rzeczy robione w Polsce. A tak nie mamy : samochodów własnej produkcji, myśliwskiej broni, optyki, elektroniki - słowem niczego. Ale lepiej dmuchać następną bańkę wirtualnego BYZNESU
  • o0o0o0 19.06.12, 19:34
   Prawdziwa nauka to chemia, fizyka i ewentualnie matematyka. Ekonomia i tzw. nauki społeczne to pseudonauki, które polegają na kształceniu ludzi od dymania głupszych lub słabszych.
  • Gość: tr IP: *.36.202.84.customer.cdi.no 19.06.12, 20:02
   Tak jak Cię wydyma spec od produkcji idei, tak nikt Cię nie wydyma, więc może lepiej żeby były nauki społeczne, można mieć wtedy nadzieję, że ktoś złe idee będzie w stanie skrytykować.
  • Gość: jubus IP: 62.244.154.* 20.06.12, 06:57
   BZ WBK to bank hiszpański, posiadający potężne udziały w Ameryce Łacińskiej. Nikt normalny nie robił by wymiany z tamtymi krajami, które pod każdym względem ustępują Polsce, szczególnie jeśli chodzi o rozwój gospodarczy. Meksyk rozwala wojna karteli, Brazylia ma ledwo 1 proc. wzrostu i to oparty o eksport surowców, Argentyna w stanie wojny handlowej z UE i zimnej wojny z Hiszpanią.
   To najbardziej zacofany i najmniej perspektywiczny region świata, nawet Afryka ma lepsze perspektywy i tam już chyba lepiej by wysyłać studentów. Chociaż strach, bo HIVu tam mnóstwo.
  • Gość: Gosc IP: *.181.253.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.06.12, 09:51
   Szlakiem Cejrowskiego!

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka