Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

MaxBud Kraków odradzam

20.06.12, 12:26
    Otrzymałem pracę w tej firmie jako pomocnik budowlany, miało być roboty na kilka tygodni może więcej i wynegocjowałem stawkę 9 zł za godzinę na rękę.
    Robota nie była najgorsza, nie stali i nie gapili się na ręce jak chamy, nie wydzierali się, wszystko było w miarę ok, oczywiście do czasu otrzymania wypłaty. Zwlekanie z umową, po czym okazało się, że to jest niemożliwe, że ja mam 9 na godzinę, tylko 8. Zaczałem sie kłócić, że przecież jeszcze przed rozpoczeciem pracy taka stawke ustalilismy, to kierownik głupio się tłumaczył, że w okresie próbnym każdy ma 8 zł... (a przecież najprawdopodobniej miało być roboty na kilka tygodni) a stawki 9-10 na godzinę to mają tam starsi fachowcy, którzy robią tam najważniejszą robotę, także nie polecam tej firmy, bo albo was okroją albo wam złodziejskie stawki dadzą. Jedna z ich budów mieści się przy ul. Gazowej w budynkach gazowni na Kazimierzu. Nie jest to może perfidne złodziejstwo, jednak ta firma nie należy do solidnych
    Edytor zaawansowany
    • Gość: pracownik IP: *.182.14.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.07.12, 21:10
      dzien dobry
      pracuje w firmie MAXBUD już 10 lat i zawsze wypłaty są na czas, to tylko nieroby mają problem i wieczne roszczenia.
    • zbysiubysiu 16.01.18, 19:56
      no chyba jesteś poplecznikiem Prezesa bo nikt z pracowników nie ma dobrego zdania o tej firmie , nie płaci nie daje mów a tylko samych ukrainców zatrudnia bo jeszcze nie wiedzą co jest grane ale i oni zaczynaja sie buntować i uciekać z tej firmy jak słyszą od byłych pracowników wyzwiska na calą budowę od złodziei, na wypłaty czeka się po miesiącu i to jeszcze nie wszyscy dostają a jak się upomnisz o swoje to nie wybrzydzaj tylko zapier.... bo ci nie jest żle , twierdzisz ze tylko nieroby maja problemy to co to za firma ktora ma dwóch albo trzech pracowników a reszta to wszystko podwykonawcy , na twoim miejscu to wstyd by mi było napisać pozytywną ocenę ale nie dziwie się skoro piszesz jako gość
    • Gość: lol5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.12, 17:50
      jak cię w Krakowie w trakcie sezonu wywalają z roboty to musisz być nie lada nieudacznikiem
    • Gość: nikita IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.12, 13:00
      jakbyś był dobry to by tak cie nikt nie potraktował
    • Gość: firma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.13, 08:19
      Niestety, ale to co wyprawia firma maxbud nie mieści się w głowie. Zwodzą, kombinują, nie płacą i równocześnie żerują na dostawcach i wykonawcach, a prezes Maślanka - cóż..dużo by mówić, ale tylko negatywne rzeczy.
      ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ !!!
    • Gość: firma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.13, 09:32
      Zapewniam że nie jestem pracownikiem maxbudu tylko jednym z dostawców.
      Jeszcze raz odradzam współpracę, nie powinno być miejsca w naszej gospodarce dla takich firm !
    • anonim548 15.11.16, 15:00
      pracowałem w firmie Maxbud również uważam że to sami oszuści i krętacze, wypłaty są nie terminowe i trzeba o nie prawie że błagać a jak by tego było mało to jeszcze obiecują umowę a i tak można tylko o niej pomarzyć nic więcej mogę powiedzieć tylko tyle żeby uważać na nich i lepiej u nich nie podejmować pracy. i nie zgadzam się z pracownikami którzy po prostu chcą się podlizać i piszą te brednie jedyne ci mogę powiedzieć to uważajcie, takie firmy nie powinny istnieć na polskim rynku gospodarczym
    • wojggoral 26.01.17, 08:17
      Mnie też oszukał. Sprawa jest w sądzie. Raz przegrał a teraz się odwołuje i 06 03 2017 roku mam się wstawić na sprawę w sądzie.
    • nowohucki2000 02.02.17, 15:09
      firma Max bud to prawdziwi oszusci. nieprawdopodobne na rok 2017 w tych czasach w naszymkraju alke jednak prawdziwe. w żywe oczy kłamia wykonnawcow. Nie płacą podwykonawcom. namaiwja do spisania umowy ktorej nawet nie wolno innym pokazac aby nikt sie ni dowiedzial jakie sa kretacze.,
    • nowohucki2000 02.02.17, 15:12
      juz pol roku ponad wydzwaniam do lobuzow aby chociaz zaliczke za fakture zaplacili. m. nie ma kary dla wyłudzaczy. taka firme to w powinni zamknac a wlascieia i jego bliskich w kajdanki zakuc od razu. nie płacą większości podwykonawców. w tym kraju lepiej firmy nie zakładac. pozdrawiam wszystkich poszkodowanych i zyczę dzuo zdrowka i wytrwalosci. tajk sama jesst fir,ma Budsystem.. dzialaja podobnie.
    • nowohucki2000 02.02.17, 15:16
      oni prawie nikomu nie płaca cwaniaki. ci co ich poperaja to super figury . : gonce ( laufry). Laufry w, wieze i krolowki i ewentaualnie koniki ( kierowcy ) maja wyplate, a c pionek ( chlop, ronbotnik ) zawsze zostanie orżnięty z wypłaty. poleca ta firme tylko klamca i podlizywacz. liza zad przezeowi i tyle. zarabiaj pewnie po 6 patykow miesiecznie to tak mowia ze polecaja. Kara boska powinna spotkac przezes maxbudu i jego najblizszycgh wspolpracownikow. ja nie klame. mowie prawde.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.