Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Art World opinie

16.08.12, 16:31
    Witam!
    Bardzo proszę o opinie na temat pracy w korporacji Art World w Krakowie: czy ktoś z Was tam pracuje lub pracował? Zależy mi na opinii ponieważ mają naprawdę bardzo atrakcyjne warunki pracy i chętnie bym skorzystał z oferty. Będę wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź!
    Edytor zaawansowany
    • celia82 20.08.12, 13:28
      Pracowałam w tej korporacji. Na początku miałam obawy, gdyż znalazłam różne opinie w Internecie, zarówno dobre jak i złe. Poszłam na rozmowę kwalifikacyjną, udało się i dostałam pracę. Mimo, iż na początku było trudno, gdyż tempo pracy jest dość szybkie, nie żałuję czasu spędzonego w Art Worldzie. Bardzo wiele się tam nauczyłam. Atmosfera jest świetna. Pracowałam w młodym zespole. Gdy miałam jakieś wątpliwości, zwłaszcza na początku, to zawsze mogłam zwrócić się do kogoś o radę. Warto spróbować. Można się wiele dowiedzieć, zdobyć doświadczenie i wzbogacić swoje portfolio, gdyż często pracuje się dużymi firmami.
    • Gość: Trolololo IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.12, 15:15
      Troche żenujący wpis widać że właściciel postanowił naprawić swój wizerunek, jednak jak zwykle tanim sposobem. Wrzucając przygotowany tekst na 3 portale ;) bez żadnych zmian

www.gowork.pl/opinie_firma,738011
      www.opracodawcach.pl/t502,Art-World.html
      lol śmiech puste krzesła żenada. Naprawde w AW nie jest tak kolorowo sami stażyści, wypłat niema albo są z 3 miesiecznym opóźnieniem, odradzam chyba że jesteś masochistą i masz ochote zmarnować talent
    • Gość: edyta01 IP: *.dynamic.chello.pl 26.08.12, 12:08
      Firma oparta o stazystow, co 3 miesiące rotacji personelu, pracownicy mają zaległe wypłaty z maja , chaos w firmie, kupowanie fanów na Facebooku, CEO żyje w świecie marzeń i ma przerost ambicji nad możliwości. Nie warto. Robią sobie ładna otoczka z wierzchu bo w środku to zgnily owoc.
    • Gość: hajnegomedina IP: *.mtk-tv.pl 14.09.12, 23:31
      No nie wiem... ja mam zupełnie inne spostrzeżenia. Roboty jest owszem całe mnóstwo, co początkowo wpędza w duży stres, ale jak potem sobie możesz wpisać w CV, że pracowałeś przy kampaniach dla Atlantica, K MAG, L'oreal czy Venezia to człowiek zapomina o stresie. Ja byłam na stażu, ale co z tego że na stażu skoro ten staż znaczy teraz więcej niż praca na etacie nie jednego innego pracownika. Jak Wam się wydaje co jest lepsze: 3 miesięczny staż i takim portfolio po stażu czy praca w firmie, w której siedzi sie i pierdzi w stołek? Jak Wam się wydaje, kogo pracodawca wybierze na dane stanowisko? Odpowiedź chyba jest oczywista, a wiec argument, że w art wordldzie są sami stażyści to akurat można o kant stołu. Ja tam polecam, idealne miejsce żeby sobie zbudować fajne portfolio!
    • Gość: Rosomakkk IP: 173.242.116.* 15.09.12, 21:01
      Kolejny szeptaniec Rahima, jakby tam bylo tka bujnie i kolorowo to by pracownicy nie zalozyli anty fanpage dla ArtWordlu. Dla zainteresowanych: antyweb.pl/nie-warto-wkurzac-pracownikow-agencji-reklamowej-zwlaszcza-wlasnej/- jak ktos dalej nie wierzy niech napisze prywatna wiadomosc do Fanpage i zapyta o warunki pracy w ArtWorld :] Zenada, zenada prosze panstwa. Ze tez chce wam sie robic ten szeptany za 3-miesieczne wyplaty z opoznieniem. Niby mlodzi, niby wyksztalceni a tacy naiwni.
    • Gość: Rosomakkk IP: 173.242.116.* 15.09.12, 21:02
      Zle sie wkleilo, poprawny link: antyweb.pl/nie-warto-wkurzac-pracownikow-agencji-reklamowej-zwlaszcza-wlasnej/
    • Gość: KrólJulian IP: *.dynamic.lte.plus.pl 07.10.12, 15:45
      nie pracowałem tam, ale bardzo dużo moich znajomych było na stażu a parę nawet pracowało po stażu przez miesiąc/dwa. Z tego co ostatnio słyszałem to z firmy odeszli prawie wszyscy pracownicy którzy ją tworzyli, teraz są sami stażyści i kilku pracowników którzy pracują przy fakapowych apkach patrząc co robi konkurencja i robiąc to samo tylko dodając różne funkcjonalności mniej/bardziej przydatne. Ostatnio trafiłą do mnie taka informacja że wszyscy kluczowi klienci odeszli a te piękne loga atalntica, k maga, ... itp ładnie wyglądają tylko że Ci klienci nigdy nie wrócą do tej firmy... ciekawe dlaczego? i ten pies ahahahahaha... A fanpage gdzie są pieniądze za las jest mega! ;p
    • Gość: Ola IP: *.dynamic.chello.pl 24.08.13, 14:29
      Nie polecam, pracowałam tam prawie cztery miesiące, wypłaty zawsze opóźnione, płacone ratami. Kolesie dobrze bawią się kosztem naiwnych studentów w agencję. Atlanitic, Venezia czy K MAG to klienci którzy dawno temu zrezygnowali z usług artworldu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka