• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Uwaga na FAMAZ Dodaj do ulubionych

• 16.09.12, 15:28
    Wszystkich, którzy szukają pracy ostrzegam przed zatrudnieniem się w firmie Famaz w Zawidowie. Nie dość że będziecie pracować na śmieciowej umowie przez cały tydzień, to będziecie jeszcze narażeni na impertynencje i chamstwo właścicieli. A jeżeli zrezygnujecie z pracy zapomnijcie o wynagrodzeniu, które i tak będziecie dostawać w ratach. Tak na marginesie proszę o kontakt tych, którzy zostali oszukani przez Famaz a raczej przez p. Beatę Kłopot. Nie chcecie mieć kłopotów - unikajcie KŁOPOTÓW
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Zuzza IP: *.opera-mini.net 16.09.12, 15:54
      A to chyba nic nowego.Takie praktyki stosuje się już wszedzie-umowa zlecenie na 300 zł i dopiero od tego składki, reszta pod stołem. Cieszymy sie, że wypłacają na czas te marne grosze.Przecież my nie mamy co liczyć na emerytury zakładając nawet, że ZUS nadal będzie istniało. Znam pracodawcow ze na wejsciu mowią u mnie nie ma umów,chcesz to pracuje, nie to baj.
      • Gość: olo IP: *.219.117.161-c3.net.pl 18.03.14, 20:01
        Oj jak nas okradali tak dalej okradaja teraz nawet wiecej kiedys tylko zus dzisiaj doszla jeszcze premia jak tu zyc pani wlascicielko
    • Gość: gościu IP: 217.98.252.* 18.10.12, 07:43
      jeżeli szukasz to znajdziesz, to co piszesz i wiesz to wierzchołek góry lodowej,jeżeli chcesz współpracy to podaj swój adres mailowy a skontaktuję się z tobą i możemy współpracować
    • Gość: aborygen IP: 217.98.252.* 20.11.12, 10:23
      Jaskrawy przykład tego że słowa Wałęsy trafiły do niewłaściwych ludzi,którzy wykorzystali zmiany ustrojowe by żerując na ludzkiej krzywdzie nachapać się za wszelką cenę nie oglądając się na prawo i tzw.moralność .
    • Gość: tom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.13, 10:48
      A na jakim stanowisku tam pracowałeś? Staram się tam o pracę i nie wiem czy warto
    • Gość: AAAAAAA IP: 217.98.252.* 26.04.13, 22:54
      Podzielam zdanie....sam sie dziwie ze wytrwałem juz 4 lata,ale nerwy mam w strzępach,ludzie fałszywi,wszystko to prowizorka,nie liczcie na normalną prace i normalne godziny pracy,jesteś spawaczem,mogą Cie posadzić na maszynie,jesteś od wszystkiego! wypłata? dziś jest 28.04 otrzymałem 300 zł,szkoda gadać,obiecują i wmawiają głupoty. samo szefostwo może i ok,ale reszta,tak jak np pan Rutowicz,kawał (szef produkcji) kawał oszusta,brak słów,po prostu ludzie,jeżeli sie szanujecie,to zdala od famazu,ja sam nie będe ukrywał,jestem tam spawaczem i już mam dość tego cyrku,fałszu,braku organizacji,warunków,pieniędzy,zrozumienia itd. szukam czegoś innego,wole wykładać towar na półkach niż tyrać tam jako spawacz za grosze płacone w ratach,obłęd,ten kraj to syf.
      • Gość: Rotau IP: *.play-internet.pl 22.09.13, 00:19
        Taaak, fałsz fałsz i fałsz, dawno sami przestali się w tym orientować. Jak ktoś ma ciut oleju w głowie i trafi tutaj z nadzieją związania się z firmą, to taki ucieka pierwszy i jak najdalej a pierweszy kontakt młodego pracownika z szefem przyśpiesza ucieczkę jak nic innego po tej stronie bramy:)) Nauczą takiego ciut pracy na numerycznej czy pozna trochę robotę i zaczyna być mu fajnie a tu niespodzianka, łup i człeczyna wyleczony jest od razu z Famazu, w mgnieniu oka! Widziałem taka akcję tylko 2 razy i aż sam miałem chęć natychmiast wiać z tego czóbkowa jak najdalej. Najciekawiej że szefuncio jest w takich akcjach najlepszy na świecie i święcie wieży w ich skuteczność, bo i po prawdzie to nic innego już nie działa... Układ zarządzania wygląda tak jak w plemiennej afryce: jest wódz i jest szaman w osobie kierownika produkcji. Rolą szamana jest szamanienie wodza, żeby ten się "orientował" dzięki temu szef się orientuje a wcale niełatwo porcję taką uzbierać na seans szamanienia. Dyr nie szamanił, tylko próbował bez szamanienia i wyleciał na byle czym, bo mu szef nie ufał jakoś. Szamana oprócz szamanienia nic innego nie interesuje i trudno mu się dziwić.
        Ja mam spokój jakoś odpukać bo staram się robić tylko tyle co naprawdę muszę i żeby zawsze było widać że coś robię, to ważne, szaman jest szczęśliwy wtedy, i to chyba jest tajemnica sukcesu. Nawet za dokładnie nie sprzątam, tyle aby aby. A jak się który chce czegoś nauczyć i za dużo pyta czy kobinuje niepotrzebnie czy zresztą wiem, to natychmisat szef koryguje i to osobiście.
        Jak pisłem wcześniej nic innego już nie działa.
        Każdy kto graniczy z firmą jest podany do sądu: sklep spożywczy, firma byłego kierownika famazu... i tutaj też szef ma sukcesy niepodważalne.
        Inaczej tu kiedyś było, jak chodzi o atmosferę, inaczej, aż chciało się pracować, naprawdę.
        Ta firma przetrwała najdłużej ze wszystkich z imperium szefostwa chyba dlatego, że najrzadziej do tej firmy zaglądali, nie wiedzieli nawet dokładnie co tutaj mają, nawet gigantyczny przekręt byłego szamana firmie nie zaszkodził. Teraz mamy szefostwo na miejscu. I kto jeszcze może, to ucieka.
        Inaczej tu było, ciut inaczej ja nie mówię że dawno temu.
    • Gość: lolita IP: *.play-internet.pl 30.04.13, 11:21
      Ta pani Kłopot to same kłopoty.Ogłasza się wciąż,że poszukuje osób do pracy za około 2200 zł miesięcznie.Zatrudnia za najniższą krajową, dając stawkę netto około 975 zł.Ludzie pracują a ona nie daje im nic,lub oburzona na błagania pracowników daje im marne grosze,to jest około 100,200 zł i jeszcze ma do nich pretensje,że cokolwiek chcą.Nie płaci wypłaty,nadgodzin.Ludzie pracują bez odzieży ochronnej w zimnie,upale ,w deszczu a nie otrzymują za to żadnych poborów.Gdzie jakakolwiek kontrol,gdzie przepisy bhp.Dlaczego w tym chorym kraju nikt się nie zajmie takimi oszustami jak pani Kłopot,która wciąż przysparza ludziom kłopotów i wymaga,nie dając nic w zamian.
      • 30.04.13, 13:18
        Gość portalu: lolita napisał(a):

> Ta pani Kłopot to same kłopoty.Ogłasza się wciąż,że poszukuje osób do pracy za
        > około 2200 zł miesięcznie.Zatrudnia za najniższą krajową, dając stawkę netto ok
        > oło 975 zł.Ludzie pracują a ona nie daje im nic,lub oburzona na błagania pracow
        > ników daje im marne grosze,to jest około 100,200 zł i jeszcze ma do nich preten
        > sje,że cokolwiek chcą.Nie płaci wypłaty,nadgodzin.Ludzie pracują bez odzieży oc
        > hronnej w zimnie,upale ,w deszczu a nie otrzymują za to żadnych poborów.Gdzie j
        > akakolwiek kontrol,gdzie przepisy bhp.Dlaczego w tym chorym kraju nikt się nie
        > zajmie takimi oszustami jak pani Kłopot,która wciąż przysparza ludziom kłopotów
        > i wymaga,nie dając nic w zamian.

A zgłosiłaś to do PIP? Tam jasnowidzów jeszcze nie zatrudniają.

S.
        --
        Polen, Polen, über alles! (pol. Polska jest najważniejsza!)
        Polen, erwache! (pol. Polsko, obudź się!)
        • Gość: Nie ważne IP: 217.98.252.* 13.05.13, 15:33
          Zgadzam się w 100% z tym co napisał ''snajper55'' to nie są jakieś tam oskarżenia,to sie dzieje na prawdę,nie od dziś,nic dodać nic ująć. Pip? pip też pewnie jest dobry i interweniuje dopiero jak pracownicy zaczną zgłaszać nieprawidłowości. Ludzie chcą pracować! nikt nie chce szukać nowej pracy a tym bardziej wyjeżdzać i zostawiać rodziny,ale są jakieś granice i to kieruje do szefostwa,zwykły pracownik też ma godność i swoje potrzeby i nie będzie się godził na ochłapy,zwłaszcza w tych warunkach które panują w tym konkretnym zakładzie. Ja rozumiem że mogą być gorsze czasy,czasami trzeba to przetrzymać,ale to zbyt długo trwa ludzie,firma słabo stoi to wie każdy,dla czego? wtajemniczeni też wiedzą od kogo sie zaczęło ( Panów T. powinno sie zamknąć w więzieniu! albo płacić im 300zł i niech spróbują za to żyć 2 miesiące!) Ja osobiście nic nie mam do pani Beaty,nawet jej współczuję że zastała firmę w takim stanie.... Widać że jest twardą osobą i jestem pełen podziwu że jeszcze ma siły to ciągnąć i jakoś utrzymać,oczywiście nie mówie że jest święta,nikt nie jest,ale i tak stara sie odwalić dobrą robotę,ale powinna też pamiętać że ludzie dłużej tak nie mogą żyć,po prostu sie nie da. Jeszcze jedno,jeśli robić porządki,to zacząłbym od biura,i szanujmy się ludzie.
          • Gość: nieznany IP: 217.98.252.* 26.06.13, 16:14
            zlikwidować związki zawodowe! nic nie dają a biorą.
            • Gość: gifgyuhij IP: 217.98.252.* 12.07.13, 17:10
              tvn 24 miało by temat ;) ludzie nie bójcie się,czy tylko famaz istnieje? musicie pracować tylko w swoim zawodzie? co macie do stracenia? 1,500 zł razem z ''premią'' to kpina!. Państwo Kłopot są szefami od dawna i jakoś los zakładu ich nigdy nie obchodził,dopiero jak zaczęło pieniążków brakować to się obudzili:) a teraz paradują i mają za nic ludzi,traktują wszystkich z góry jak śmiecia,ludzie ze wsi są lepiej wychowani:). A pro po pieniążków,po co one komu? Pani zawsze narzeka że ludzie nie pracują :) powinna się pani wstydzić i jeszcze całować ludzi po rękach że wgl przychodzą do pracy i robią,bo pracują !!! za śmieszne pieniądze i nie na czas! pani za mnie opłaty zrobi?!! Praca w śmiesznych warunkach,oczy bolą jak sie na to patrzy! na starych rozkalibrowanych maszynach! nie wspomne o spawalni gdzie nie ma żadnych norm,słyszałem że spawaczy oczy bolą jak wychodzą z tej ciemnej groty zwanej spawalnią na światło dzienne.
              Zakład gdzie pracownik wykonuje nie swoje obowiązki wyręczając czesto majstra i tego zakłamanego szefa produkcji ! Nie mówie że każdy,ale nic by z tego zakładu nie było gdyby nie sumienni pracownicy ! Nasza pani chciałaby żeby wszyscy zasuwali,proszę bardzo,płać godnie! płać na czas! traktuj ludzi z szacunkiem! nie unikaj tematu o pieniądzach! Dla was pracownik nie ma zadnych praw,ale zapominacie że to my jesteśmy dla was a nie wy dla nas! my chcemy tylko normalnie pracować! Nie ma co się bać ludzie! nie dajcie się zgnoić! Wystarczy tej wyrozumiałości,mało wam pogardy? dość tego!
              • Gość: Gość IP: 217.98.252.* 24.07.13, 19:52
                jestem tam tokarzem,widziałem lepsze miejsca...
          • Gość: berebenc IP: *.play-internet.pl 29.05.14, 19:30
            Od razu widać, które posty pisała pani Beatka, nasza szefowa.
            Szef nie bardzo umie pisać, znacznie lepiej wali driny i znacznie częściej to robi niż coś pisze.
            Ślepy nie jestem, przecież widać kiedy ma kaca, nawet kiedy go sushi.
            Prawko by sobie ćfoł jeden wyrobił czy chociaż kupił zamiast kombinować.
            Jakie "szanujmy się" człowieku, takie coś zadziała, ale nie na to chuligaństwo z tatuażami sado-macho. Właśnie, prawie identyczne mają bywalcy klubu obok którego mieszkam obecnie, pogranicze Soho, hehe !
            Ależ ten post mi prymitywny wyszedł, kur** inaczej nie chciał.
    • Gość: Były pracownik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.13, 11:39
      Unikajcie FAMAZU i p.Kłopot jak ognia. Wyzysk i dziadostwo w czystej postaci.Właściciele mamią potencjalnych pracowników obietnicą zarobków a faktycznie ,płatność z dużymi opóźnieniami , wielką łaską i w ratach.Po zwolnieniu się z tego kołchozu nie liczcie na wyrównanie zaległych płatności, bez sądu nic nie wskóracie.Jeżeli lubisz być poniżany i pracować za darmo to jest to praca dla ciebie.Ludzie z odrobiną rozsądku dawno uciekli z Famazu, tych co zostali po prostu mi żal.Unikniesz kłopotów unikając Kłopotów.
      • Gość: records IP: *.play-internet.pl 26.08.13, 22:28
        Pożyjemy, zobaczymy.
        A już miałem na takiefora nie zaglądać bo szkoda czasu.
        Kalka normalnie i odbitka. Schemat postaw i nawet tekstów. Jest tego w sieci pełno i tylko półgłówki to czytają nie mówiąc o braniu poważnie. Standardowe wojny wirtualne sąnajśmieszniejsze kiedyś bardzo dawno temu trolowałem troszkę na podobnym forum, ale się robił młyn! Wszystko ten sam schemat tyle ze do kwadratu. Normalne tornado, się zrobiło. Wyprodukowałem chyba 4 loginy kłucące się ze sobą reszta dołączyła sama:))) n najśmieszniejsze
        • Gość: byłypracowwnik IP: *.play-internet.pl 26.08.13, 22:35
          Jakas qźwa sie podszywa, to ja były jestem! i proszę nie podsrywać tylko muzykę sobie ściągać via P2P, na dysk twardy jak do tej pory. A co kto i jak dynda mi najluźniej.
    • Gość: rtdted IP: 217.98.252.* 23.09.13, 17:23
      Nie podoba sie? zwalniajcie sie,za bramą czekają następni.fachowcy po bełcie ;) takich właśnie fachowców preferują państwo K. a Ci co znają się na fachu i jeszcze sie nie zwolnili,to muszą się z takimi pracownikami męczyć albo poprawiać po nich bo najprostrzych rzeczy nie potrafią wykonać...i wszyscy mają 1200 zł przepraszam 1181 zł :) ''Chciałabym żeby moi pracownicy zarabiali godnie'' Tak kiedyś na którymś zebraniu powiedziała pani K. :)
    • Gość: goretip IP: *.play-internet.pl 24.09.13, 22:00
      Była sobie raz mała śliczna dziewczynka! Każdy, kto na nią spojrzał, pokochać ją musiał zaraz. Była ulubienicą babuni swej, która rada by jej była dać wszystko, co tylko jest na świecie. Pewnego dnia podarowała małej czerwony, aksamitny kapturek, w którym tak pięknie wyglądała, że nie chciała włożyć już innej czapeczki. Chodziła ciągle w swym czerwonym kapturku i przezwano ją też „Czerwonym kapturkiem”. Raz powiedziała jej matka: — Masz tu smaczny placek i flaszkę wina. Zanieś to babuni. Jest chora i bezsilna, pokrzepi się i wzmocni. Idź, zanim się zrobi gorąco, bądź uważna, nie schodź z drogi, bo biegając mogłabyś stłuc flaszkę, a wówczas babuni nic by się nie dostało. Gdy zaś przyjdziesz, nie rozglądaj się po kątach, ale powitaj grzecznie babunię. — Dziewczynka przyrzekła matce, że wszystko spełni jak należy.
      Babka mieszkała w głębi lasu, o pół godziny drogi od wsi. Gdy dziewczynka znalazła się w lesie, napotkała wilka. Nie wiedziała ona, co to za zły zwierz, przeto nie przestraszyła się go wcale.
      — Dzień dobry, Czerwony Kapturku! — powiedział wilk.
      — Dzień dobry, wilku! — odrzekła uprzejmie.
      — Dokąd to zmierzasz tak rano?
      — Do babuni.
      — Co niesiesz pod fartuszkiem?
      — Placek i wino. Wczoraj upiekła go mama. Niosę to babuni. Jest stara i wycieńczona, posili się i orzeźwi.
      — A gdzież to mieszka twoja babunia?
      — Dobry kawał drogi stąd. Domek jej stoi pod trzema dębami, wokoło są krzaki leszczyny, trafisz tam łatwo.
      Wilk pomyślał: „Smaczny to dla mnie kąsek z tej małej, lepszy jeszcze, niż stara babka. Muszę się wziąć mądrze do rzeczy, by mi obydwie wpadły w zęby.”
      Szedł przez chwilę obok dziewczynki, potem zaś rzekł:
      — Spójrzno, jakie piękne kwiatki wokoło. Czemu się na nie nie patrzysz? Zda mi się, że nie słyszysz nawet świegotu ptasząt. Idziesz prosto przed siebie jak do szkoły, a w lesie tak miło, że aż się serce raduje.
      Dziewczynka podniosła oczy i zobaczywszy drzewa oblane migotliwemi promieniami słońca, oraz mnóstwo ślicznych kwiatów, pomyślała: „Ucieszyłaby się babunia, gdybym jej przyniosła bukiet. Jeszcze wcześnie i zdążę na czas.” — Potem zeszła z drogi i ruszyła w las za kwiatami. Zerwawszy jeden, spostrzegała zaraz drugi, jeszcze, zdało się, piękniejszy i zagłębiała się w las coraz to dalej. Zaś wilk poszedł prosto do domu babki i zapukał.
      — Kto tam? — zapytała babka.
      — To ja, Czerwony Kapturek! — rzekł wilk. — Przynoszę placek i wino, wpuść mnie, babuniu.
      — Naciśnij klamkę — powiedziała staruszka, — jestem słaba i nie mogę wstać, by ci otworzyć.
      Wilk wszedł; nie mówiąc słowa, zbliżył się do staruszki i połknął ją. Potem ubrał się w jej odzież i w czepek, legł w łóżku i zasunął firanki.
      Tymczasem dziewczynka biegała za kwiatkami i dopiero, gdy zebrała ich tyle, że ledwo unieść mogła, przypomniała sobie o babce i poszła prędko do niej. Zdziwiło ją bardzo, że zastała drzwi otwarte, gdy zaś weszła, zrobiło jej się jakoś nieswojo. Pomyślała; „Jakże tu jakoś straszno dzisiaj, chociaż zawsze było mi bardzo wesoło u babuni”.
      — Dzień dobry babuniu! — zawołała, ale nikt nie odpowiedział.

Potem podeszła do łóżka, rozsunęła firanki i zobaczyła, że babunia leży, z czepkiem wsuniętym głęboko na twarz. Wyglądała bardzo jakoś dziwnie.

— Babuniu! — powiedziała dziewczynka. — Jakież ty masz wielkie uszy!?
      — Bym cię lepiej słyszała, — odparł wilk, udając babunię.
      — A jakie ogromne oczy!?
      — Bym cię lepiej widziała.
      — A jakie ogromne ręce!?
      — Bym cię mogła lepiej schwytać.
      — A jaką ogromną paszczę!?
      — Bym cię łatwiej mogła połknąć. Rzekłszy to, wyskoczył wilk z łóżka i połknął biedną dziewczynkę.
      Nasyciwszy swą żarłoczność, wilk położył się z powrotem i zaczął głośno chrapać. Niezadługo zjawił się pod domem myśliwy i pomyślał; „Coś za głośno chrapie dziś staruszka. Muszę zobaczyć, czy nie chora”. Wszedł i zbliżywszy się do łóżka, zobaczył wilka.
      — Tuś mi stary łotrze! — zawołał. — Dawno cię szukam!
      Powiedziawszy to, chciał już wziąć na cel wilka, ale wpadło mu do głowy, że może pożarł on staruszkę i że może da się ją jeszcze ocalić. Nie strzelił więc, ale rozpruł nożyczkami brzuch śpiącego zwierzęcia. Po kilku cięciach ujrzał Czerwony Kapturek, a gdy uczynił jeszcze kilka cięć, wyskoczyła dziewczynka i zawołała: — Ach, jakem się przelękła! Jakże ciemno było w brzuchu wilka!
      Także i babka wyszła żywa jeszcze, ale strasznie zdyszana. Dziewczynka przyniosła prędko kilka wielkich kamieni i wypełniono niemi brzuch wilka. Zwierz zerwał się, chciał uciekać, ale kamienie były tak ciężkie, że padł na ziemię i zdechł.
      Wszyscy troje radowali się bardzo. Myśliwy ściągnął z wilka skórę i poszedł do domu, babunia zaś zjadła placek przyniesiony, wypiła wino i wyzdrowiała. A dziewczynka pomyślała sobie: „Póki życia, nie zejdę już z drogi i nie pobiegnę w las wbrew zakazowi mamusi.”
      • Gość: czesio IP: 217.98.252.* 25.09.13, 14:25
        chory zakład ...
      • Gość: Rotau IP: *.play-internet.pl 07.10.13, 01:03
        Chyba załapałem z tym kapturkiem, taka sama wklejka była na forum dla frustratów z jakiejś stoczniowej firmy dla spawaczy na grupie dyskusyjnej (kto to wie teraz co to taka grupa:) na .batem.onion
        Kończę bopóżno, odzwij sie.
        • Gość: goretip IP: *.play-internet.pl 08.10.13, 20:34
          Nie *.batem.onion :))) tylko *.bitm.onion jak dobrze pamiętam, było takie tajne forum dla pracowników jednej firmy.... Znajomy znajomego tam pracował, forum przenieśli na sieć TOR i tam był spokój, bo próbowali nawet na usnecie (!) ale informatyk firmy znajdował po numerach ip z grubsza lokalizacje i wpisywał na forum; na pseudodomenach TOR jest to niemożliwe raczej :)
          Tak wkleiłem tam bajkę i nie tylko tam, wklejałem też dowcipy na forum policjantów z legnicy, tam miałem ubaw! to było dawno temu, jak była moda np. na IRC'a i inne takie rejony gdzie Google się nie zapuszcza. Opisz mi jakiego oprogramowania używasz do TOR'a bo kiedyś były wtyczki do foxa, ale od którejś jego wersji już nie pasują a zwyczajnie mi się nie chce kombinować w tym kierunku. Pytam z ciekawości, bo podobno były i są programy do tego celu. Jak lubisz takie rozrywki, to zmień sobie identyfikator przeglądarki na bota np. z Google czy binga czy yahuu!, w sieci powinny być opisy jak to zrobić i wtedy strony udostępniają jakieś zasoby normalnie niewidoczne. Niestety foxa trudno się przestawia. Może coś ciekawego z tego wyniknie. Generalnie, to nic ciekawego aż tak bardzo to tam nie ma, ale pokombinować dla treningu można.
          Po to, żeby tutaj wkleić posta (wcześniej wyedytowanego w notatniku) to jak jadę na zakupy do marketu, biorę starego laptopa z wystawki, bo podpięty do zapalniczki w aucie działa, i korzystam za powrotem z wifi u takiego jednego na wiosce, żeby nie u siebie, bo mam stałe ip... Dlatego max 2 wpisy w miesiącu albo rzadziej mogę, kombinuj.
        • Gość: goretip IP: *.play-internet.pl 08.10.13, 20:35
          Nie *.batem.onion :))) tylko *.bitm.onion jak dobrze pamiętam, było takie tajne forum dla pracowników jednej firmy.... Znajomy znajomego tam pracował, forum przenieśli na sieć TOR i tam był spokój, bo próbowali nawet na usnecie (!) ale informatyk firmy znajdował po numerach ip z grubsza lokalizacje i wpisywał na forum; na pseudodomenach TOR jest to niemożliwe raczej :)
          Tak wkleiłem tam bajkę i nie tylko tam, wklejałem też dowcipy na forum policjantów z legnicy, tam miałem ubaw! to było dawno temu, jak była moda np. na IRC'a i inne takie rejony gdzie Google się nie zapuszcza. Opisz mi jakiego oprogramowania używasz do TOR'a bo kiedyś były wtyczki do foxa, ale od którejś jego wersji już nie pasują a zwyczajnie mi się nie chce kombinować w tym kierunku. Pytam z ciekawości, bo podobno były i są programy do tego celu. Jak lubisz takie rozrywki, to zmień sobie identyfikator przeglądarki na bota np. z Google czy binga czy yahuu!, w sieci powinny być opisy jak to zrobić i wtedy strony udostępniają jakieś zasoby normalnie niewidoczne. Niestety foxa trudno się przestawia. Może coś ciekawego z tego wyniknie. Generalnie, to nic ciekawego aż tak bardzo to tam nie ma, ale pokombinować dla treningu można.
          Po to, żeby tutaj wkleić posta (wcześniej wyedytowanego w notatniku) to jak jadę na zakupy do marketu, biorę starego laptopa z wystawki, bo podpięty do zapalniczki w aucie działa, i korzystam za powrotem z wifi u takiego jednego na wiosce, żeby nie u siebie, bo mam stałe ip... Dlatego max 2 wpisy w miesiącu albo rzadziej mogę.
          • Gość: qewer IP: 217.98.252.* 25.10.13, 19:40
            strata czasu i zdrowia
            • Gość: Wkurzony IP: 91.240.100.* 05.11.13, 13:39
              Famaz to dziadostwo chamstwo i nic więcej, ludzie z dala od tej pseudo firmy.
              • Gość: Pracownik IP: 217.98.252.* 13.11.13, 14:56
                famaz to dziadoswo bo od lat nic nie inwestowano,tu nie wystarczą tylko chęci,trzeba zapie...ć i pozyskiwać roboty,a nie płakać nad rozlanym mlekiem.Ludzie nie dają z siebie tyle sił ile dawali jak zarabiali godnie,jedynie niektórzy na prawdę pracują,mimo że pieniadz marny.Też chce zarabiać więcej ale nie będe narzekał,trzeba robić a nie mieć nadzieje na lepsze!.Zostaną najsilniejsi.Dużo sił szefowa:)
                • Gość: 666 IP: 217.98.252.* 14.11.13, 15:14
                  ja już nie mam na czym oszczędzać i szlag mnie trafia widząc jak inni trwonią pieniądze,a są tacy kórzy do pracy przyjezdzaja zakladowym autem,a prywatne stoi pod domem,to chore...
                  Poza tym przydałoby sie zebranie,dlaczego nie ma premi...dla czego zabrano nam wszystko.....jak zakład wgl obecnie stoi...
                  • Gość: kfg00 IP: 217.98.252.* 26.11.13, 14:44
                    pan Stanisław T. zwany majstrem...to dupa nie majster,nikomu nie jest potrzebny! %%
                    • Gość: witek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.13, 10:50
                      żenada.......................
    • Gość: Rotau IP: *.play-internet.pl 01.01.14, 22:08
      BEZ bez BEZ bez BEZ bez BEZ....
      Aleśnaebaem oj! normalnie czad, w głowie wir, nowy rok bierzy...
      Poprawię sobie w robocie.
      Jak ja kocham te firme !;-)
      Inzyniura wywalyła, drugiego tyż.
      Żelaźniaka tyż, mimo że człek życiowo mądry jest, nie pomogło. Młodych wywalyła, ogrodnika wywalyła. Tego wywalyła i tamtego wywalyła tyż, tak na wszelki wypadek, a ja robie sobie.
      @:-D_
      Głowa do góry Pani Beatko w nowym roku. Najlepszego !
      BEZ bez BEZ bez BEZ bez BEZ......
      • Gość: Dyzma IP: *.play-internet.pl 10.01.14, 20:13
        Za za zi za zu zaj
        za za zi za zu za !
    • Gość: iytu IP: 217.98.252.* 20.01.14, 14:38
      ludzie już tracą cierpliwość
      • Gość: problem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.14, 11:11
        nie wypisywać głupot tylko zap..... chołoto jakie wy chcecie pieniądze za tą marną robotę opanujcie się
        • Gość: S. IP: 217.98.252.* 21.01.14, 19:41
          Do ''problem''
          Oszołomie cholerny,nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo są ludzie którzy chcą pracować i zapie...ją! Dosłownie za puste słowa! Ale jakie ty możesz mieć pojęciecw...u pie...ny,nie pisałbyś takich głupot gdybyś dostawał 6,70 zł za godz. zero premi i nic za nadgodziny!
          Pewnie nawet nie robisz od początku,nie znasz całej sprawy i nie wiesz dlaczego oraz przez jakich ludzi zakład jest w sytuacji jakiej jest,więc milcz chamie,rób za 6,70 zł za godz. w Unii Europejskiej!
          Szlag Cie!
          • Gość: problem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.14, 12:19
            widać żę jesteś zwykłym pajacem bez żadnych kwalifikacji ani wykształcenia jak robisz za 1200 tym bardziej bez ambicji bo robisz gó... za gó...aną kase i w gó...anej firmie, a famaz pogrążyli obecni włodarze bo doją tą firemkę okrutnie poprzednik chociarz płacił ludzom a oni tylko sobie haha
            • Gość: S. :gf IP: 217.98.252.* 22.01.14, 20:38
              do ''problem''
              Ty udajesz czy na prawdę jesteś taki ograniczony?
              • Gość: problem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.14, 08:24
                ograniczony człowieku ???? to ty tyrasz za 1000 zł i wypisujesz non stop na tym forum żale
                ja w tym samym "mieście" co Ty zarabiam 2 razy więcej i szydzę z ciebie
                powodzenia w karierze.......kolego(koleżanko)
                • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.14, 10:11
                  Pracownicy famazu nadchodzą wielkie zmiany , wyszamanili szamana , firma uzdrowiona hahahhaah
                  • Gość: szaman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.14, 14:55
                    ale przyjeli jeszcze lepszego cieniasa z famago hahahahah
                    • Gość: Robotnik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.14, 08:37
                      Robota jest , kasy dalej nima
                      • Gość: zebi IP: *.219.117.161-c3.net.pl 10.03.14, 20:28
                        wazeliniarze dostaja calom kase
                        • Gość: szaman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.14, 09:22
                          Dziady szmaty frajerstwo to można napisać o właścicielach
    • Gość: zebi IP: *.219.117.161-c3.net.pl 15.03.14, 10:10
      Dobry pracodawca jest stabilny i mozna mu ufac a famazie to duze HAHA itp
      • Gość: chuj ci do tego IP: 217.98.252.* 16.03.14, 21:42
        było wielkie gadanie i obiecywanie,wielkie plany i pie...nie,było w ch... roboty i co z tego? następny debil z famago,wszyscy widzą i wiedzą ze gośc długo nie pociagnie. Trzeba spie...ć z tego syfu! Ciao !
        • Gość: fan famaz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.14, 21:34
          był sobie famaz
          • Gość: kiliy IP: 217.98.252.* 19.03.14, 19:30
            tam sie jeszcze coś produkuje?
            • Gość: szaman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.14, 21:11
              tak produkuje się problemy ..... sory kłopoty...
              • Gość: haha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.14, 07:07
                Amba fatima był mesiek i nima
                • Gość: Komornik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.14, 14:23
                  Kłopotowa szykuj następnego mercedesa do egzekucji
                  • Gość: zawidów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.14, 07:32
                    ha ha ha Biedronka czy famaz sprzedaj to kobieto i spie...j stąd
                    • Gość: wieśniak IP: *.centertel.pl 10.04.14, 00:34
                      nareszcie wielkimi krokami nadszedł koniec, pani i jej bezjajec wcisneli FAMAZ w ziemie
                      szkoda fajnej załogi
                      • Gość: zawidów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.14, 07:08
                        a taka była dumna jak twardoskim komornik chciał zabrać auto a tu odwróciły się role Ha Ha HA
                        kłopotowa dziadem, już nie grubasi mercami został jeszcze ten zdezelowany z napisem ku... ha ha ha ale już nie długo , to jest właśnie karma,
                        • Gość: ktoś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.14, 14:24
                          Człowieku ogarnij się.
                          Zabrali merce bo gdyby za niego raty leasingu płacili to by dla ludzi na wypłaty w ogóle nie było.
                          A ten co został to taki "zdezelowany", że ciebie do końca życia na niego stać nie będzie.
                          • Gość: fhyfh IP: 217.98.252.* 14.04.14, 14:29
                            dokładnie.Zostawcie ten zakład w spokoju,jakiś debil ciągle coś smaruje na właścicieli,wypie...j stąd i sie nie udzielaj ograniczony typie,my i tak wyjdziemy z tego syfu jaki zostawił twardowski
                            • Gość: ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.14, 14:39
                              syf to robią kłopoty i to niezły niezłe z nich buraki
                            • Gość: wieśniak IP: *.centertel.pl 15.04.14, 18:42
                              nigdy z tego nie wyleziecie macie wiecej długu niz włosów na głowie i nie twardowski was w to wpędził tylko wy sami połozyliscie ten zakład
                          • Gość: odpowiedz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.14, 14:35
                            ciebie kobieto już też na niego nie stać niedługo na śmietnikach będziemy gościć Ciebie i twojego tempaka tam przy niebieszczańskich wyrzucają wedlinki ha ha

zejdz na ziemie ciebie nie stać na to auto ani na inne dobrze ze twardowski kupił skody
                        • Gość: dom IP: *.219.127.36-c3.net.pl 16.04.14, 14:26
                          kim ty w ogole jestes zeby cos takiego pisac??? nic w swoim zyciu nie osiagnales wiec lepiej nie udzielaj sie bo jestes zalosny.. umiesz tylko anonimowo pisac bo jestes tchorzem...
                          • Gość: wieśniak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.14, 08:26
                            a ty co osiągnełaś????? tylko zrujnowałaś dobrze prosperujący zakład !!!!!! to jest wyczyn brawo
                            • Gość: gustach IP: *.play-internet.pl 18.04.14, 17:47
                              Czytam to siedzac na kiblu i nie moge sie powstrzymac zeby nie powiedziec Wam ze to kac kupa po wczorajszym, co zaczerpne powietrza to mnie naciaga jak kojota taki smród.Mam nadzieje ze zaraz mi przejdzie. Milego dnia ziomy.
                              • Gość: .......... IP: 217.98.252.* 22.04.14, 14:46
                                szefowa to twarda babka,ma charakter i pociągnie to:) Gdyby to byli inni właściciele to tego zakładu już by nie było.
                                Obyśmy w końcu zarabiali jak w Czechach... :)
                                • Gość: wieśniak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.14, 11:09
                                  taaaaaaa.. ha ha..... ale gó... ... twarda babka haha ha
                                  • Gość: ernest IP: *.centertel.pl 30.04.14, 00:07
                                    pani zasrana szefowo gdzie jest nasza kasa???????????????????????????????
                                    • Gość: stary IP: 217.98.252.* 05.05.14, 15:46
                                      właśnie,kiedy w końcu zobaczymy NASZE WYPRACOWANE pieniądze? nie chcemy już słuchać samych obiecanek i jak to będzie pięknie,macie miliony pomysłów na sekunde,sami mieszacie,nie znacie sie wgl na robocie,nie wiecie co z czym sie je,wypominacie ze nic sie nie robi...a kogo to wina?! załatwcie robote! a jak juz przyjdzie robota to zaczniecie nas gonić soboty niedziele 2 zmiany,po 12 godz i nie wiadomo co jeszcze,a kasy naszej i tak nie będzie! czas to skończyć. Po co nam zwiazki? Nie mozna sie nawet normalnie umyc,zrobcie cos dla ludzi,pracownikow!
                                      • Gość: wieśniak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.14, 14:50
                                        to już przegięcie gdzie ku... kasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          • Gość: Rotau IP: *.play-internet.pl 29.05.14, 19:36
                            Co osiągnąłem? A zawodówka skończyłem i to sam nie wiem kiedy, jakoś tak zwyczajnie, bez jakichś wysiłków osób trzecich czy organizacji społecznych promujących debili na normalnych ludzi.
                            A co ty osiągnęłaś? Tak własnymi siłami, co ci się udało?
                            • Gość: jędza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.14, 14:19
                              osiągnełam wszystko mam niewolników i wszystko w dupie coś więcej?????
                              • Gość: arek IP: *.play-internet.pl 22.06.14, 12:02
                                niezłe ku... bagno czy właściciele tej firmy mają muzgi raczej nie , co wy ku... chcecie zdziałać
                                • Gość: ..gfgj IP: 217.98.252.* 22.06.14, 21:50
                                  ktoś tu sie podszywa i nie wiem po jaki ch... miesza,po co pisać jak nie ma o czym
                                  • Gość: rachunkowy IP: *.play-internet.pl 24.06.14, 15:16
                                    Kopotowa zapamiętale czyta te pierdoły, małotego, przeżywa te wpisy jak telenowele jakom.
                                    Tylko tutaj prawde można przeczytać, cha cha cha!
                                    O(p)ciach jak pierun i dlatego takie pierdoły wpisywane są na tym forum.
                                    Na tym polega zabawa :)
    • Gość: o ja pie... IP: 217.98.252.* 01.07.14, 21:56
      kretyński famaz.Pajac i Cyganka.Pani to dać tylko magiczną różdzkę,tak potrafi czarować.Tam pracują tylko ludzie którzy nie mają szacunku dla siebie
      • Gość: interesant IP: 217.98.252.* 02.07.14, 22:39
        ale burdel
        • Gość: miler IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.14, 13:14
          no i nastąpiło co miało nastąpić komornik przyszedł po swoje jestem ciekawy tylko czy pan kłopot walczył z nim czy zasłonił się biednymi ludzmi, pewnie schował się na strychu i dygotał gangsta. kłopoty nadszedł wasz koniec przechulaliście zakład rozpierdziliście kasę odarliście ludzi ze wszystkiego poniżaliście, nie płaciliście, drwiliście za plecami, wyzywaliście od chołoty, a oni was bronią ...............dziwne zaraz przyjdą następni zus, skarbówka, banki, parabanki, leasingi, lichwy.............. dotykacie dna
          • Gość: beka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.14, 14:26
            Morda twardowski!
            • Gość: miler IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.14, 09:14
              panie kłopot co pan będzie robił w życiu ? jak jest pan otyłym przepitym karłem bez wykształcenia a pozatym frajerem ..... , bo pani k łopot to ma jeszcze predyspozycje do miotły ....
              • Gość: :) IP: 217.98.252.* 19.07.14, 09:38
                tak to sie kończy jak sie nie pilnuje swojego interesu,była kasa i nie ma kasy. pani mi jeszcze nie zwróciła wszystkich pieniążków...wypchaj sie nimi,ja teraz robie w euro:) za wszystkie pogardy i dosrywania,należy wam sie samo dno,powodzenia:)
                • Gość: wieśiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.14, 17:03
                  czy ten obóz pracy jeszcze istnieje????
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.