Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Świadectwo pracy z TP S.A. Piękna 19

IP: *.dynamic.chello.pl 13.11.12, 10:25
    Witam. Pracowałem w TP S.A. w latach 2000-2003. Kadry mieściły się przy ul. Pięknej 19.
    Obecnie część tego budynku jest sprzedana resztą zarządza Orange. Gdzie mogę się zwrócić po duplikat świadectwa pracy?. Pozdrawiam wszystkich tadek
    Edytor zaawansowany
    • 14.11.12, 10:34
      Dokumenty, o które pytasz otrzymasz wysyłając pismo na adres:
      Administracja Płacowa
      Wydział Administracji Płacowej
      43-100 Tychy
      al. Jana Pawła II 40.
      Podaj wszystkie swoje dane z nr PESEL i nr kontaktowym
    • 09.08.17, 16:23
      Witam.
      1. Pracowałem w DZIELNICOWYM URZĘDZIE TELEFONÓW MIEJSKICH w Warszawie przy u. Zamenhofa 5 w okresie od 1.10.1954 - 31.01.1965 r. Na stanowisku st. Inźyniera.

2. w latach 2002 - 2004 w DZIELNICOWY URZĘDZIE ŚRÓDMIEŚCIE przy ul. Pięknej 19 w Warszawie w DZIALE ROZWOJU I MARKENTINGU. Tam były kadry DUTM.

ĢDZIE MOGĘ UZYSKAĆ DUBLINA ŚWIADECTWA PRACY z wynagrodzeniem.

Pozdrawiam.
      Proszę odpowiedz wysłać na mail: lupin67@o2.pl
    • 06.09.17, 10:51
      Pracowałem w DUTM WARSZAWA ul. Piękna 19 w Dziale Rozwoju I Marketingu w latach 1992 - 1996 Proszę o wydanie zaświadczenia przebiegu pracy z wysokością wynagrodzenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.