Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Royal Biznes i NSG Zielona Góra

07.12.12, 12:00
    Ludzie! Strzeżcie się tej firmy. Jakiś czas temu byłam tam na "szkoleniu", miałam aplikować na pracownika administracyjno-biurowego, a chcieli mnie wcisnąć na jakiegoś akwizytora. Mieliśmy jechać zbadać teren, myślałam, że skoro to jakaś firma z wieloletnim doświadczeniem, znana na rynku (nota bene nic na ich temat nie ma w internecie) to pewnie dysponują środkami transportu - byłam w błędzie kazano jechać autobusem - śmiech na sali. Nie dajcie się zwieźć.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Trusia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.12, 21:38
      Witam, również byłam zaproszona na dzień próbny. Porażka i tyle - na początku pytania trenera, na które odpowiedź znajduje się w CV (wypadałoby zajrzeć...). A następnie magiczny tekst, że "pojedziemy znaleźć klientów do skwierzyny". Cóż, w moim wypadku wyjazd miał być samochodem trenera w towarzystwie innych trenerów (pan postury ochroniarza z dyskoteki, blond dziewcze z różowymi tipsami młodsze ode mnie). Lepiej mydlić ludziom oczy w ogłoszeniu, o jakimś pionie administracji i obsługi klienta, gdzie to zwykła akwizycja.
    • Gość: lolly IP: *.adsl.inetia.pl 11.01.13, 19:03
      haha to teraz sa NSG.... co za pech. uwazajcie na tych oszustow kaza naciagac ludzi i nie wyplacaja pieniedzy. nie polecam!!!!
    • Gość: asfjsdkjg IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.01.13, 22:49
      Tez tam pracowalem. na kase ktora maja mi dac to juz nawet nie licze. i nawet nie mam za bardzo co z tym zrobic bo na umowie-zlecenie mialem 250zl brutto. Nie polecam.
    • Gość: xxXXxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.13, 13:29
      Nikomu nie polecam! Złodzieje! Pieniędzy nikt nie zobaczy, a ten rafałek to wgl porażka ...
    • Gość: pipa1990 IP: 212.109.132.* 09.03.13, 20:15
      Fakt, trzymajcie się tej firmy z daleka. Jeździć autobusem po klientach, chodzić kilometry pieszo, wciskać ludziom kity....a pieniędzy brak.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka