Re: Kto dostanie trzynastkę

Komentarze do artykułu

Kto dostanie trzynastkę

Mimo zapowiedzi likwidacji trzynastki nadal obowiązują. Pracownicy administracji publicznej mają je dostać do końca marca. I być może dostanie je dodatkowa grupa zatrudnionych.

Re: Kto dostanie trzynastkę

Autor: Gość: Aaa IP: *.adsl.inetia.pl 21.01.13, 19:43
Tysiąc zł większa? Może na kierowniczym stanowisku. Mój mąż zarabia najniższą krajową, a ja "aż" 300 zł więcej w budżetówce. Że niby siedzimy w internecie i plotkujemy przez komunikatory? Przykto mi, ale internet mamy tylko na kilku komputerach i nie mamy czasu na pierdoły, a jak jest dużo pracy to siedzimy po godzinach, za darmo, bo nie płacą nam za to, a swoje zrobić trzeba. Wieszacie na nas psy? Ale my jesteśmy takimi samymi szaraczkami jak Wy i musimy postępować zgodnie ze stworzonymi przez rząd przepisami. To nie jest żadne widzimisię. Ale przecież najłatwiej czepiać się tych najniżej, którzy nie mają wpływu, bo szanowne kierownictwo i zwierzchnicy są nietykalni. Im nie powiecie, że pracują do d***, a nasza praca zależy od tego w jakim tempie oni pracują i na ich pracę wpływu nie mamy.
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (1-100)
przejdź do: 1-100 101-119
(101-119)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.