Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Co dziś musi umieć kierownik

IP: *.warszawa.vectranet.pl 06.03.13, 19:37
    "Badania dowodzą, że menedżerowie zajmujący wysokie stanowiska, nawet jeżeli nie mają racji, są przekonani, że ich opinia jest słuszna" no to wreszcie badania potwierdziły to, o czym intuicyjnie wiadomo od dawna: to bałwany na wysokich stołkach nie znający się na rzeczy.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: nadkierownik IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.13, 19:40
      "Najłatwiej mają urodzeni liderzy - uważa Izabela Kielczyk, psycholog biznesu i coach wyższej klasy menedżerskiej",na tym skończyłem czytać te bzdury.
    • Gość: asdasd IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.13, 10:38
      no chyba ze jest kur,ewskim pomiotem jakiegos SBckiego watazki, to wtedy jemu liżą dupe i donosza

• sselrats 06.03.13, 19:49
      A skad to wiesz???

Powinno raczej byc: Zawsze sprawdzam czy moje przekazanie bylo zrozumiale.
    • sselrats 06.03.13, 20:05
      komputerowa.

Nazywa sie Franca. Akcja przebiega w pracy. Mozna wybrac srodowisko: biuro, fabryka, kopalnia, budowa itd. Wybiera sie postac kierownika - kierowniczki, ktora najpierw zgodnie z losowo wybranym scenariuszem zachodzi ci za skore. A potem ty bierzesz odwet...
    • Gość: bezrobotny 45+ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.13, 08:04
      można dużo umieć, mieć duże doświadczenie w pracy a siedzieć w domu bo pracy niema
    • stary.gniewny 07.03.13, 09:36
      Dobry kierownik powinien mieć trzy cechy:
      po pierwsze i najważniejsze - nie może absolutnie niczego umieć. Jeżeli umie cokolwiek konkretnego to go dyskwalifikuje jako kierownika.
      po drugie - musi mieć wybujałą opinię o sobie i co bardzo ważne - nie mającą oparcia w rzeczywistości.
      po trzecie - musi być chamem dla podwładnych i lizusem dla przełożonych.
      To w zasadzie wszystko - jeżeli spełnia te trzy kryteria ma prawo należeć do grupy która sama sobie ustala wynagrodzenie.
    • Gość: najmądrzejszy IP: *.play-internet.pl 07.03.13, 09:56
      Dodać do tego opanowanie tzw. spychologii zadań oraz ponoszenie pozornej odpowiedzialności, bo przecież my zarabiamy, bo mamy odpowiedzialną funkcję, ale jak coś się pier...li to przecież wina tego tumana kowalskiego.

Ale jak tu kolega napisał, w polskich warunkach im mniej potrafisz, ale im bardziej jesteś bezczelnym sku...synem tym większe szanse zostać kierownikiem.
    • Gość: asdasd IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.13, 12:23
      cxzczxc
    • Gość: Boddoxx IP: *.smgr.pl 20.03.13, 20:23
      Był kiedyś chamski dla ludzi kierownik w mojej firmie, ale wyleciał po niecałych dwóch tygodniach.
    • wujeksknerus 07.03.13, 13:32
      Dobry kierownik powinien być przykładem dla pracowników. Tyle i aż tyle.
    • Gość: Tomek IP: *.artnet.pl 07.03.13, 13:49
      Dobry kierownik umie słuchać, a jak mówi to wszyscy go słuchają.
    • Gość: xxxxxxxxxxxxxxxxxx IP: *.dynamic.chello.pl 14.03.13, 14:10
      Za "komuny", jak ktoś był po studiach, to szedł do szkoły oficerów rezerwy. Już za wolnej polski można było odbębnić wojsko w szkole podoficerów rezerwy (w trakcie lub po studiach). W obu tych instytucjach można było nauczyć się rządzić bandą debili. Umiejętność bardzo w życiu potrzebna. Szkoda, że już tego nie ma!
    • Gość: pacyfista IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.13, 17:59
      ta banda zachlanych przyglupow terroryzujaca ludnosc cywilna wlasnego kraju

z kalaszem to kazdy glupi potrafił "zarzadzac" w PRL
    • Gość: Boddoxx IP: *.smgr.pl 20.03.13, 20:25
      szkoła oficerów rezerwy za komuny to była zupełna strata czasu.
    • id-fronton 20.03.13, 10:47
      Gość portalu: gość napisał(a):

> "Badania dowodzą, że menedżerowie zajmujący wysokie stanowiska, nawet jeżeli ni
      > e mają racji, są przekonani, że ich opinia jest słuszna" no to wreszcie badania
      > potwierdziły to, o czym intuicyjnie wiadomo od dawna: to bałwany na wysokich s
      > tołkach nie znający się na rzeczy.

Bałwany są na wysokich stołkach ale są też ludzie inteligentni.
      Tak samo ich podwładni też są wśród nich i bałwany, i ludzie inteligentni.
      Ktoś o niskim "ego" musiał robić to badanie i opublikować jego wyniki.
    • Gość: xxx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.13, 11:05
      Co musi potrafic kierownik ? Zalezy od płci. Jesli jest kobietą to nic nie musi. Oczywiscie pieniadze te same lub wyzsze. Jesli jest mezczyzną to musi umiec wszystko, najmniejszy blad i zwolnienie. Oczywiscie pracuje za darmowe nadgodziny. Taka prawda ... baby ktore skrzecza ze jest inaczej to zywkle obludniczki, zlodziejki. Za nierownouprawnienie podziekujmy Szczuce, Graff i Samson.
    • Gość: Boddoxx IP: *.smgr.pl 20.03.13, 20:19
      Abolutnie nie mam przywódczych predyspozycji, a wynik pokazuje, jakbym był urodzonym liderem. Co za bzdura.

Miałem zresztą robione kilka lat temu badanie "Assessment center" i ono dość jednoznacznie wykazało brak cech przywódczych.

PS. Tak, test rozwiązałem zgodnie ze stanem rzeczywistym. Nie, aktualnie nie jestem kierownikiem.
    • Gość: Cleo IP: *.30.45.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.03.13, 18:26
      "Assessment center" w postaci "testu do rozwiązania"??? Komuś się coś pomieszało (nie koniecznie Tobie, być może osobom organizującym ten test i nazywającym to "Assessment center").
    • Gość: Boddoxx IP: *.smgr.pl 21.03.13, 20:08
      praca samodzielna nad problemami i praca w grupie.
    • 999s 21.03.13, 12:12
      W Polszcze? Warunek sine qua non: musi być sqrwielem (dla podwładnych) z giętkim językiem (dla przełożonych), reszta przyjdzie z czasem.
      --
      "Non serviam"
    • toxicwaltz 21.03.13, 16:45
      Mój kierownik jest w porządku.
    • Gość: Alina IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.13, 12:28
      Kto to jest kierownik? Jeszcze nie dyrektor a już c.h.u.j.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka