Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Praca w Metlife Amplico - warto?

IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.13, 08:17
    Witam!
    Rozważam rozpoczęcie współpracy z Amplico. Mam pytanie do osób pracujących w tej firmie - opłaca się? Czy praca jest trudna? Da się zarobić? Czy firma nie oszukuje?
    Obserwuj wątek
      • betoniarka777 Re: Praca w Metlife Amplico - warto? 03.09.13, 18:23
        Ja w tej "firmie" orzę już prawie rok i powiem tak musisz znaleźć w ciągu miesiąca 4 polisy na 6000 zł składki w skali roku by uzyskać "podstawę" 2800 zł. Potem od 13 miesiąca musi to być 4 polisy na 8000 zł. własna działalność musi być założona - jeśli nie będziesz na niskim zusie to ciężka przeprawa, bo prowizje od inkasa i są to "ochłapy". Umowa agencyjna jest skonstruowana jednostronnie i w razie Twojej rezygnacji przed 15 miesiącem trwania tejze umowy oddasz w zębach "firmie" połowę z każdej podstawy, którą zainkasowałaś plus 700 zł za każdą polisę, z której zrezygnował klient. To "firma" tylko dla starych wyjadaczy. Jak chcesz zacząć w ubezpieczeniach idź do innego Towarzystwa.
      • snajper55 Re: Praca w Metlife Amplico - warto? 21.01.20, 21:40
        Zdecydowanie odradzam. Moja znajoma tam pracuje i to jest po prostu horror. Ciągle podwyższanie planów, naciski, mobbing, zabieranie prowizji pod byle pretekstem. Firma aż nazwę zmieniła, aby odciąć się od zlych opinii (dawniej Amplico Life o złej slawie), ale sama firma się nie zmieniła.i Jest podobno jeszcze gorzej.
        A
        S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka