Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Sprzedawca w piekarni Putka

IP: *.play-internet.pl 25.06.13, 12:35
    Witam
    Czeka mnie rozmowa o pracę jako sprzedawca w piekarni Putka w jednym z punktów w Warszawie, chciałam się dowiedzieć jakie tam panują warunki pracy, jakie są zarobki itd...
    Edytor zaawansowany
    • Gość: misiulinka IP: *.dynamic.chello.pl 25.06.13, 20:31
      pójdziesz to się dowiesz...
    • Gość: kama IP: *.ip.netia.com.pl 25.06.13, 21:56
      Cóż za wyczerpująco "inteligentna" odpowiedz...
    • Gość: ... IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.13, 15:23
      jak się bedziesz starała i nie chodziła na L4 to bedziesz zadowolona
    • maria.re 20.05.16, 17:49
      najważniejsze to bądź miły i uprzejmy dla klientów, nie jak te paniusie na Człuchowskiej, mój mąż od roku już tam nie chodzi - gburowate, nieprzyjemne baby. Jedna ostrzyżona jak skin nawet nie podarowała złośliwości matce z dzieckiem, która chciała maluchowi bułkę kupić. Afera.
    • maria.re 06.06.16, 16:48
      dlatego nasz blok z Człuchowskiej też już tam nie kupuje! Okropność te panie.
    • maria.re 06.06.16, 16:49
      chciałam poprawić, ale nie da się..... przepraszam
    • bulbabar 21.08.18, 22:16
      Wszędzie można trafić na różne ekspedientki, ja pracuje w Putce od ponad dwóch lat i firma jest super, dobre zarobki, atmosfera też, coraz lepiej wg mnie dobierają ludzi do ekipy, którzy potrafią siać miła atmosferę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.