Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Cassis Kancelarie Wrocław - zna ktoś?

24.07.13, 07:49
    Czy ktoś pracował w tej firmie jako windykator albo telemarketer?

Firma dość aktywnie poszukuje pracowników, tylko dość często się owe ogłoszenia pojawiają stąd podejrzewam, że jest spora roszada.

Nienormowany czas pracy na studiach jest ok ale czy warto?

Edytor zaawansowany
    • Gość: rio IP: *.sta.asta-net.com.pl 15.02.14, 10:00
      kancelaria prawna oszustów, a nie cassis , nie płacą w terminie , nie płacą za wykonaną pracę, nie odpowiadają na kontakt, nie polecam bo dokładasz do interesu a nie zarabiasz, najbardziej by im odpowiadało żeby wykonać dla nich pracę za darmo, nawet nie wiem czy za dziękuję. Stanowczo odradzam zatrudnienie się w tej firmie.
    • Gość: dar IP: *.sta.asta-net.com.pl 15.02.14, 10:05
      radzę trzymać się z dala od tych oszustów, do tej pory nie wypłacili mi wynagrodzenia i pewnie już nie wypłacą, nie odpowiadają na telefony, maile, pisma, złodzieje
    • dopota 20.04.17, 16:38
      Witam. Chciałbym się spytać czy firma ma zamiar zwrócić należne mi pieniądze które obiecali przekazać na moje konto w styczniu. Później kilkadziesiąt razy dzwoniłem i za każdym razem słyszę: przekażę sprawę dalej, sprawdzimy i oddzwonimy, dzisiaj przełożony jest na wyjeździe a ja jestem tylko pracownikiem, sprawa przekazana do księgowości pieniążki już idą. Chodzi o głupie 1800 złotych. Brakuje mi odpowiednio dosadnych słów aby wyrazić moją opinię o tej firmie
    • palex1 07.03.18, 08:53
      Witam. Czy otrzymał Pan swoje pieniądze ? Firma od lipca jest winna mojej firmie „ za skuteczna windykacje” blisko 20 tysięcy zł. Moje telefony, maile kończą się tym , ze rozmawiam z pracownikiem i on w niczym mi nie pomoże. Gdy proszę o kontakt z prezesem otrzymuje informacje, że pracownik nie jest upoważniony. Wielokrotnie byłam podczas rozmowy obrażana, wyśmiewana , grożono mi nawet, sprawą za nękanie. Aby załagodzić sprawę, gdyż zgłosiłam sprawę na policję i da sądu- wykonali dwa przelewy na łączna kwotę 3600 zł. Sprawę wycofałam, czego żałuje do dnia dzisiejszego. Właśnie na nowo podejmuje te kroki. Ostrzegam !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.