Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

uwaga oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.dynamic.chello.pl 17.08.13, 12:56
    chcę wszystkich przestrzec przed firmą która zatrudnia ludzi i nie wypłaca wynagrodzeń.Firmę prowadzą dwaj wspólnicy p.Maciek i p.Sławek są z Tarczyna zajmują się przede wszystkim kładzeniem tynków i ociepleniami,ostatnio tynkowali dom w Rozalinie brygadzistą w tej firmie jest pan którego nazywają raz Matii raz Mafii on tam decyduje o wszystkim, na niego powołuje się pan Maciek w kwestii pieniędzy na rozliczenie natomiast pan Mafii powołuje się na pana Maćka i tym sposobem dochodzą do wniosku że pieniądze ci się nie należą.Przyjmują każdego przy pierwszym telefonie pan Maciek jest bardzo miły ale zapomina powiedzieć że będziesz spał na budowie tylko kup sobie łóżko bo inaczej śpisz na scyropianie nie zapewnia żadnych normalnych warunków nie mówiąc o godziwych ,w weekend musi ktoś spać na budowie pilnować agregatu za co nie płacą bo jak wywiozą agregat żeby ktoś nie ukradł to trzeba pokryć koszty transportu.Pan Maciek wyszukuje ludzi z gumtree sam dzwoni praca zawsze jest od już 605-353.....to do rozpoznania.Już na pewno każdy zorientował się że o umowie nawet śmieciowej nie ma nawet co marzyć.Zrobią z ciebie pomocnika co nie jest ujmą ale rozliczać cię będą jako fachowca który nie zrobił roboty dobrze to pieniądze się nie należą,jeszcze bardzo ważna rzecz za czasami 16-17 godzin pracy masz ustaloną stawkę przez Mafiego 120zł a pan Maciek jak upominasz się o pieniądze udaje że stawki nie zna
    Edytor zaawansowany
    • Gość: anna-681 IP: *.dynamic.chello.pl 17.08.13, 13:19
      Chcę dopisać jeszcze a w sprawie Uwaga oszuści każdy kto chce dowiedzieć się więcej niech wpisze sobie w gogle MACIEK I SŁAWEK FIRMA BUDOWLANA TARCZYN SZARYCH SZEREGÓW 9b bardzo ciekawy artykuł i to nie jeden teraz to tylko inspekcja pracy, urząd skarbowy ja im nie odpuszczę bardzo proszę wszystkie osoby pokrzywdzone o kontakt pozdrawiam
    • Gość: Vitka IP: *.warszawa.mm.pl 03.09.14, 18:16
      Witam,Maciej i Sławek z Tarczyna,OSZUSCI I PARTACZE!!!!!tynki popękały,na koniec di zaplaty suma dużo wyższa nuż ustalono,jak zażądalam rachunku usłyszałam wyzwiska i groźby,skończyło sie wezwaniem policji bo strach byl z nimi rozmawiać.Chamstwo i prostactwo,każdy kto zamierza skorzystać z uch"usług"niech sie skontaktuje ze mną:slimaczek@windowslive.com
    • zelda87 03.09.14, 19:25
      Ojej, dobrze że nie mieszkam w Tarczynie, ale w tej branży niestety częśto się zdarzają różne oszustwa i przekręty, mam znajomych którzy mi o takich historiach opowiadali.
    • Gość: majster_M IP: *.devs.futuro.pl 08.05.14, 13:45
      niestety nie wiem na jakich warunkach zatrudniaja, ale jeśli chodzi o jakość roboty tynkarskiej to radzę trzymać się z daleka. Cwaniaczki też chwalą się super stawkami za materiał, ale jak zabraknie to zdzierają konkretne sumy za dostawę.
      NIE POLECAM.
    • pawel594 31.05.15, 11:55
      Witam.
      chcę wszystkich przestrzec przed firmą Pan Andrzej Pytel z Białegostoku jest to partacz i nieuczciwy rzemieślnik jest wykonawcą tynków wewnętrznych, przed rozpoczęciem prac gwarantuje solidne wykonanie prac lecz niestety w praktyce jest to oszust !!! U mnie tynki nikomu nie spadły ale są bardzo krzywe, wszystkie pomieszczenia fizycznie mają 350m on wyliczył na 600m, unika i nie odbiera telefonu.
    • kam.aka 18.09.16, 15:42
      MACIEK I SŁAWEK - OSZUŚCI I ŁGARZE!!!!!!!!...ojj poznaliśmy niestety tych panów....panów- co ja piszę SKURW....ÓW , w brodę sobie pluję DLACZEGO WCZEŚNIEJ NIE PRZECZYTALIŚMY OPINII NA FORACH, my akurat budowaliśmy dom...pieniądze zabrane- robotanie zrobiona , skurw....ny zniknęli .... NIE POPEŁNIAJCJE TEGO SAMEGO BŁĘDU !!!!!
    • mateuszwawka 04.09.19, 18:10
      OSZUSCI !!! Cwaniaczki i krętacze, działaja bez firmy. Skarbówka powinna im się dobrać do dupy

proszę o kontakt wszystkich którzy dali się nabrać tak jak ja tylko że ja nie odpuszcze
      mój mail mateuszwawka@wp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka