Uwaga Oszuści w Internecie Firma Groplast

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.centertel.pl

Firma Groplast oferuje pracę przy składaniu długopisów Vesa Parker. Firma rzekomo ma być reprezentowana przez Ewelinę Jakubczyk co oczywiście jest bzdurą . Firma siedzibę ma pod adresem :
    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Groplast, Elżbieta Grobelna
    ul. Kilińskiego 4
    59-100 Polkowice co oczywiście też jest bzdurą. Numer konta oszustów to 28 2490 1044 0000 4200 2573 4014. (Alior Bank)
    Istnieje możliwość że firma nazywa się również PHU Industral lub coś podobnego. Wątek ten dodaje aby powiadomić potencjalnych oszukanych .
    • 20.08.13, 17:15 Odpowiedz
      Wszystkie firmy oferujące pracę przy składaniu długopisów, adresowaniu kopert, przepisywaniu tekstów z CD na kompa itp to oszuści.

S.
      --
      Polen, Polen, über alles! (pol. Polska jest najważniejsza!)
      Polen, erwache! (pol. Polsko, obudź się!)
    • IP: *.net.pbthawe.eu

Gość: Iwona 21.08.13, 19:46 Odpowiedz
      A skąd wiesz że to oszuści,mnie przysłali treśc ogłoszenia o pracę i tak się zastanawiam,było wiarygodne.Skąd te przypuszczenia,oszukali Cię?
    • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: magda 11.09.13, 12:03 Odpowiedz
      Witam tak potwierdzam mam szukała pracy wpłaciła pieniadze a pracy jak nie było tak nie ma -15 zł to nie duza strata ale proszę o kontak do mnie oszukane osoby mozna złozyć wspólny pozew i ich załatwić.. kontakt 607 209117
    • IP: *.play-internet.pl

Gość: Daniel 03.11.13, 17:33 Odpowiedz
      Sorry ale dla mnie czlowiek szukajacy pracy badz inaczej firma ktora poszukuje pracowanikow nie kazuje sobie zadnych pieniedzy wplacac czy tam jakies 15zl... dla mnie WY jestescie naiwnie smieszni,,, poniewaz kto madry i rozsadny wplaca jakiekolwiek pieniadze by go przyjeli do pracy ;/ ludzie troche rozsadku i tacy jak oni nie beda miec czystego zysku z naiwnych ludzi... pozdrawiam
    • IP: *.dynamic.chello.pl

Gość: gość 15.11.13, 13:38 Odpowiedz
      dzięki za informacje
    • IP: *.play-internet.pl

Gość: alan 18.11.13, 14:29 Odpowiedz
      Oszust istniej tez pod taką nazwą:
      Firma Handlowo-Usługowa Atut, Mieczysław Janeczek
      ul. Kościuszki 23
      58-300 Wałbrzych

28 2490 1044 0000 4200 2573 4014
      Tytuł przelewu: Zestaw startowy Genius GE - (imię i nazwisko podejmującego pracę)
    • IP: *.tarnowskiegory.vectranet.pl

Gość: radek 18.11.13, 15:06 Odpowiedz
      Czy ludzie na prawdę są debilami od urodzenia? Parker i reszta producentów od dawna nie składa długopisów ręcznie, nawet tych najdroższych, robią to maszyny na masową skalę i nie opłaca się dawać ludkowi 15 gr za sztukę bo maszyna zrobi to lepiej , taniej i szybciej. W tym roku Parker obchodził 125 lat swojej fabryki w Szanghaju. Ręcznie to ostanie podrobione parkery 51 składali Chińczycy w opuszczonej przez Parkera fabryce do której już dawno Parker wrócił.
    • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: Bożena 25.11.13, 08:37 Odpowiedz
      Firma West - składanie zapalniczek -to następni oszuści . Wysłałam 75,-zł. kaucji za okleiniarkę służącą do przyklejania nalepek na zapalniczki . Dostali pieniądze i zero kontaktu . Zgłosiłam na policję .
      Wszyscy powinni zgłaszać tego typu oszustwa na policję to w końcu coś się ruszy w tej sprawia i kilku oszustów będzie mniej . Nie ważne na jaką kwotę zostaliście oszukani. Większość macha ręką , ze względu na małe kwoty i nie zgłaszają na policję , a powinni .

Gość: megara2 25.11.13, 19:57 Odpowiedz
      witajcie...ja kiedys tez nie sprawdzalam informacji o sprzedajacych -kupujacych i oferujacych prace...bylam glupia i starcilam spore pieniadze .oczywiscie zglosilam to na policji...sprawe umozono gdy nie znaleziono sprawcy-ja go na wlasna reke znalazlam ale to policji nie wystarczylo...i pieniedzy nie odzyskalam teraz ten temat poruszala telewizja w jakims super expresie czy czyms takim...wiem ze policja ma to gleboko ...a jesli sie zglasza z taka niska kwota to im sie nawet palcem ruszyc nie chce bo za niska szkodliwosc czynu...naewt ludzie z ktorymi zlozylam sprawe bezposrednio do prokuratury-bylo ich ok 30 osob- nic nie pomoglo ...
      moja rada wszystkich takich podejzanych nalezy sprawdzac w necie !!!!!!!!
      ludzie uwazajcie bo te dranie wlasnie na tym zeruja ze kazdy machnie na to reka ze mala kwota...
      UWAZAJCIE I SPRAWDZAJCIE a jak znajdziecie sposob to dajcie mi znac
      pozdrawiam
    • IP: *.client.duna.pl

Gość: Bożena 28.12.13, 16:43 Odpowiedz
      Witam! Dzisiaj byłam na policji i dowiedziałam się ,że jest prowadzona zbiorowa sprawa przeciwko Firmie West. Jeżeli jest ktoś kto został oszukany przez tą firmę niech jak najszybciej zgłosi to na policję. Im więcej nas tym szybciej dobiorą się do tych oszustów .Pozdrawiam!
    • IP: *.cdma.centertel.pl

Gość: gość 20.01.14, 18:51 Odpowiedz
      co sądzicie o firmie Przedsiębiorstwa Wielobranżowego BIRMAX z siedzibą w Legnicy też oferują składnie długopisów genius GE i trzeba wnieść opłatę 15 złotych

Gość: Arek 03.02.14, 16:00 Odpowiedz
        Też jestem ciekawy, może ktoś współpracuje już z tą firmą i nas poinformuje.

Gość: annn 06.02.14, 19:13 Odpowiedz
          napisałam do nich dzisiaj,ciekawe co mi odpiszą jakie są warunki

Gość: Arek 06.02.14, 19:30 Odpowiedz
            Daj znać jakbyś coś wiedziała
            • IP: *.piaseczno.robbo.pl

Gość: jaaa 12.02.14, 11:11 Odpowiedz
              I jak z tą firmą Brimax? Ktoś coś wie?

Gość: ann 12.02.14, 13:55 Odpowiedz
                Wydaje mi się, że to kolejny kant. Odpisali mi bardzo ładnie że dziękują za zainteresowanie, opisali na czym praca polega, płacą 13gr. za złożony długopis, przesyłają w kartonach części na 5 tysięcy sztuk plus po 200 z każdej części dodatkowo. Proszą o przesłanie 15 złotych na pokrycie kosztów pierwszej paczki,kolejne 9 zł, bo mieli przypadki że ludzie się wycofywali i byli stratni. Niby wszystko ok, nawet chca chorobowe opłacać, ale NIP-u i REGIONU żeby można było ich sprawdzić to już nie podali, napisałam żeby podali i cisza. Myślę, że się nie odezwę, ale gdyby było inaczej napiszę Wam. Pozdrawiam.

Gość: Arek 13.02.14, 13:06 Odpowiedz
                  Dzięki ann za info, czekamy na info, jakby sie odezwali, pozdrawiam.
      • 12.02.14, 14:00 Odpowiedz
        Gość portalu: gość napisał(a):

> co sądzicie o firmie Przedsiębiorstwa Wielobranżowego BIRMAX z siedzibą w Legn
        > icy też oferują składnie długopisów genius GE i trzeba wnieść opłatę 15 złotych

Wszystkie firmy oferujące składanie długopisów czy adresowanie kopert to oszuści. Długopisów anie skręca się ręcznie tylko maszynowo.

Ludzie myślcie, to nie boli!

S.
        --
        Polen, Polen, über alles! (pol. Polska jest najważniejsza!)
        Polen, erwache! (pol. Polsko, obudź się!)
      • IP: *.dynamic.gprs.plus.pl

Gość: frytka605 20.03.14, 09:50 Odpowiedz
        ja dostałam właśnie maila że jak chcę podjąć pracę to muszę zapłacić ,bo nie ma już zapalniczek bez oklejania

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.