Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Pomożecie? Czy ktoś zna prawde?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.14, 15:05
    Zjawił się u mnie w firmie człowiek oferujący ze "za darmo" załatwi mi tylu klientów których nie znam ze będę musiał zatrudnić dodatkowo pracowników...

Firma która za nim stoi to: flexkom.com/

Co to jest?
    Czuć mi tu piramidą, a na pewno takim gruponem, gruperem itp.

Czy ktoś mi pomoże?
    W dzisiejszych czasach łatwo stracić wiarygodność u klienta.

Dzięki za każde info od Was.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: nowosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.14, 15:09

- Kto z Was zna flexkom?
      - jaka jest zasada współpracy?
      - dlaczego widze w tym piramide?
      - czy to jest swiatowy grupon?
    • Gość: G.M. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.14, 10:25
      widzisz w tym piramidę bo nie byłeś w Egipcie
    • amondarlowo 06.01.15, 19:35
      Flexkom to firma która będzie w ciągu roku najbardziej znaną firmą na świecie, jeżeli wszystko pójdzie tak jak jest w dokumentach i w założeniach a myślę że tak jest. Idea jest perfekcyjna - zamiana wszystkich kart rabatowych na jedną globalną kartę lub aplikację na smartfona. Spróbowałem jak to działa i z pozycji klienta, i z pozycji licencjobiorcy i uważam że wszystko jest OK.
    • Gość: nowosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.14, 22:56
      Dziękuje za trop.

Poszedłem po nitce do kłębka i widze ze jest trgo troszkę...

Popatrz na to;
      www.networkio.eu/article-566-historia_klubu_rici__prosto_z_niemiec

rankingmlm.com/najnowszy-kwietniowy-manager-mlm-nr-7-juz-w-sprzedazy-jeszcze-wiecej-eksperckiej-wiedzy-az-78-stron/
      www.networkio.eu/discussion-200-rici_travel_w_menedzer_mlm!

Także dziękuję za pomc.
      Pozdrawiam.
    • flajunahaju 27.02.15, 09:10
      Tutaj link, który okaże się pomocny (mam nadzieję) alterbusiness.info/waldemar-manhart-networker-z-krwi-kosci/
    • monavieleszek 17.03.15, 10:37
      alterbusinessblog.com/wstydliwe-sekrety-portalu-network-magazyn-historia-pewnego-gazeciarza-czesc-1/
    • robertciesielski1 30.03.18, 01:30
      Opinie które są wpisywane o firmie wee.com dowodzą że ludzie którzy piszą o firmie wee.com nie maja pojęcia jak funkcjonuje i na jakich zasadach .Jest rok 2018 marzec firma jest spółką gieldową na francoskiej giełdzie w samiej Polsce jest na dzisiaj ponad 12 tys punktów handlowych .System działa punkty handlowe dostają cały system partnerski dla swoich klientów za darmo i mnóstwo korzyści z tego wynikajacych.Jeżeli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej jak funkcjonuje firma dzwoń 609444521.
    • Gość: ByłyDyrektor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.14, 21:30
      Najbardziej żałuję, że dwa lata temu nikt nie ostrzegł mnie przed takim jednym oszustem,
      u którego zacząłem pracować i do dzisiaj nie mogę odzyskać 24 tysiące złotych.
      Może zróbmy taki wątek, żeby można było sprawdzić wszystkie takie "lewizny"
      i upewnić się, z kim mamy kontakt ?
      To co zrobił "znam sprawę" to z całym szacunkiem
      - pełen profesjonalizm.
      Gdyby tak dało się sprawdzić dwa lata temu tego mojego "pracodafcę",
      to dzisiaj byłbym normalnym człowiekiem, a tak jestem kłębkiem nerwów.

Proszę ! Zróbmy taki wątek o oszustach.
    • Gość: nowosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.14, 08:29
      Każda firma to osobna sprawa.
      Jeżeli zrobisz jeden wątek to się to rozmyje.
      Załóż nowy wątek i opisz to co Ciebie dotknęło...

Tutaj chciałem aby ludzie którzy zetknęli się z Flexkom mogli to opisać.

Trudno na tą chwile kogoś znaleźć bo firma dopiero wchodzi do Polski i na pewno zbierze swoje żniwo ludzi wierzących w to aby było im lepiej w życiu... przykre ze tak działają.

Mam nadzieje ze znajdzie się jeszcze ktoś kto dopisze to co jest prawdą i pomoże innym podąć w ten sposób decyzje o tym czy chcą w to wejść.

Ja po tym co czytałem nie mam zamiaru podejmować w tym działania!

A tym co już działają pozostaje mi tylko współczuć że nie myślą.

Pamiętajmy, życie kołem się toczy i Ciebie ktoś inny kiedyś nawinie tak jak Ty teraz nawijasz na Flexkoma... ;( poza tym jaki szef taki zespół - popatrzcie jak właściciel Felxa działał w RICI ;) czytając linki.

Promocja firmy Flexkom idzie pełną parą, ALE WARTO POZNAĆ TAKŻE ZAPLECZE...

POSZPERAŁEM I DZIELE SIĘ Z WAMI ZDOBYTĄ WIEDZĄ:

www.networkio.eu/article-566-historia_klubu_rici__prosto_z_niemiec

rankingmlm.com/najnowszy-kwietniowy-manager-mlm-nr-7-juz-w-sprzedazy-jeszcze-wiecej-eksperckiej-wiedzy-az-78-stron/
      www.networkio.eu/discussion-200-rici_travel_w_menedzer_mlm!
      Także bez komentarza to pozostawiam.
    • Gość: firma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.14, 05:44
      Czy mówiąc o kimś źle nie należy pamiętać że słowa mają znaczenie?
      Jeśli autor tych negatywnych opinii się myli to czy pokryje koszty tych wszystkich firm które nie skorzystają z oferty reklamy na smartfona ?
      Czy zapłaci utracone korzyści dla firmy którą oczernia?
      Czy w internecie można bez karnie wypisywać nieprawdę bez konsekwencji?
      Czy zarządzający stroną www. musi mieś w swojej bazie opiniotwórczej pieniaczy?
    • Gość: Nick IP: *.centertel.pl 05.06.14, 12:35
      A czy nie jest prawdą, że ci sami panowie 10 lat temu wprowadzali na rynek firmę Innoflex, która najpierw obiecywała złote góry, tak jak obecnie robi to w przypadku Flexkomu, a następnie się zwinęła, pozostawiając ludzi samych sobie? Wówczas wpłata była na podobnym poziomie i wiele osób uwierzyło i... straciło pieniądze i zaufanie.

Co ci panowie mają do powiedzenia tym osobom, żeby zaufali im powtórnie? Wystarczy poszukać trochę w internecie, takie są fakty!

Czy nie jest prawdą, że o firmie Flexkom jest bardzo wiele negatywnych opinii na zagranicznych forach, również w Turcji?

Zdaję sobie sprawę z faktu, że część osób wpłaciła już pieniądze do Flexkomu, nie będąc świadoma tych faktów i obecnie nie ma już wyjścia - "The Show Must Go On".
    • Gość: Nick IP: *.centertel.pl 05.06.14, 12:42
      Dodam jeszcze, że znam osoby, które zaangażowały się we Flexkom i miały nawet kolejnych chętnych do wpłaty, lecz po głębszym zaczerpnięciu informacji zrezygnowani ze współpracy i zażądali zwrotu wpłaconych pieniędzy. Fakt faktem, że Flexkom pieniądze zwrócił (ma na to 10 dni), lecz na obecnym etapie rozwoju nie mieli innego wyjścia...
    • Gość: wolnystrzelec IP: *.ip.netia.com.pl 07.06.14, 14:59
      Mili Panowie.Pieniaczy i malkontentow ,jak zawsze jest duzo...a tematu od zaplecza nie znaja...a czesto nawet nie powierzchownie.Kazdy moze sie wypowiadac,miec swoje zdanie...ale z oczernianiem powinien sie wstrzymac.Mozna byc sceptycznym i poznac temat,albo byc pieniaczem "wszystko jest go...em...to piramida itd) i wylewac swoje frustracje na forach.
      Wiem jak dziala ten system w Turcji,w Niemczech,we Francji z konkretnych przykladow.Sam jestem w systemie i moge udzielic konkretnych informacji.
      Kazdy ma czas na podjecie decyzji,jak zmienia zdanie...firma bezproblemowo oddaje pieniadze.
      Mam bardzo duze doswiadczenie zawodowe w finansach i mam bardzo szeroki wachlarz produktow.Ten dolaczyl do portfolio.Chcesz wiedziec wiecej...wyslij mi swoje pytania na maila dirtyman1@wp.pl...odpowiem na nie obiektywnie...tak jak sam podejmowalem ta decyzje.Pozdrawiam
    • Gość: Janusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.14, 10:29
      Witam

Powiem krótko. Firmę znam od podszewki, znam właścicieli, byłem w siedzibie w Monachium itp. Można wiele o tej firmie mówić ale na pewno że jest piramidą. Firma ma konkretny produkt i usługę którą sprzedaje w systemie sprzedaży bezpośredniej. Dlatego nie ma tu mowy o żadnej piramidzie. Poza tym w tej firmie można nie pozyskać ani jednego współpracownika a zarabiać bardzo rozsądne pieniądze co ewidentnie obala jakiekolwiek zarzuty w tej sprawie. Jestem w tej firmie Dyrektorem, mam pełne kompetencje by odpowiadać na tego typu zarzuty. Jeśli ktoś ma jakieś problemy, czegoś nie rozumie itp. Proszę nie pisać bzdur, radzić sie nie kompetentnych ludzi tylko pisać do ludzi znających temat od podszewki. Chętnie odpowiem na każde zapytanie.

Pozdrawiam
    • Gość: Dyrektor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.14, 18:04
      Dyrektor tak poważnej firmy i się nie podpisał... no to rzeczywiście wszystko jest OK... ;)

heeeeeeeeeeeeeeeeee....
      A ja jestem Dyrektorem na WP i także piesz Wam tu ze wszystko to jest prawda....

Ale bzdura!
    • 777luk777 12.01.15, 23:25
      Witam,
      Podchodze do tematu obiektywnie, dlatego potrzebuje faktów.
      Proszę o szczere odpowiedzi jak długo Pan jest partenerm flexkom? Ile Pan aktualnie na tym zyskał? Oczywiście nie potrzebuje kwot, wystarczą mi procenty?
      Proszę o odpowiedź
    • blackjohn 13.11.14, 09:10
      Tak naprawde nie mozna krytykowac ani chwalic. Plany firma ma wielkie, wszystko ma sie rozczygnac 17 stycznia. Na dzis dzien terminale sa, daja mozliwosc rabatowania a pieniadze mozna zamieniac za zloto, ale jeszcze nie mozna nimi placic. Konkretne opinie mozna wystawic po 17. Pozdrawiam
    • manko65 13.11.14, 20:05
      Wiosną dżentelmeni (dyrektorzy) z Flexkom głosili o wielkim boomie firmy i ekspansji na całą Polskę. Jak na razie ciągle "budują" struktury i wymyślają to nowe metody na werbowanie kolejnych osób.
      Firma miała wprowadzić na rynek urządzenia całkowicie oparte na niezależnym oprogramowaniu. Okazało się że to zwykły Android.
      Jednym słowem dużo obiecują a szału nie widać.

• blackjohn 15.11.14, 09:20
      Oprogramowanie ma byc na telefon. Wiec nie mozemy oceniac. Odnosnie rozwoju firmy jest cos okolo 300 punktow. To nie jest wiele ale pamietajmy ze terminale sa dostepne od lipca.
    • sham2 20.11.14, 23:19
      blackjohn nie mów tego co ma być ale raczej skup się nad tym co jest. A jest źle - punkty chowają terminale pod ladę lub chcą je oddać. Tak więc zaczyna się cofanie
    • karfatka 04.12.14, 23:06
      A co tym razem, znowu za dobra wypowiedź o Manharcie i Flexcom ? Mówienie żeby poczekać i dac szanse jak będzie więcej wiadomo jest złe i trzeba kasować wiadomość ?
    • amondarlowo 06.01.15, 20:04
      jak już kilka osób napisało bardzo łatwo rzucać bezpodstawne oskarżenia bez zbadania sprawy.Myślę że te osoby co plują na Flexkom to po prostu nieroby które zetknęły się z różnymi firmami MLM ale niestety wszędzie trzeba pracować, jak ktoś sobie myśli że wpłaci jakieś pieniądze i już do końca życia nie będzie nic robił a dostanie dożywotnią pensję to jest idiotą. Jestem pewien że większość tych pieniaczy co opluwają te firmy tak właśnie myślało i działało. Osobiście pracowałem w kilku firmach MLM i w większości normalnie zarabiałem a we Flexkomie podoba mi się to że faktycznie raz wykonana praca procentuje bardzo długo, nie trzeba, jak w innych MLM comiesięcznych sprzedaży aby otrzymać prowizję. Ci którzy twierdzą że Flexkom to piramida finansowa to po prostu DURNIE, w firmie jest produkt, jest możliwość zarabiania bez jakichkolwiek nakładów pieniężnych i można również działać bez budowania sieci.
    • mikrojober 08.01.15, 00:38
      Amondarlowo: Amon ? pl.wikipedia.org/wiki/Amon_%28demon%29 Bez komentarza
    • karfatka 12.03.15, 14:39
      I co teraz powiecie ? alterbusinessblog.com/wstydliwe-sekrety-portalu-network-magazyn-historia-pewnego-gazeciarza-czesc-1/ skończyła się dominacja wielkiego redaktora network magazynu ktorego tak cytujecie :D Zachęcam do zapoznania się z tym wpisem Pana Waldemara a może coś komuś się rozjaśni
    • 888888l 06.10.16, 10:03
      Witam Wszystkich Forumowiczów,
      Chciałem ostrzec wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją karierę z firmą Flexcom czy tam Flexkom (o tym poniżej) teraz funkcjonującą pod nazwą Weeconomy... opiszę parę kluczowych wątków i każdy sam oceni wiarygodność tej firmy. Proszę to potraktować poważnie ponieważ cel tej firmy jest jeden... CHCĄ UKRAŚĆ Z POLSKIEGO RYNKU od 462 do 696 milionów sprzadając swoje Pakiety MTM – kwota ta uzależniona od rodzajów sprzedanych pakietów Basic lub Premiom. Do 30 września 2016 roku była pierwsza faza sprzedaży 50.000 pakietów, które sprzedawała firma Flexcom teraz od paźniernika 2016 roku rusza kolejna faza sprzedaży ale już pod nazwą firmy Weeconomy!!!! Jaka firma, która chce sie dobrze ludziom kojarzyć i mieć renomę na rynku zmieniałaby nazwę! Jak osiągną swój cel czyli sprzedaż pakietów do końca stycznia 2017 roku wtedy zakończą podbój rynku polskiego i po raz kolejny zmienią nazwę firmy i przeniosą się do kolejnego państwa. Działają w 25 krajach w Europie m.in Turcji, UK, Niemczech ... a gdzie w 2016/2017 roku są... niestety w Polsce! Chwalą się w swojej broszurze w wersji po polsku, że "od 2010 roku zainwestowali 41 milionów euro bez pożyczek bankowych i obcego kalpitału dużych inwestorów." A po co im pożyczki, jak żerują na naiwnych ludziach, który płacą ok 10.000 zł za pakiety. Chwalą się, że przeznaczą 6 milonów złotych na reklamę w Polsce, tylko pytanie po co? Napewno nie po co, żeby zachęcić klientów takich jak potencjalny Kowalski tylko, żeby zachęcić do zakupu swoich pakietów!!! Wiec czy im zależy ile oszczędności dzięki nim zyska potencjalny Kowalski? NIE!
      Jestem za, żeby ten wątek przenieść do SCAMU, dlatego też, bede sie trzymał faktów i konkretów. Na wszystkie zarzuty wobec Flexcom podam linki potwierdzjące, że mówię prawdę, by każdy mógł to również sam sprawdzić. Chce wszystkih jedynie uświadomić jaki jest ich CEL.
      Wiem co piszę, bo miałem okazję wziąć udział w spotkaniu połączonym z prezentacją projektu Flexcom (który właśnie po raz kolejny zmienił nazwę... tym razem na WEECONOMY).
      Zatem do konkretów:
      1) dyrektor firmy w Polsce, niejaki Waldemar Manhart vel Lewandowski vel Roth – i tu już nasuwa sie pytanie po co człowiek zmieniał trzykrotnie nazwisko???..każdy musi sobie odpowiedzieć sam) wprawdzie na łamach alterbiznes udzielił wywiadu podpartego zaświadczeniem o niekaralności, co nie zmienia faktu, że karany był jego główny wspólnik i to kilkakrotnie!!!! (więcej można przeczytać tutaj): forum.gazeta.pl/forum/w,23,150872686,150876884,Re_Pomozecie_Czy_ktos_zna_prawde_.html oraz tutaj: www.networkio.eu/article-566-historia_klubu_rici__prosto_z_niemiec
      Cytuje: ".... prezes projektu RICI TRAVEL POLSKA Sp. z o.o. Waldemar Manhart, na stronie internetowej RANKING MLM (prowadzonej przez osoby współpracujące z firmą Europejskie Centrum Odszkodowań), chwalił się w wywiadzie, iż w RICI osobiście zarejestrował 8 000 Polaków". Ilu prezes Manhart mógł wciągnąć w ten biznes Polaków do dziś? Tego nie wiemy. Firma nie odpowiada na nasze e-maile oraz telefony. Być może posiadamy złe dane kontaktowe, lecz niestety, nikt nie jest nam w stanie podać ani aktualnych namiarów na firmę i jej prezesa, ani konkretnej, należącej do RICI TRAVEL POLSKA Sp. z o.o. strony internetowej (...) zgodnie z polskim prawem, za działanie w piramidzie finansowej grozi kara z pozbawieniem wolności do lat 8 włącznie. Zarówno dla organizatorów takiego przedsięwzięcia, jak i dla osób polecających to dalej."
      Kolejny "nabytek" spółki, oczywiście "godny zaufania", to pan Peter Grunewald, który był jednym z głównych założycieli przedsięwzięcia o nazwie IQ-Concept. Czym był ten projekt? Otóż, choć strony zostały usunięte, to nie udało się ich usunąć z archiwum (bo jak wiadomo w sieci nic się nie ukryje:web.archive.org/web/20120817165545/http://www.das-iq-concept.com/ to jest z sierpnia 2012. Można poczytać sobie i zobaczyć, że różnice jeśli chodzi o założenia Flexcom są niewielkie. Ale o tym jeszcze nieco niżej.
      2) Firma działa ponad cztery lata. Jak to wyglądało w UK można poczytać tutaj:
      www.mirror.co.uk/news/uk-news/andrew-penman-flexkom-really-the-3116205 ale to wersja oficjalna już mocno zachęcająca, żeby zaciągnąć ręczny. Nieoficjalna wygląda znacznie gorzej, o czym tutaj:www.realscam.com/f8/flexkom-aka-flexcom-aka-weeconomy-legitimate-mlm-scam-1862-print/index36.html
      Dość jasno wynika z tego, że firma w zasadzie nie działa, a zadowolonych klientów ze świecą szukać. Sam przepytywany na tę okoliczność przedstawiciel firmy przyznaje, że FlexMoney to waluta wirtualna. Opowieści o wymianie na żywą gotówkę oraz złoto można włożyć między bajki, bo na razie nikt tego nie potwierdził. Ale też nic dziwnego, ponieważ przy tak "rozwiniętej sieci" to mało prawdopodobne – np. w Turcji, od której firma zaczęła "ekspansję światową" (liczba punktów doszła ponoć do 800-et, ale obecnie spada a nie rośnie! Na Youtobe można znaleźć kilka filmików reklamowych z wywiadami zadowolonych klientów sprzed kilku lat właśnie, za to na forach niemal wyłącznie opinie negatywne. Zresztą firma przegrała proces z właścicielami POS-ów czyli terminali i musiała zwrócić im kwotę podatku, o czym można poczytać w jednym z wątków cytowanych niżej.) Ilość zwykle nie jest na tyle powalająca, żeby zachęcać kogokolwiek do wymiany. Podejrzewam, że gdyby ktoś się jednak zgłosił, by wymienić wirtualną walutę to może dla podtrzymania wizerunku firmy nawet by ten zwrot otrzymał, choć takiego śladu nie znalazłem.
      3) Firma nazywa się Flexcom. Sprawdziłem, że właścicielem domeny flexcom.com jest jeden z jej udziałowców, natomiast po jej wpisaniu zostaje się przekierowany na stronę Fexkom, dlaczego??? To można wyjaśnić na kilka sposobów np. że spółka została zarejestrowana w Szwajcarii pod taką nazwą, albo że jest kilka spółek, co jest prawdą, ale to dość mętne tłumaczenia, bo domena powinna w tym przypadku odpowiadać nazwie, zwłaszcza jeśli nie jest zajęta. Najbardziej logiczne wydaje się to, że relacje pomiędzy wspólnikami nie do końca są jasne i ktoś postanowił zatrzymać domenę "na wszelki wypadek". Zawsze jest to jakaś forma zabezpieczenia, bo w razie jak coś pójdzie nie tak, to ją uruchomie i mamy dwa Flexcom-y nagle. Ale to jeszcze nic! Ważniejsze jest to, że strona od początku działa jako wizytówka dla... No właśnie dla kogo? Nie dla klientów, jak można by domniemywać. Na pierwszy ogień ładuje się film z konwencji w Oberhausen, a do połowy stycznia 2015 r. ładował się film reklamujący to wydarzenie. Czy normalny klient, który chce korzystać z dobrodziejstw karty lub aplikacji telefonicznej, czy nawet terminala, będzie jechał do Niemiec na jakiś event??? Zwłaszcza z innego kontynentu? Chyba jednak nie! Lecz na tym polega ich biznes.
      Firma nie "żyje" z prowizji od rabatów tylko ze sprzedaży pakietów MTM (Media Team Member – basic lub premium) dla żądnych przyszłych zysków managerów, którzy zapłacą 2149 € (z zaznaczeniem , ze teraz jedynie za 1240 €) za pakiet Basic czy 3238€ (z zaznaczeniem , ze teraz jedynie za 2390 €) za pakiet Premium, żeby tylko mieć "własny biznes". I dlatego strona internerowa firmy jest reklamą dla potencjalnych "biznesmenów", a nie dla szaraczka, który chciałby zaoszczędzić. To pokazuje dość wyraźnie o co rzeczywiście chodzi.
      4) Dla niedowiarków kilka dalszych istotnych faktów:
      a) dobroczynność - na spotkaniach firma chw
    • robertciesielski1 30.03.18, 01:51
      Firma Wee.com funkcjonuje osoby które pracują zarabiają osoby które kupiły pakiety inwestycyjne dostaja co miesiac pieniadze może nie takie jak by chcieli ale punktów handlowych jest coraz wiecej i co miesiac wyplaty pasywne są wieksze.Ważna informacja dla nie dowiarkow firma wee.com jest spółką gieldową.I wszyscy którzy mieli wykupione pakiety miel możliwość kupienia akcji firmy po preferencyjnych warunkach po0,25€ po dzisial akcje kosztuja 1,10€ a byly jeszcze droższe zarobili bardzo duzo pieniedzy.Powodzenia wszystkim niedowiarkom.A jeszcze jedno też wielu mówiło że będę mógł sobie tymi akcjami tylek wytrzeć.Teraz jest im głupio.Pozdrowienia😘
    • nigella356 04.04.18, 14:40
      A robic nie ma komu!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.