Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Dodatek stażowy -prawo o szkolnictwie wyższym

IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.05.14, 16:40
    Dzień dobry,

Uprzejmie proszę o informacje, ponieważ nie mogę się doszukać odpowiedzi w intenecie.

Mam taką sytuację: 16 lat stażu pracy w prywatnej firmie bez dodatku stażowego, a od 3 m-cy zatrudniona jestem na 1/2 etatu na wyższej Uczelni (i na 1/2 etatu nadal w prywatnej firmie).

W kadrach na Uczelni uzyskałam informację, że nie należy mi się dodatek stażowy, dopóki nie okażę świadectwa pracy z prywatnej firmy (nie mogę okazać dopóki nie zakończę zatrudnienia).
    W prywatnej firmie uzyskałam zaświadczenie, że nie pobieram dodatku stażowego, jednak to wg Pani kadrowej z Uczelni nie wystarczy (musi być świadectwo pracy).

Proszę o pomoc w tej sprawie.

Dziękuję i pozdrawiam,

marjanka

Proszę o
    Edytor zaawansowany
    • 01.09.17, 12:59
      Witam. Trochę czasu już minęło. jestem w tej samej sytuacji. Czy mogę prosić o informację jak sprawa się potoczyła i czy przyznano za te lata dodatek stażowy ?
    • 01.09.17, 13:00
      Witam. Jestem w podobnej sytuacji. Trochę czasu już minęło. Czy może Pani napisać jak rozwiązała się sprawa i czy przyznano dodatek stażowy ? Pozdrawiam Agnieszka.S.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.