Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca w Sin City Entertainment w Amsterdamie

06.11.14, 10:20
    Witam

czy ktos pracowal w fimie Sin City Entertainment w Amsterdamie ?
    jestem zainteresowana praca dla tej firmy, zostalam wstepnie przyjeta ale chcialabym sie dowiedziec czy ktos tam wczesniej pracowal i jakie ma doswiadczenia ze wspolpracy ?
    Edytor zaawansowany
    • 13.11.14, 07:28
      czesc

Pracowalam w Sin City E. Amsterdam i mam same dobre wrazenia. Wyplaty zawsze zgodne z kontraktami. Ludzie ogolnie zyczliwi i konkretni bez glupich docinek i komentarzy. Jezeli porownasz wyplaty do wyplat gdzies na plantacji tulipanow to w zasadzie nie ma czego porownywac. Co moge jeszcze ci doradzic to zebys nie probowala robic z siebie wielkiej gwiazdy od poczatku i krecic nosem i grymasic bo zaraz ci podziekuja. W czasie kiedy ja pracowalam czyli w lipcu 2014 jedna dziewczyna doszla do wniosku ze jest super gwiazda i zaczela sie klucic z czlonkiem ekipy ze ona w przerwach miedzy zdjeciami ma miec ruzowy szlafrok a on przyniusl jej bialy. Mimo tego ze miala zagrac jeszcze w kilku filmach to nastepnego dnia po tej akcji byla juz w samolocie na odchodne producent kazal szoferowi wreczyc jej ruzowy szlafrok.
    • 06.09.17, 23:20
      Witam chciałem zapytać czy jest opcja podania kontaktu do tej firmy na podany email poniżej bardzo bym prosił o wiadomość ponieważ mam kilka pytań
      Email - saguaro@poczta.onet.pl
      Pozdrawiam
    • 25.11.14, 11:22
      Hej. Ja właśnie też analazłam tą ofertę wczoraj i się zastanawiam nad nią i szukam jakijś źrudeł informacji o niej. Może już wiesz coś na ten temat ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.