Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

State Street Gdańsk

11.10.15, 20:32
    Cześć Ludki,
    Czy ktoś może aplikował z Was do State Street w Gdańsku i miał rozmowę telefoniczną i był na rozmowie w ich siedzibie?Proszę o jakiekolwiek info jak wyglądała rozmowa telefoniczna i bezpośrednia ,jakie były pytania itd.Będę mega wdzięczna za info!
    Edytor zaawansowany
    • mii77 22.10.15, 13:18
      Ja aplikowałam do Krakowa ale obstawiam że będzie bardzo podobnie więc poczytaj wątki o rozmowie do SS w Krakowie ;)
    • juliapiaskowska 30.10.15, 11:32
      Cześć gosicza, czy może miałaś rozmowę telefoniczną i byłaś na rozmowie w Gdańsku? Jak to wygląda, o co pytają itd. Z góry wdzięczna jestem za info oraz jeśli może masz jakiś materiał na maila: julia.piaskowska1@gmail.com. Dziękuję!
    • para-solka 15.01.16, 21:34
      ja tam bylam i dosc paskudnie wspominam, nie chcialabym chyba tej pracy, nie wiem, moze byli zmeczeni rekrutacja. zero konkrentnych pytan, powtorzenie rozmowy telefonicznej. Bardzo wielekie rozczarowanie, w trakcie odechcialo mi sie w ogole odpowiadac, kolesmowiacy po angielsku (nbie wiem jakiej narodowaci) wydawal mi sie dosc arogancki, ogolnie nie lubie firm zawracajacych dupe. Jak maja konkretne testy pytania prosze bardzo ale to bylo totalne pie...nie, sory za slownictwo, ale such a waste of time, ze sie odechciewa
    • para-solka 15.01.16, 21:36
      tym samym prosze inne osoby, ktore byly obcene na rekrutacji o wrazenia. Dodatkowo od znajomych slyszalam same zle opinie, wiec sie waham, mam dosyc dobra prace i nie chcialabym zmienic na jakies wielkie g....a SS zapowiada sie nienajlepiej
    • para-solka 15.01.16, 21:37
      moze tez moje wrazenia byly bledne, ale naprawde czulam, ze to nie to. taka atmosfere wprowadzili, ze dziekuje bardzo!
    • alexdi 22.09.16, 18:24
      Hej podaj mi swój numer tel
    • chojraczek1 07.10.16, 16:35
      Hej, co do rozmowy - miałam mieszane uczucia. Liczyły się konkretne odpowiedzi a rozmowa była tak prowadzona żeby jak najbardziej pokazać twoje najsłabsze punkty. Ale również miałam wrażenie, że to jest jakaś psychologiczna podpucha. Nadali tempa pytaniom a gdy dajesz odpowiedź cały czas masz wrażenie że to nie wystarczy a tu już kolejne i kolejne. Poszłam z nastawieniem, żeby nie zestresować się przed rozmową - wyczilować się i być sobą. To pomogło bo mimo że pytania były irytujące i nie na wszystkie odpowiedziałam modelowo to cały czas byłam pozytywnie nastawiona chociaż po rozmowie miałam ochotę wyskoczyć z ich okna. Mam wrażenie, że rozmowa z menagerem jest tak poprowadzona żeby pokazać jak się pracuje pod presją. Czy zaczniesz się gubić w tym co mówisz. Czy może się zatniesz tak, że nie wypowiesz żadnego słowa po Ang. Inaczej mówiąc jak sobie naprawdę radzisz ze stresem. Grunt to się nie dać. Nie zamierzam tutaj wylewać pomyj. Bo ze strony HR czy menagera to był kawał dobrej roboty. Rekrutacja merytorycznie przebiegła poprawnie. Nie było gnojenia. Tak jak wspomniałam wyciągają tzw twoje brudy. Które widać w CV. Np; Odeszłaś z tak szanowanej i stabilnej firmy co było powodem. Masz długą przerwę między zatrudnieniem - co bylo jej powodem. Ze wszystkich prac odchodziłaś po roku jaką mamy gwarancje że tym razem zostaniesz. Ile jest 17 razy 19. odpowiadasz a zaraz pytanie więc piszesz że masz analityczne skille .. I w tym momencie zamiast zastanawiać się czy odpowiedź której chwilę temu byłaś pewna odpowiadasz; A no mam i jestem Awesome xD Odpowiadasz na pytanie z derywatyw a zaraz podpuszczają cię Czy jesteś pewna tego? Mówisz o swoich słabych stronach - wiec pytają jak sobie poradzisz z tymi słabymi stronami w pracy. Mam nadzieje, że wyczerpałam temat. Pamiętajcie dział HR z reguły ( nie zawsze) to studenci psychologii albo mieli szkolenia z niej. Tylko spokój was uratuje.

Dostałam się na stanowisko o którym nie mam zielonego pojęcia. Startowałam na zupełnie inny dział a dostałam dział Depository. I tutaj nasuwa się moje pytanie. czy ktokolwiek z was ma może pojęcie o tym dziale ? W sensie jak wygląda praca w praktyce? Czy szkolenia faktycznie są za granicą. Jeśli tak to jak długie ? Czy jest coś co mogłabym sobie przypomnieć żeby było łatwiej na początek ? Może któryś z was ma kumpla na tej pozycji albo słyszał cokolwiek o tym dziale ? Będzie mi bardzo miło jeśli ktoś odpowie na jakiekolwiek pytania. Chociażby nie mam pojęcia - to będzie znaczyło, że chociaż do końca przeczytał ten post.
      Pozdrawiam :) Karola
    • karinabz 07.12.16, 15:08
      Cześć,
      ja 2 dni temu byłam na rozmowie w firmie pośredniczącej. Było bardzo miło. Terminu rozmowy w State Street jeszcze nie znam, ale twoje wskazówki są bardzo cenne.
      Niestety z depository nie pomogę. Mam nadzieje , że praca jest fajna i w miłej atmosferze.
      pozdrawiam,
      Karina
    • bartfff 09.02.17, 16:53
      Witam wszystkich. Czy ktoś byłby w stanie przesłać mi materiały na rozmowę kwalifikacyjną? bartfrk@gmail.com
      z góry dziękuję serdecznie :)
    • aurelia_aga 12.02.18, 19:46
      Hej czy dostałes jakieś materialy na mejla? Byłabym wdzieczna za odpowiedź i pomoc!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.