Forum Praca Praca
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Rozmowa jak poszla?

  15.02.16, 18:23
  Hej dzisiaj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko przedstawiciela terenowego w branży rolniczej. W ogłoszeniu wymagane było tylko średnie wykształcenie oraz prawo jazdy . Zaaplikowalam zadzwonili no i poszłam.
  Pyt: dlaczego chce pani pracować w naszej firmie
  O Państwa firmie słyszałam wiele pozytywnych opinii. Uważam że na stanowisku przedstawiciela jako osoba kontaktowa, uwielbijąca bezpośredni kontakt k z ludźmi oraz jazdę samochodem sprawdziłam się. Jest to stanowisko powiązane pośrednio z kierunkiem moich studiów co pozwoliło by mi się rozwijać i zdobywać cenne doświadczenie
  2.Czy aplikować pani do innych firm jakich i czy był odzew
  Aplikowalam do .... , na razie nie otrzymałam odpowiedzi , myślę że wiąże się to z tym ze aplikacje wysłałam dopiero wcoraz wiec istnieje duże prawdopodobieństwo że ktoś sie odezwie.
  3.Co przekonuje rolinka do zakupu
  Cena, jakość, czas realizacji zamówienia.
  4. Nasza cena nie jest konkurencyjna jest rynkowa j co teraz?
  Myślę że przedstawiła bym klientowi zalety naszych produktów, zaoferowała szybka , konkurencyjna dostawę. Myślę że trzeba się wsłuchać w potrzeby rolnika co on ma nam do powiedzenia i czego on oczekuje .
  5. Wystawiamy termin zapłaty nawet do 6 miesięcy jak zaufac remu klientowi ze stać go żeby nam zapłacić.
  Myślę że wchodząc na gospodarstwo rolne widzimy jak ono się rozwija, jak wygląda zaplecze maszynowe , czy gospodarstwo jest zadbane...
  6 . No ale wszystko może być na kredyt i może mieć komornika na głowie
  Tak ale kredyt trzeba mieć również z czego spłacać a skoro rolnik ma komornika na głowie to pewnie figuruje w rejestrze dłużników co można łatwo sprawdzić.
  7. Dlaczego wybrała pani taki kierunek studiów
  Na początku chciałam studiować weterynarii jednak po głęboko namyśle stwierdziłam ze kierunek jakim jest...jest bardziej elastyczny i wieloplaszczyznowy. Poza tym Lubie zwierzęta.
  8. Dlaczego kupi pani zwierzęta
  Całe moje życie upłynęło wśród zwierząt. Mieszkałam z dziadkami którzy hodowli zwierzęta wiec byłam moni od zawsze otoczona
  9. Jak duże gospodaestw o mieli dziadkowie e ha
  Tak jak wspomniałam w liście motywacjnym dziadkowie nie mieli Zieliński tylko gospodarstwo ,,podworkowe" , hobbistyczne tylko na własny użytek. Kilka świń , parę kuz , kilkadziesiąt kur, króliki. ..
  10 . Jak oni myśli ile klientów jest pani w stanie odwiedzić w ciągu 8h.
  Nie jestem w sta ie dokładnie tego Pani powiedzieć ponoewaz mule ze do każdego klienta trzeba podejść indywidualnie i poświęcić mu tyle czasu ile potrzebuje. Może to być 30 min u jednego ego klienta a mogą to być 2h... no ale myślę że ok 4 jestem w stanie odwiedzić.
  10Dlaczego chce pani podjac prace.
  Nie będę tutaj oszukiwać ze chodI o to by zarabiać pieniądze. Ale nie tylko. Chciałabym się rozwijać zawodowo w ciekawej pracy i zdobywać doświadczenie.
  11. ma pani roczna przerwę w studiowaniu? Dlaczego
  Tak urlop dziekanatu wzięłam z powodu narodzin mojej córki. Teraz kiedy jest juz odchowana przyszedł czas bym wyszła z domu i rozwinęła się w zawodzie który mylę ze byłby dla mnie idealny
  11. Co pani robi w wolnym czasie
  Jestem mamą i menadżerem domu ale również studentką. W wolnym czasie biegam, uczę się , czytam książki , oglądam dobre filmy. Najbardziej lubię właśnie czytać. Uwielbiam gotować. ..
  12 ile chce pani zarabiać.
  Chciałabym zarabiać ok 1800zł netto ponieważ dowiedziałam się z portalu gowork ze tak mniej więcej wyglądają zarobki na ty m stanowisku.
  Oczywiście nie liczę na tyle na okresie próbnym...
  13 a dlaczego Pani nie liczy
  To zależy oczywiście od państwa . Nie chce dostawax niczego za darmo, to jet moja pierwsza praca w tej branży , uważam że trzeba się sprawdzić i sobie zasłużyć.
  14. Jak się zacho w am gdy klientn zareklamuj dany nawoz
  Będę starała się dociec co konkretnie nie odpowiada mu w jego dzialaniu, jakie są skutki negatywne , i w przyszłości postaram się znaleśniki wspólnie z klientem zadowalające rozwiązanie.
  Na końcu pytała się mnie czy mam jakieś pyt
  Zapytałam i szkolenia produktowe
  I o to jak wygląda struktura pracy na tym stanowisku. Otrzymałam odpoqiedz wyczerpująca do tego dodała ze dostaje laptopa samochód i telefon . Powiedziała ze hest prowizja i ze wiem od razu ile dostane jeśli wpisze zamówienie w komputer. Zapytała się mnie czy studia są tylko w soboty i niedziele, powiedziała ze są okoliczne regiony do objazdu itp. Powiedziała ze maja dwa tyg na przeanalizowanie kandydatur i bez względu na wynik się skontaktuj
  Myślicie ze poszlo mi ok?
  Edytor zaawansowany

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka