Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Praca Quiosque w Ciechanowie galeria Mrówka

22.02.16, 21:58
    Witam,
    tak jak opisałam nie polecam pracy w sklepie w galerii Mrówka Quiosque! Nie dajcie się wykorzystywać po pierwsze Pan Biskup szef sklepu nie daje, żadnej umowy i zatrudnia na czarno! Poza tym nie wypłaca pensji tak jak powinien tylko oszukuje na pieniądze po drugie kierowniczka jest okropna nie da się z nią pracować grafik jest tak układany,żeby jej pasował i jej zastępczyni,a sprzedawca tyra jak dziki murzyn po 11 h WYZYSK WSZYSTKICH OSTRZEGAM PRZED TYMI LUDŹMI NIE DAJCIE SIĘ ZMANIPULOWAĆ I NIE GÓDŹCIE SIĘ NA PRACE TAM.
    Edytor zaawansowany
    • kor-21.18 23.03.16, 16:50
      Paulinka kryjesz się pod jakimiś pseudonimami przyznaj się że nazywasz się Paulina D. jesteś z Osieka i zabawiłaś w tym sklepie raptem dwa miesiące. Przyznaj się również -jeżeli oczywiście masz odwagę - (ale raczej jej nie posiadasz) do tego jak solidnie i rzetelnie w tym miejscu pracowałaś.Jedyne co po tobie zostało to bałagan i dziwnym trafem braki na sklepie.Chorowałaś na wszystko co możliwe począwszy od bólu głowy przez żylaki , ból kolan,kręgosłupa, wrzody -choć na wrzody znalazłaś doskonałe lekarstwo -zupki chińskie razem z dwu litrową colą-,skończywszy na omdleniach krwotokach z nosa i i w końcu szpital i cztery dni wolnego akurat w weekend kiedy zależało ci na wolnym czyli walentynki.Miałaś tak jak każda dziewczyna 1 weekend wolny w miesiącu i jedną niedzielę drugiego weekendu.Przestań pisać takie brednie bo to jest tak tragiczne że aż śmieszne.
      Co do grafiku to cały czas miałaś problem raz chciałaś jedenastki bo przecież nie opłacało ci się przyjeżdzać taki kawał na parę godzin więc miałaś 11-stki póżniej raptem już nie chciałaś wolałaś 8 a godziny trzeba wyrobić.
      Mamy nadzieję że teraz sobie polepszyłaś pracą w CEDROBIE napewno masz lepiej i przestań chodzić i opowiadać takie brednie w swoim nowym miejscu pracy bo to wszystko do nas dociera.
      Dobrze że cię nie ma jest spokój porządek i nowa świetna dziewczyna której jakoś narazie wszystko odpowiada.
      Zdajemy sobie sprawę że jesteś zdruzgotana utratą tej pracy ale cóż taka kolej rzeczy

pozdrawiamy cię Quiosque;)
    • klie9 21.03.18, 10:50
      Potwierdzam wszystko co napisała ta dziewczyna.Pisze prawdę o umowach, o pensji i kierowniczce. Wystarczy posłuchać co mówią pracownicy innych sklepów w tej galerii, albo te dziewczyny które tam pracowały wcześniej. Ciechanów to małe miasto i o takich rzeczach się wie. Kierowniczka zwala robotę na pracownice, sama niewiele robi, tak ustawia grafik, że kiedy jest najwięcej roboty to ona ma wolny dzień. Wychodzi na ploty w czasie pracy, wychodzi wcześniej niż powinna, a dziewczyny traktuje jak woły robocze. Widzą to wszyscy, którzy tam pracują. Dziwię się, że szefowie tego sklepu nie zastanawiają się, dlaczego w tym sklepie jest taka rotacja pracownic, żadna nie wytrzymuje tam dłużej niż kilka miesięcy, niektóre kilka dni, mimo, że w Ciechanowie raczej trudno o pracę. Jakoś w innych sklepach w tej galerii widzę te same panie, tylko tu ciągle jest ktoś inny. Myślący szef zastanowił by się nad tym i wyciągnął wnioski, ale pewnie sam nie szanuje pracowników i toleruje zachowanie kierowniczki. Sama kiedyś szukałam pracy i myślałam o tym sklepie, ale przeprowadziłam "wywiad środowiskowy" i na szczęście zrezygnowałam z tego pomysłu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.