Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

poszukiwanie pracy Wrocław

04.03.16, 14:24
    Witam
    Zmagam się z problemem znalezienia pracy, opiszę moją sytuacje, mieszkam w okolicach Nysy (woj Opolskie), gdzie cieżko jest mi znaleźć prace mimo bycia nawet zarejestrowanym w urzędzie pracy, stąd staram sie znaleźć prace we Wrocławiu, jednak bez powodzenia, większość firm wymagała doświadczenia, którego niestety nie posiadam. Skończyłem studia magisterskie na kierunku zarządzanie, studia podyplomowe z transportu i logistyki, licencjat natomiast z języka biznesu angielski, czy jest ktoś w stanie mi jakoś pomóc? Może wskazać jakieś firmy gdzie mógłbym zapytać o pracę? Interesowała mnie by praca w jako pracownik biurowy, ciężko sprecyzować branże, nie musi być to obszar logistyki, wiadomo taka bardziej początkowa praca, która nie wymagałaby doświadczenia, ktoś może z was się orientuje, lub może podpowiedzieć gdzie wysłać CV, w związku z faktem iż nie mieszkam we Wrocławiu ciężko mi jest nawet sie przejść bezpośrednio do firm i zapytać, stąd szukam bardziej przez internet, jednak mogę jakieś oferty nie zauważyć, bądź przeoczyć, stąd postanowiłem napisać, jeśli ktoś może w jakikolwiek sposób pomóc, bądź podpowiedzieć byłbym ogromnie wdzięczny, jak pisałem no nie oczekuje stanowiska kierowniczego :) bardziej takiego początkowego stanowiska, jakiś może archiwista, kserowanie dokumentów, wprowadzanie danych itp.

Pozdrawiam serdecznie
    Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.