Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Zasiłek macierzyński, działalność - odmowa ZUS

12.07.16, 12:28
    Proszę o pomoc w znalezieniu dobrego prawnika do poprowadzenia sprawy przeciwko ZUS. Mój mąż zatrudnił mnie w swojej firmie jakiś czas temu, wykonywałam normalną pracę 8 h dziennie, a gdy zaszłam w ciążę ZUS odmówił mi wypłaty zasiłku macierzyńskiego, twierdząc, że praca była pozorna. Potrzebuję namiary na sprawdzonego prawnika.
    Edytor zaawansowany
    • elkazol 12.07.16, 12:37
      Mam taką samą sprawę. Może to ZUS z Sosnowca? Moim adwokatem jest Piotr Bańczyk. Poleciła mi koleżanka bo prowadził jej znajomiej, więc ma doświadczenie. Sprawa jeszcze się nie zakończyła i chyba potrwa troche, ale nie odpuszcze... Kancelaria jest zaraz przy rynku w Katowicach, ul. Dyrekcyjna 10/2.
    • jelonek_1985 12.07.16, 12:41
      Dzięki za info. Dokładnie ja też mam w Sosnowcu. Widzę, że tutejszy ZUS szaleje. Skoro twój adwokat prowadzi kilka takich spraw to zaraz tam dzwonie sie umówić. Powiedz tylko czy drogo?
    • elkazol 12.07.16, 13:16
      Adwokat wylicza wynagrodzenie według rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości o opłatach adwokackich więc jest uczciwie, bez przepłacania. Musisz się umówić i na pierwszym spotkaniu powie ile będzie kosztować sprawa.
    • filowa7 26.09.18, 10:23
      6000 lub troszkę więcej za prowadzenie sprawy pisma wyceniła mnie osoba z miasta X województwo krakowskie były Co pani na to pytanie czy my mamy kraść Dlaczego nie ma prawników dla osób biedniejszych których nie stać na nich wynajęcie w naszych miejscowościach miastach nie ma także pomocy dla osób niepełnosprawnych którzy napadli na zdrowiu z kilku dziedzin zostają na zerze bez ubezpieczenia Ile środków do życia Co państwo na to czy prawo nie powinno być zmienione jeżeli ma orzeczenie niepełnosprawności osoba i wymaga operacji a także brak środków do życia i każda instytucja a nawet MOPS odmawia pomocy dziecko niepełnosprawne w rodzinie zostaje tylko paręset złotych istnieje śmieszna kwota na życie Jak przeżyć czas sądu który trwa przeciw ZUS do półtora roku takie pytanie Chciałbym skierować do pana ziobry nie tylko państwu a instytucje nas tylko potrafią liczyć i współczuć tym to właśnie piekło wybrukowane Pozdrawiam Nie łam ci się walczcie
    • grycan1 26.09.18, 12:16
      Najpierw wydaj trochę kasy na korepetycje z języka polskiego, analfabetko.

--
      Jarosław Kaczyński: Nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
    • nigella356 03.10.18, 23:02
      Nie oceniaj.
      Nie każdy to chodzący słownik ortograficzny i języka polskiego w jednym, jak Ty.
      Są osoby naprawdę biedne i ułomne, pokrzywdzone przez los.
      I takie najłatwiej pogrążyć w walce z urzędniczym aparatem.
      A poza tym, masz coś jeszcze mądrego do napisania?
      Zaśmiecasz tylko to forum.
    • joaole95 25.07.16, 14:08
      Znam radce prawnego w Poznaniu, który ostatnio wygrał podobną sprawę. Jeżeli jest nadal Pani zainteresowana to proszę się skontaktować ze mną mailowo (joanna.olejniczak95@gmail.com ) to podam Pani dokładne namiary. Jeżeli jest Pani z innego miasta, to myślę, że problemu w prowadzaniu sprawy nie będzie. Pozdrawiam
    • mjunhy 09.09.16, 20:32
      Ja muszę zapisać się do urzędu pracy żeby załatwić zasiłki bo zaświadczenie z UP mi jest potrzebne a potem się znów wyrejestruję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.