Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

nauczyciel dodatkowa praca

03.07.17, 09:12
    Witam, pracuję w gimnazjum, które będzie przekształcane w podstawówkę. Mój etat niestety został zredukowany do kilku godzin w tygodniu. Na pewno muszę znaleźć dodatkową pracę, ponieważ nie dam rady się utrzymać, no i pewnie dostanę wypowiedzenie już w przyszłym roku. Jak myślicie, czy jest sens szukać pracy, którą mógłbym pogodzić z pracą w szkole, czy lepiej szukać czegoś na etat i wtedy złożyć wypowiedzenie?
    Edytor zaawansowany
    • 03.07.17, 15:34
      Myślę, że mógłbyś znaleźć jakąś dorywczą pracę, teraz jest bardzo dużo możliwości. W sumie jesteś w dobrej sytuacji, możesz szukać na spokojnie, zawsze masz tam jakiś dochód, ubezpieczenie, wolne weekendy i święta. Na spokojnie wdrożyć się w nową pracę, jak ci się spodoba, to zrezygnujesz ze szkoły ;) chyba, że znajdziesz pracę w innej szkole, czego ci życze :D
    • 04.07.17, 08:31
      Witaj! Rynek pracy to ciągłe zmiany, do których niestety wszyscy musimy się dostosować. Nie znaczy to jednak, że te zmiany są zawsze negatywne :) Ze swojej strony mogę Ci zaproponować rozważenie opcji zmiany zawodu i zostania ekspertem ubezpieczeniowym w firmie Capitol. Zajmujemy się doradztwem inwestycyjnym i finansami już od 2002 roku, posiadamy kilkanaście filii w całej Polsce. To, co szczególnie może Cię zainteresować, to elastyczna forma zatrudnienia. Wiele osób zaczynających u nas pracę decyduje się na niepełny wymiar godzin, dzięki czemu mają możliwość pogodzenia ze sobą różnych obowiązków - studia, rodzina, dodatkowa praca. Zapraszam Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziesz formularz kontaktowy, przez który możesz wysłać swoje zgłoszenie: capitol.com.pl/kariera/. Nie musisz się obawiać, wysłanie formularza do niczego Cię nie zobowiązuje, lecz dzięki temu możemy nawiązać z Tobą kontakt i odpowiedzieć na Twoje pytania.
    • 05.07.17, 08:54
      Dzięki za tak pozytywny odzew :) Dobrze wiedzieć, że są takie opcje elastycznego zatrudnienia, będę teraz w czasie wakacji już czegoś szukał i się dowiadywał.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.