Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Czy wypada napisać do rekrutera?

07.07.17, 10:27
    Hej, aplikowałam do dużej firmy, pracy nie dostałam. Informacja zwrotna od rekrutera (3 mce temu) zawierała informację, że wysoko ocenia moje doświadczenie i będą rozważać moją kandydaturę na inne stanowiska. Jestem nowa na rynku pracy (zwolnienie po 10 latach) i nie wiem czy to nie była po prostu kurtuazyjna odpowiedź. W związku z tym mam pytanie czy mogę napisać do tego rekrutera, przypomnieć o sobie i zapytać czy trwają obecnie jakieś procesy rekrutacyjne odpowiadające moim kwalifikacjom? Czy to wypada i nie trąci desperacją?
    Edytor zaawansowany
    • 10.07.17, 16:27
      to zapewne byla "kurtuazyjna" odpowiedz co nie zmienia faktu ze jesli Ci zalezy na pracy w tej konkretnej firmie to taka "lojalnosc"/upór moze byc dobrze odebrany... pod warunkiem ze faktycznnie masz odpowiednie kwalifikacje i nie jestes zbyt natretna. pamietaj ze rekruter to taki sam czlowiek jak inni, tak naprawde nie wiadomo co go przekona (nie znasz go i nie wiesz),

--
      czytając wiadomości odnoszę wrażenie że jak 27 lat temu polska wstawała z kolan to się zdrowo jebnęła w głowę
    • 18.07.17, 19:24
      Napisz. W twarz nie dostaniesz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.