Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Czy oferta pracy brzmi to wiarygodnie?

24.07.17, 11:38
    Witam, ostatnio dostałem wiadomość od pracodawcy że poszukuje pracownika do pracy zdalnej, warunki zatrudnienia i pracy przedstawiają się tak:
    Praca polega na kompletacji wiadomości e-mail od naszych klientów do odpowiednich kategorii takich jak prasa materiały poligraficzne handel zakupy itp
    Wszystko w poradniku który przesyłany z umowa do pracownika
    Każdy taki pracownik otrzymuje od nas sprzęt w postaci laptopa z Windows 10 inż dedykowanym programem do pracy. Podpisanie umowy odbywa się zdalnie przez internet. Po podpisaniu umowy pobieramy kaucję zwrotna za wydany sprzęt w wysokości 550 zł
    Jest to kaucja zwrotna aczkolwiek traktowana jako zabezpieczenie na poczet napraw przy sytuacjach zniszczenia itp. Dzwonił już do mnie telefonicznie ale z zastrzeżonego numeru, przedstawia się jako firma "Kowsen sp.zoo". Słyszeliście coś o tym, co o tym myślicie?
    Edytor zaawansowany
    • 24.07.17, 15:30
      Agencja pracy tymczasowej i wciskania garnków z kołdrami. Tak się pracy nie załatwia.

--
      Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
      Stanisław Lem
    • 24.07.17, 17:44
      www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=Kowsen+sp.z+o.o.
    • 24.07.17, 17:46
      Dla mnie brzmi podejrzanie.
    • 03.08.17, 13:03
      Dla mnie ryzykowne jest wszystko gdzie każą ci za coś płacić… w końcu w normalnej pracy nie płacisz kaucji za narzędzia pracy jak laptop, drukarka czy telefon służbowy…

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.