Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    27.07.17, 19:04
    Witam,
    Będąc ostatnio w Urzędzie Pracy przejrzałam oferty stażowe. Pani z UP powiedziała mi, że jeśli któraś z ofert mi odpowiada wówczas mogę się skontaktować z danym pracodawcą sama i dogadać. Wysłałam zatem cv do tego pracodawcy, oddzwonił do mnie i odbyłam rozmowę kwalifikacyjna, po czym powiedział, że jeśli wyrażam chęć podjęcia stażu to on skontaktuje się z UP. W przyszłym tygodniu mam przyjść na staż, bo tak się umówiłam w zakładzie pracy. Jednak mam pytanie kto i kiedy może dać mi skierowanie na badania oraz kto podpisze ze mną umowę stażową (pracodawca czy PUP). Czy sama powinnam podjąć jakieś kroki? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
    Edytor zaawansowany
    • 07.08.17, 14:46
      Idź w UP nie do sekretariatu lecz umów się nawet w tym samym urzędzie, ale z DORADCĄ ZAWODOWYM. Na umówionej wizycie nawet godzinę krok po kroku ci wyjaśni, albo nawet wypełni potrzebne dokumenty. I nie rób tego telefonicznie lecz na miejscu poza sekretariatem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.