Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

W jaki sposób SZYBKO znalezc?

17.08.17, 17:49
    To jeszcze raz ja. Potrzebuję tak szybko znaleźć pracę jak szybko padły na mnie dzisiejsze ubliżenia w pracy. I co? Gdzie możliwości szybkiej ucieczki? Ani telefonu nie ma do pracodawców w ofertach ani nic - same agencyjne. Gdybym pisała życiorysy CV i wysyłała - to nie odniosłabym skuteczności - nie da się fizycznie tyle napisać, żeby zdążyć z czasem tak, aby się udało
    (wiadomo, że część będzie wyrzucona a część bez cienia szans). Więc w jaki sposób podtrzymać w dzisiejszych czasach ciągłość pracy (mam pewne opłaty), tak, aby szybko z dnia na dzień ją zmienić w razie konieczności?
    KONIECZNIE potrzebuję zmienić pracę, bo nie wytrzymuję przemocy
    Edytor zaawansowany
    • 18.08.17, 11:13
      A może wziąć kilka dni urlopu, ruszyć dupsko i samemu pofatygować się do firm.

--
      Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów
      Stanisław Lem
    • 25.08.17, 10:25
      Jeśli w Twojej pracy jest przemoc, to zgłoś to na policję.
    • 27.08.17, 20:59
      W Urzędzie Pracy jest wiele ofert pracy i ostatnio dostałam pięć ofert pracy które okazały się fikcją bo pracodawca miał już swojego pracownika ale pracodawca w urzędzie pracy musiał się ogłosić że niby szuka pracowników ze względu na dotację z unii do nowo stworzonych miejsc pracy. Ogólnie na rynku niema ofert pracy na umowę o pracę. Proponują mu kolejny staż w zasadzie ciągle to samo robię ale inaczej to nazywają i tak chyba będzie już do emerytury którą nie zobaczę ale mam nadzieję że do tego czasu zrobią już 500+ dla emerytów ze śmieciówek i stażówek.
    • 27.08.17, 21:45
      pracodawcy mówią że brakuje pracowników a jak szukasz pracy to jej niema nawet jak już coś znajdziesz to okazuje się że praca ta jest tylko na umowę śmieciową albo za psie pieniądze z których nie da się żyć

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.