Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Czas pracy - problem z rozliczeniem

18.08.17, 06:40
    W umowie o prace z dn 31.04.2010r.mam paragraf ze "praca bedzie wykonywana w ssytemie rownowaznego czasu pracy w wymiarze 40h tygodniowo w 12tygodniowym okresie rozliczeniowym."
    Tego samego dnia mam podpisany aneks,ze na pdst art 29&3kp pracodawca mnie informuje iz:"tygodniowa norma pracy wynosi 40h,
    Dobowa norma czasu pracy w 12tygodniowym okresie rozliczeniowym :
    9dni po 12h
    51dni po 7h

31.10.2015 mam podpisany kolejny aneksb ze na podstawie art 29&3 kp pracodawca informuje:
    Tygodniowa norma pracy wynosi 40h
    Dobowa norma pracy wynosi w 12tygodniowym okresie rozliczeniowym:
    40dni po 6h
    20dni po 12h

Moje pytania brzmia:
    1. Czy jesli w danym tygodniu czas pracy przekracza 40h to juz sa nadgodziny? Czy tez nalezy jeden tydzien zrownowazyc innym?
    2. Jak rozliczyc czas pracy pomiedzy kolejnymi aneksami? Czy mozna bylo go przerwac, by zaczac kolejny?
    3. Czy obowiazuje mnie doba pracownicza?
    Edytor zaawansowany
    • 22.08.17, 06:39
      Czy nikt mi nie pomoze???
    • 22.08.17, 11:47
      Najlepiej udać się do jakiegoś sprawdzonego biura rachunkowego - tam uzyskamy komplet informacji zgodny z obecnym prawem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.