Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca dla opiekunki dla dzieci

30.11.17, 13:51
    witajcie,
    szukam pracy jako opiekunka do dziecka. mam doświadczenie, pracowałam jako opiekunka do dzieci w Niemczech, mam też odpowiednie wykształcenie (pedagogika specjalna), pracowalam tez w Polsce jako przedszkolanka. Od września od mojego powrotu z Niemiec nie pracuję. Nie chodzi o to ze nie moge sobie znaleźć ofert pracy bo ich jest sporo, mam inny problem. Dziecko którym ostatnio się opiekowałam jak i rodzice to był po prostu koszmar, wykończyło mnie to nerwowo, podejrzewam ze tam wchodziły u nich w grę jakieś zaburzenia psychiczne.
    Czy ktos z Was pracował jako opiekunka i moze polecić jakąś rodzinę o której wiecie że szukają opiekunki i zachowują sie normalnie? wiadomo nigdzie nie ma różowo, może to wypalenie zawodowe, ale nic innego w sumie nie robiłam. ew jakieś inne pomysły pracy też możecie podać.
    Edytor zaawansowany
    • editkova 16.04.18, 12:08
      Na tym portalu pracaswietokrzyskie.pl/ są ciekawe oferty pracy. Warto sobie przejrzeć tę stronę, jeśli szukacie czegoś w Kielcach, Skarżysku czy w Ostrowcu. Moim zdaniem warto zaczynać od lokalnych ofert.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.