Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Wypowiedzenie umowy o prace a staz zatrudnienia

03.12.17, 10:20
    Witam
    Od maja jestem zatrudniona w pewnej firmie. Najpierw mialem 3 miesieczna umowe na okres probny, pozniej dostalam 2letnia umowe na czas okreslony. Lacznie pracuje juz ponad 7 miesiecy. Jaki przysluguje mi okres wypowiedzenia 2 tygodnie czy 1 miesiac? Spotykam rozne opinie. Prosze o pomoc.
    Edytor zaawansowany
    • 03.12.17, 22:27
      kasia1975mother napisała:

> Witam
      > Od maja jestem zatrudniona w pewnej firmie. Najpierw mialem 3 miesieczna umowe
      > na okres probny, pozniej dostalam 2letnia umowe na czas okreslony. Lacznie prac
      > uje juz ponad 7 miesiecy. Jaki przysluguje mi okres wypowiedzenia 2 tygodnie cz
      > y 1 miesiac? Spotykam rozne opinie. Prosze o pomoc.

Długość okresu wypowiedzenia zależy od okresu pracy u danego pracodawcy. Ty u swego pracodawcy pracujesz ponad 6 miesięcy, czyli masz miesięczny okres wypowiedzenia.

S.
      --
      Panzerlied

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.