Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Studia czy kurs na pośrednika nieruchomości?

06.12.17, 16:04
    Witam :)
    Mam pytanie dotyczące tego czy aby zostać doradcą ds. nieruchomości lepiej iść na 4 lata zarzadzania/ekonomi ( zdaje matematyke wiec prawo odpada) plus 2 semestry studiów podyplomowych pośrednika nieruchomości czy skonczyc kilka kursow i za ten czas zdobyc 4 lata doświadczenia?
    Kiedys trzeba bylo miec wykształcenie wyższe teraz natomiast wystarczy średnie i zastanawiam sie czy zamiast marnować pieniądze na wynajem mieszkania w Krakowie przez 5 lat pójść na kursy.
    Pracodawcy wola kogos po studiach z malym doswiadczeniem czy po kursach z kilkoma przepracowanymi latami?
    Dziękuję za pomoc :D
    Edytor zaawansowany
    • normalny_ludz 07.12.17, 19:23
      Teraz można sobie założyć biuro nieruchomości,nie posiadając żadnych kursów.Po co się męczyć.Otwórz własne biuro i od razu zarabiaj dla siebie, a nie biura.
      Koszty praktycznie zerowe.W miarę dobry aparat,pokój w domu z którego wygospodaruje się biuro (lub wynająć jakieś malutkie pomieszczenie) i do roboty:)
      Nie jestem pośrednikiem,a sprzedałem już kilkanaście nieruchomości (znajomym,koleżankom,potem z polecenia) mimo,że zajmuję się handlem detalicznym dla firm:P

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.