Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

call center a status studenta

15.12.17, 21:24
    Cześć, jeśli było to wybaczcie.
    Czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć, czy w momencie kiedy zrezygnuje ze studiów, uprawnienia nadane dzięki posiadaniu statusu studenta zostaną wycofane przed marcem? Bo do wtedy oczywiście miałam ważną legitymację studencką.
    Edytor zaawansowany
    • snajper55 16.12.17, 02:18
      noniewiemm napisał(a):

> Cześć, jeśli było to wybaczcie.
      > Czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć, czy w momencie kiedy zrezygnuje ze stu
      > diów, uprawnienia nadane dzięki posiadaniu statusu studenta zostaną wycofane pr
      > zed marcem? Bo do wtedy oczywiście miałam ważną legitymację studencką.

Nie jest ważna ważność legitymacji. Ważna jest data wykreślenia cię z listy studentów, bo wtedy przestajesz być studentem. Po tym dniu nie masz prawa do żadnych uprawnień wynikających z bycia studentem.

S.
      --
      Panzerlied
    • noniewiemm 16.12.17, 10:53
      Tutaj akurat pytam o nieco inną rzecz - firma nadaje mi uprawnienia, które przedłużane są co semestr po okazaniu ważnej legitymacji. Chodzi mi teraz o fakt, czy takie uprawnienia (obecnie nadane do końca marca) wygasną samoczynnie po zwróceniu legitki? W momencie kiedy ją oddam praktycznie z automatu mnie wykreślają, więc nie wiem czy w CC też widzą taki "ruch" z mojej strony. Mam nadzieję że ktoś tutaj orientuje się w tego typu zagwozdkach...;)
    • snajper55 16.12.17, 11:09
      noniewiemm napisał(a):

> Tutaj akurat pytam o nieco inną rzecz - firma nadaje mi uprawnienia, które prze
      > dłużane są co semestr po okazaniu ważnej legitymacji.

Przypuszczam, że te uprawnienia są jednak związane ze statusem studenta a nie z posiadaniem podstemplowanej legitymacji. Legitymacja zazwyczaj potwierdza fakt bycia studentem, ale czasem jest trochę inaczej.

> Chodzi mi teraz o fakt, c
      > zy takie uprawnienia (obecnie nadane do końca marca) wygasną samoczynnie po zwr
      > óceniu legitki? W momencie kiedy ją oddam praktycznie z automatu mnie wykreślają,

Za moich czasów legitymacji się nie oddawało. Wykreślenie z listy to jednak co innego niż oddanie legitymacji czy złożenie podania o wykreślenie. Studentem się jest (wraz ze wszystkimi wynikającymi z tego prawami) do dnia skreślenia z listy studentów.

> więc nie wiem czy w CC też widzą taki "ruch" z mojej strony. Mam nadzieję że
      > ktoś tutaj orientuje się w tego typu zagwozdkach...;)

W CC widzą tylko to, co im pokażesz (albo czego im nie pokażesz). Chcesz być pewien - zapytaj w swoich kadrach.

S.
      --
      Flowers of the Forest

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.