Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Dokumenty potrzebne do podpisania umowy

09.04.18, 18:52
    Witam, niedługo będę podpisywać swoją pierwszą w życiu umowę o prace, pracodawca wymaga ode mnie tych dokumentów:

Informacji na temat oddziału NFZ do którego należę
    Informacji na temat Urzędu Skarbowego w którym się rozliczam...

Mam 18 lat i tak jak napisałem wczesniej jest to moja pierwsza w życiu umowa i nie do końca wiem jakie informacje mają zawierać powyższe dokumenty i skąd te informacje pobrać. Jeżeli ktoś byłby tak uprzejmy żeby pomóc, będe bardzo wdzięczny.
    Edytor zaawansowany
    • snajper55 10.04.18, 02:39
      mymyn napisał(a):

> Witam, niedługo będę podpisywać swoją pierwszą w życiu umowę o prace, pracodawc
      > a wymaga ode mnie tych dokumentów:
      >
      > Informacji na temat oddziału NFZ do którego należę
      > Informacji na temat Urzędu Skarbowego w którym się rozliczam...
      >
      >
      > Mam 18 lat i tak jak napisałem wczesniej jest to moja pierwsza w życiu umowa i
      > nie do końca wiem jakie informacje mają zawierać powyższe dokumenty i skąd te i
      > nformacje pobrać. Jeżeli ktoś byłby tak uprzejmy żeby pomóc, będe bardzo wdzięc
      > zny.

Zwykle wystarcza pisemne oświadczenie pracownika.

A potrzebne informacje określił przecież pracodawca - potrzebna jest mu informacja do którego oddziału NFZ należysz i w jakim US się rozliczasz. Piszesz oświadczenie, w którym zamieszczasz te informacje, dodajesz swoje dane aby wiadomo było kto to oświadcza, dopisujesz datę, składasz podpis i tyle.

S.
      --
      Shadow On The Wall

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.