Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

47l. handlowiec/informatyk, MBA i nie chcą - Wwa

16.04.18, 12:28
    Dzień dobry kochani,
    czy naprawdę o otrzymywaniu ofert pracy decyduje w naszym kraju wyłącznie wiek??? Quo vadis Polsko??? Tak dla Państwa wiadomości: facet 47 lat, handlowiec/wdrożeniowiec/konsultant w branży IT , z MBA, język angielski zaawansowany, podstawy rosyjskiego nie ma szans na znalezienie pracy. Kilka rozmów kwalifikacyjnych i od miesięcy cisza. Nadmienię, że nie mam Bóg wie jakich wymagań finansowych - średnia krajowa! Wnioski do wyboru:
    1. Za nisko się cenię
    2. Za mało się chełpię
    3. Trafiam do "polskich biznesmenów" którzy zatrudnią najchętniej studentów za 1500 pln
    4. Jestem starym dziadem.
    Obstawiam punkt czwarty.
    Załamka. Czy Wy też macie takie trudności?
    Edytor zaawansowany
    • pandaber 16.04.18, 16:24
      Pkt. 4

--
      Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
    • yogimazut 16.04.18, 17:18
      Pkt.5 jesteś pipą,przepraszam ale chciałeś szczerze.

P/S wiek nie ma aż takiego znaczenia
    • pan-30 19.04.18, 07:48
      Dzięki za szczerość ale czy rzeczywiście przemyślałeś odpowiedź? Jeżeli oceniasz mnie jako pipę to napisz coś więcej (np. dlaczego jestem albo co zrobić żeby być mniejszą... :)) Powinno być konstruktywnie. A ile Ty masz lat tak z ciekawości...?
    • loyezoo 24.04.18, 22:45
      Mam 42.Nie umywam się z wykształceniem do Ciebie ale takie było moje założenie w latach młodzieńczych,że będę robił "u siebie". I tak od 19 roku życia (w klasie maturalnej założyłem firmę)
      Dlaczego pipa:) Moja matka (65l) jest na emeryturze,a dzwonią do niej sami,z propozycjami pracy!! (wykładowca,specjalista od spraw pomocy społecznej) Mój ojciec chrzestny,inżynier (budowa,remonty statków) dobija do 70-tki i nadal ma oferty kontraktów zagranicznych i krajowych,które odrzuca mimo wielkiej kasy.
      Więc jeżeli jesteś dobry w tym co robisz,to 47 lat,to nic.

--
      Life is too short to drive boring cars
    • loyezoo 24.04.18, 22:46
      Nie przelogowany z konta forumowiczów auto:))

--
      Life is too short to drive boring cars
    • truten.zenobi 20.04.18, 06:23
      a Ty "kołczem" czy z HR? - tak oceniając głęboki sens i rozbudowaną analizę Twojej wypowiedzi...

--
      "mam dosyć tego kraju
      czerwono czarnej mafii"
      ps. nigdy więcej szajs-sunga.
    • truten.zenobi 20.04.18, 06:25
      na pocieszenie Ci powiem że kumpel nie dostał się do jednej z "topowych" firm technologicznych bo zamiast klepać jakieś formułki które hr-owiec miał w ściądze szczegółowo opisał proces.

--
      "mam dosyć tego kraju
      czerwono czarnej mafii"
      ps. nigdy więcej szajs-sunga.
    • tomeczek_44 26.04.18, 10:56
      pan-30 napisał:

> handlowiec/wdrożeniowiec/konsultant
      > w branży IT , z MBA, język angielski zaawansowany, podstawy rosyjskiego

Jest jeszcze możliwy punkt 5.: kwalifikacje wyższe od kwalifikacji potencjalnych przełożonych. :)

--
      To ja, "tomeczek". Się zarejestrowałem. A co...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.