Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

brakuje 1,5 tys. urzędników wyborczych

18.04.18, 20:47
    Właśnie czytam artykuł na gazecie.pl że brakuje 1,5 tys. urzędników wyborczych. Nie mam pracy a oferty pracy które dostaję z Urzędu Pracy to w większości są fikcyjne oferty pracy bo po raz kolejny pracodawca od razu oświadcza że ma już na te stanowisko swojego pracownika. Mam nadmiar czasu wolnego i mogę się tym zająć zupełnie za darmo i jeśli rzeczywiście brakuje to gdzie się zgłaszać ?
    Edytor zaawansowany
    • snajper55 19.04.18, 18:45
      mjunhy napisał:

> Właśnie czytam artykuł na gazecie.pl że brakuje 1,5 tys. urzędników wyborczych.
      > Nie mam pracy a oferty pracy które dostaję z Urzędu Pracy to w większości są f
      > ikcyjne oferty pracy bo po raz kolejny pracodawca od razu oświadcza że ma już n
      > a te stanowisko swojego pracownika. Mam nadmiar czasu wolnego i mogę się tym za
      > jąć zupełnie za darmo i jeśli rzeczywiście brakuje to gdzie się zgłaszać ?

Nadmiar czasu wolnego to za mało. Trzeba mieć wyższe wykształcenie oraz pracować w administracji rządowej lub samorządowej albo w instytucji jej podległej.

S.
      --
      Panzerlied
    • aktyntasza 24.04.18, 17:49
      W Urzędzie pracy nie znajdziesz pracy w administracji rządowej bo lekka i dobrze płatna praca rozdzielana jest w śród swoich znajomych ale jest dużo ogłoszeń nowych fikcyjnych stanowisk pracy bo pracodawcy w ten sposób załatwiają sobie dotacje unijne na stworzenie nowego stanowiska pracy a tak naprawdę nie szukają nowego pracownika. Żeby nie tracić czasu to najlepiej przed fikcyjną rozmową kwalifikacyjną od razu zapytać pracodawcę czy jest to realna oferta pracy czy tylko kolejna taka improwizacja.
    • snajper55 24.04.18, 21:59
      aktyntasza napisał:

> W Urzędzie pracy nie znajdziesz pracy w administracji rządowej bo lekka i dobrz
      > e płatna praca rozdzielana jest w śród swoich znajomych

No fakt. Ofert pracy na stanowisko ministra czy wojewody w UP nie znajdziesz.

> ale jest dużo ogłoszeń nowych fikcyjnych stanowisk pracy bo pracodawcy w ten sposób
      > załatwiają sobie dotacje unijne na stworzenie nowego stanowiska pracy a tak naprawdę nie
      > szukają nowego pracownika.

Ogłoszenie w UP nie jest wymagane przy żadnych unijnych dotacjach.

www.biznes-firma.pl/planujesz-przyjecie-pracownika–wez-dotacje/26551
      S.
      --
      ????????? ?????
    • mjunhy 19.05.18, 13:41
      i to jest właśnie K u r e s t w o - w tej Polsce że jedni mają pracę bo mają układy a inni nie
      nie dziwię się że młodzi uciekają z tego kraju

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.