Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Dylemat-dwie oferty pracy

11.07.18, 19:27
    Dzien dobry,

Prosze o pomoc w wyborze wlasciwego kierunku.
    Mianowicie mam dwie oferty pracy:
    1. Staz bezplatny w spedycji 3 miesiace. Jezeli sie sprawdze to zostane na stale, zarobki nie ustalone jeszcze. Poniedzialek piatek 8-16. Weekendy wolne. Wiem jednak ze spedycja wiaze sie z okazjonalnymi telefonami w srodku nocy.
    2. Pomoc wlascicielowi w prowadzeniu sklepu internetowego (czesci samochodowe). Zarobki 4000zl na reke. Czlowiek mowi ze jestem kumaty i z moja pomoca chce rozwinac biznes. Ma flote okolo 30 samochodow pod wynajem i leasing, czym tez mialbym sie w przyszlosci zajmowac. Generalnie nie wiem jakie mialbym obowiazki jeszcze ani jakie bylyby godziny pracy bo jeszcze nie pytalem. Przyszedlem tam bo kuzyn zadzwonil ze jest potrzeba zeby pomoc. Nie myslalem o tym powaznie. Jednak wychodzi na to ze wlasciciel ma dalekosiezne plany.

Pytanie generalnie jest takie: nie wiem czy sprawdze sie na stazu i nie wiem czy praca w samochodach ma przyszlosc. Co wybrac? Prosze o konstruktywna krytyke. I prosze smailo pytac.
    Pozdrawiam
    Lg
    Edytor zaawansowany
    • ciastko.z.rana 13.07.18, 11:07
      Ja na Twoim miejscu wybrałabym propozycję nr 2. Firma się dopiero rozwija i możesz mieć w tym swój udział, wdrażać swoje pomysły itp. To jest chyba lepsze niż siedzenie na bezpłatnym stażu po którym bardzo prawdopodobne, że nie zostaniesz, bo ktoś przyjdzie na Twoje miejsce na kolejny bezpłatny staż :-)
    • edkinko 20.07.18, 14:04
      Pomoc ze sklepem internetowym za 4 tys. na rękę? Skąd ta kwota? Z kosmosu? Masz jakieś programistyczne wykształcenie, że będziesz zajmował się pozycjonowaniem oferty sklepu czy usprawnianiem tzw. e-commers?
    • ppo 27.07.18, 16:51
      Idź tam gdzie płacą. Staże są dla frajerów.

--
      God = Gold, Oil, Drugs
    • ivonnee3 03.08.18, 11:06
      Ja chyba wybrałabym tę ofertę pracy, gdzie jest perspektywa na lepsze zarobki i w ogóle praca wydaje się pewniejsza. A jeśli mowa o opłacalnych zawodach to np. na tym blogu kielce-praca.pl jest ciekawe zestawienie, przydatne nie tylko dla mieszkańców Kielc.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.