Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

praca po chemii

07.08.18, 17:34
    czesc, wiem ze bylo juz gdzies kilka watkow na ten temat, ale albo byly sprzed 8/10lat albo nic logicznego z nich nie wynika....

niedługo zaczynam studia chemiczne na uniwersytecie, mimo tego, ze nie mam watpliwosci co do studiów- chemie lubiłem od zawsze i to własciwie mnie bardzo interesuje, to boje sie co bedzie pozniej....
    jak jest z pracą po studiach? poki co mam w głowie, ze chcialbym zrobic doktorat i moze praca na uczelni? jakie sa perspektywy i zarobki w takiej sytuacji?

moze dokotrat za granica? albo i magisterka? Chiałbym bardzo, ale w takim razie- GDZIE?
    Jakie sa zarobki i w jakiej pracy w Polsce oraz poza nia?
    moze mozna pracowac w jakis korporacjach? prosze, doradźcie....
    Edytor zaawansowany
    • donatienfrancois 08.08.18, 14:17
      Wpisz w google praca chemik to będziesz wiedział kogo i gdzie potrzebują.
    • praca_dla_chemika 16.08.18, 15:36
      Witam,
      Jesteśmy prężnie działającą firmą w zakresie ochrony przeciwpożarowej, poszukujemy osoby chętnej do pracy w młodym zespole. Poszukujemy do pracy chemika, osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 693-640-256. Karolina.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.