Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Bezrobocie w kraju wynosi 0%

15.08.18, 11:13
    Taka refleksja,po zderzeniu z ....Urzędem Pracy.
    Zarejestrowałem się (nie oszukujmy się,żeby mieć ubezpieczenie zdrowotne) Podałem,że mam wykształcenie podstawowe,nic nie umiem itd.Pierwsza oferta po kilku dniach.Na magazyn w hurtowni z armatura łazienkową.Załatwiłem,że mnie nie chcą.Dostałem od ręki kolejną ofertę,stolarnia z przyuczeniem.Wyrejestrowałem się.Zarejestrowałem po miesiącu ponownie.Od ręki kolejna oferta,blisko domu.Zaniosłem zwolnienie.Po zwolnieniu ......od razu 2 oferty,a co.
    Żeby było śmieszniej,każda oferta (pensji) była wyższa od najniższej krajowej (minimalnie ale zawsze) i oczywiście pełna umowa o pracę, na cały etat.

Tak się nudziłem w wolny dzień:)
    Edytor zaawansowany
    • silenta 15.08.18, 20:09
      Dziękuję, że poświęciłeś swój wolny dzień aby to opisać :P
    • cal-lineczka 11.10.18, 01:26
      Jakoś nie wierzę, żeby ktokolwiek w kraju miał wykształcenie tylko podstawowe
    • snajper55 11.10.18, 22:52
      cal-lineczka napisała:

> Jakoś nie wierzę, żeby ktokolwiek w kraju miał wykształcenie tylko podstawowe

11% pełnoletnich Polaków ma jedynie wykształcenie podstawowe. 1% ma niepełne wykształcenie podstawowe.

S.
      --
      Flowers of the Forest
    • tulasek 19.10.18, 09:20
      Akurat ja nie mam podstawowego ale przy rejestracji w urzędzie skłamałem (to znaczy w zasadzie,pani powiedziała,że jak nie przyniosę świadectw,to ona wpisuje podstawowe).
      Co do osób mających podstawowe to....synowie moich 2 kolegów, jakoś nie mogli nic skończyć i mają podstawowe.A to dane z "mojego" podwórka,a snajper dopisał dokładne:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.