Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Capgemini oferta

23.09.18, 17:13
    Zaoferowano mi pracę z j. niemieckim i angielskim , zastanawiam się czy dam radę. Niemiecki i angielski na b1 i b1 +. Jestem caly czas w trakcie nauki. Czy warto ryzykować i iść do tej firmy?
    Edytor zaawansowany
    • snajper55 23.09.18, 19:27
      kajsa1990 napisał(a):

> Zaoferowano mi pracę z j. niemieckim i angielskim , zastanawiam się czy dam rad
      > ę. Niemiecki i angielski na b1 i b1 +. Jestem caly czas w trakcie nauki. Czy wa
      > rto ryzykować i iść do tej firmy?

To może być świetna motywacja do nauki. :) Choć może być chwilami ciężko. Ja bym się zdecydował, gdyby praca mi pasowała, oczywiście.

S.
      --
      Kometa
    • kajsa1990 24.09.18, 18:43
      własnie się zastanawiam bo w jednym z banków dostałam propozycję na stanowisko doradcy ds. klientów indywidualnych i pojawiła sie możliwość pracy w Capgemini, praca ta wydaje się ciekawsza, właśnie zewsząd słyszę, że jednak w bankach sprzedaż , plany itd tu jednak te języki ale chyba spróbuję, chociaz obawiam się, ze może być ciężko,
    • snajper55 25.09.18, 16:10
      kajsa1990 napisał(a):

> własnie się zastanawiam bo w jednym z banków dostałam propozycję na stanowisko
      > doradcy ds. klientów indywidualnych i pojawiła sie możliwość pracy w Capgemini,
      > praca ta wydaje się ciekawsza, właśnie zewsząd słyszę, że jednak w bankach spr
      > zedaż , plany itd tu jednak te języki ale chyba spróbuję, chociaz obawiam się,
      > ze może być ciężko,

Doradca do spraw klientów indywidualnych? Kiedyś to się nazywało - kasjer. Choć teraz niewiele osób wpłaca czy wypłaca kasę. Otwierasz konta, załatwiasz kredyty, odmawiasz kredytów... Ta druga praca chyba ciekawsza?

S.
      --
      Five miles out
    • kajsa1990 25.09.18, 20:10
      tak mam nadzieję a na pewno nie ma żadnej sprzedaży- już postanowione, pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.