Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Szukam stażu - pomóżcie wskazać kto nie oszukuje

19.10.18, 22:39
    Szukam stażu na stanowisko po studiach (inżynierskich). Niestety większość firm wysyła oferty stażu z wymaganiami jak dla pracy (takimi, że muszę wszystko już umieć). Gdybym wszystko zaś umiała, nie potrzebowałabym stażu - tylko wdrożenia i przyjęcia na konkretne już stanowisko pracy. A ja szukam właśnie po to stażu, aby nie świecić oczami że to niby powinnam wszystko umieć (wiedzieć). Oczywiście - nie ściągałam na studiach, więc mam tę przewagę wiedzy nad innymi, ale i tak wolę staż czyli stanowisko jak dla osoby, która jest "świeża" i z racji świeżości jeszcze nic po prostu nie wie.
    Bardzo proszę podać mi nazwy firm, które mnie nie oszukają przy rekrutacji - że narobią nadziei, zaproszą na rozmowę, "prawie" przyjmą, a w rezultacie okaże się, że miałam być wykwalifikowanym pracownikiem tylko w nazwie zamiast np. "inżyniera" to "stażystka"
    To dla mnie podłość odwalać robotę za jakiegoś specjalistę, inżyniera czy kogotam jeszcze mając w nazwie swego stanowiska tylko "stażystka"...
    Proszę, pomóżcie mi nie tracić pieniędzy na bilety do oszukujących w ten sposób firm....
    Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.