Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Praca i mieszkanie gdzie mieszkacie i pracujecie?

17.12.18, 07:47
    Chciałem Was zapytać gdzie mieszkacie i pracujecie? Obecnie mieszkam w okolicach Kęt i chcę zmienić pracę i miejsce zamieszkania:) Myślałem o północnej części Polski. Jakie miasta polecacie?
    Chciał bym żeby bezrobocie było w miarę niskie i ceny utrzymania i mieszkań też były przystępne tak żeby szło kupić mieszkanie >40m2 za ok 200tys
    Pracy szukam przy produkcji ale może też być obsługa klienta
    zarobki jakich oczekuję 2500+ netto
    Edytor zaawansowany
    • maryjanek66 05.01.19, 15:29
      akurat na pólnocy Polski to jest mało produkcji, raczej południe
    • wojwas1 07.02.19, 14:12
      Pracuję w magazynie dla firmy Concept Music Art. Pomagam przy pracach magazynowych, wydawanie i odbiór sprzętu eventowego. Gdy jest potrzeba wyjeżdżam z zespołem w teren stawiać namioty i konstrukcje estradowe. Pomagamy też w ustawieniu sprzętu eventowego. W sumie te wyjazdy do klienta bardzo lubię. Praca nie jest tak monotonna jak na produkcji. Tutaj możecie zobaczyć czym dokładnie zajmuje się nasza firma eventowa.
    • panufoludek 20.02.19, 23:11
      Kraków, Kraków. Dużo pracy ale i sporo wyższe koszty, np. wynajmu mieszkania czy pokoju.

--
      CentrumAnkiet.pl - Zarabiaj na płatnych ankietach oraz udziale w panelach badawczych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.