Forum Praca Praca
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Zostać w tej firmie czy odejść?

  06.03.19, 19:49
  Jakiś czas temu zostałem zatrudniony w firmie X do obsługi i koordynacji jednego z zagranicznych oddziałów. Miało to być stanowisko samodzielne, miałem zajmować się tylko nimi i podobno mieli milion ważnych spraw.
  Niestety okazało się, że część tematów trafia do mnie, część do innych koordynatorów, a zdarzało się, że oddział nie odzywał się tygodniami i niczego nie potrzebował.
  Bywały dni, że przez 2 tygodnie nie miałem NIC do roboty.

  Poszedłem pogadać o tym do wysokiego dyrektora, nie umiał mi odpowiedzieć o co chodzi, a potem kazał mi się nagle przenieść do innych koordynatorów i pomagać im jeśli mam wolne moce. Nie bardzo mi to leżało, zamiast samodzielnego stanowiska koordynatora zostałem "pomocnikiem" innych osób. Nie miałem akurat innej oferty i tak minął rok. W "moim oddziale" nic się nie zmieniło, nadal byłem tam często nie potrzebny (??) i bez widoków na lepszą współpracę. W zespole czułęm się raczej nie-halo, musiałem kończyć robotę po innych, wiecznie komuś pomagać, zastępować, a przy okazji o niczym nie mogłem zdecydować sam, bo to było "czyjeś" i ja byłem najmłodszy stażem.

  I nagle zaproponowano mi żebym został przełożonym wszystkich koordynatorów. Wśród nich byłem jak pomocnik, starsi pracownicy dominowali w tej grupie, nie mam pojęcia jak bym miał nagle coś im kazać zrobić, gdy cały czas oni mi dawali zadania :)
  Odmówiłem. Myślałem, że mnie zwolnią, ale oni zatrudnili nową osobę do kierowania wszystkimi, mnie nie zwolnili, ale dalej moja praca tak samo wygląda.
  Z tego stanowiska, na którym chciałem pracować chyba nic już nie będzie.
  Zarząd nie wie :< .

  Mam teraz jedną dość fajną ofertę pracy.
  Zostać czy odejść??
  Edytor zaawansowany
  • stargazing 29.03.19, 10:32
   Odejść. Sam się ustawiłeś w gorszym położeniu odmawiając wyższego stanowiska. Raczej trudno będzie Ci w tym miejscu awansować albo rozwijać się.

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka